Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Green23 said:

Postoje takve klauzule u ugovorima, ali svakako možemo samo da nagađamo.

Mozda i postoje, ali ne za sicu od 320k.

Najbolje sto mi uvek p... pricu koja nam se servira, pa kada popijemo baticu od Samardziskog, Mekela i ostalih, vidimo koliko je gazda iskren i transparentan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, 21Barkley said:

Na ovim prostorima on ima korektnu reputaciju, ne brutalnu, naravno, ali se ona ne svodi na prvih deset mečeva ove sezone. Pritom je i domaći igrač u Srbiji a znamo koliko smo prekrcani strendžerima. Naravno, ne mislim da će on sad razbiti nečiju kasu, ali je reč o timovima koji su već uložili dosta novaca u postojeći sastav, nekog će morati i da isplate, pa će svako dodatno pružanje da im bude glavobolja.

 

Znaš kako, otkako nema Hemofarma i FMP (onog koji se redovno u Evropi takmičio), ovde se ne računa ništa, sem dok te ne primete Blizanci (dakle dok ne zaigraš na nivou gde te oni primete i pomisle da bi mogao da im poslužiš).

Što se MJK tiče, to su ove utakmice o kojima pričamo, inače bi ga već gledali u derbijima, veruj mi na reč. 😉

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

Mozda i postoje, ali ne za sicu od 320k.

Najbolje sto mi uvek p... pricu koja nam se servira, pa kada popijemo baticu od Samardziskog, Mekela i ostalih, vidimo koliko je gazda iskren i transparentan

Za nekog je to sica za nase klubove ogoman novac, a imali su klauzule i na mnogo nize sume od te 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Derik Braun, Majkl Odžo i Mohamed Faje su, prema nezvaničnim saznanjima Espresa tri prekobrojna košarkaša, a pored Kuridže, trebalo bi da još jedan igrač Primorske pojača redove crveno-belih, ali kako naši izvori kažu to neće biti Žan Mark Šiško, zbog gužve na njegovoj poziciji.

Evo sprdaju se tabloidi sa nama. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

Ne budi bukvalista. Sica je u odnosu na kvalitet igraca sa kojim si potpisao ugovor

Ja sam vec napisao gore da smo mi preuzeli rizik koji je nosio Braun i doveli ga jer je kostao dosta ispod cene za njegovo ime. Ali to ne znaci da je ta suma mala. Za nas je to oko neke maksimalne sume novca koju smo placali ako izuzmemo Gista. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zizu said:

Mozda i postoje, ali ne za sicu od 320k.

Najbolje sto mi uvek p... pricu koja nam se servira, pa kada popijemo baticu od Samardziskog, Mekela i ostalih, vidimo koliko je gazda iskren i transparentan

Naravno, to sto botovi prenesu na forumu ili  lazovcina Nebojisa izjavi nikako ne znaci da su ugovori toliki. I to je ona prica da deset puta ponovljena laz postaje istina.  Bar sa Gista imam info da igra za 750 hiljada. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, NMX said:

 

Ono nije diskusija nego tvoje trolovanje i zajebavanje za Filipa pa se ne osećam kao pobednik ali hvala u svakom slučaju.

 

Da, da, sećam se vrlo dobro, kao da je juče bilo.

 

Zato si furnuo sa crte, čim si video da nemaš nijedan jedini argument, pomoću kojeg bi dalje mogao da guraš svoju pričicu za malu decu. 😁

Pa onda ide standardna kursadžijska foritza, tipa "ajde da izvrnem reči koje je sagovornik upotrebio, čisto da pokupim još koji plusić od mase, te možda tako sačuvam barem trunku dostojanstva, jer jedino što nakon ovoga mogu da uradim, je da podvijem repić i pobegnem." 😂 

 

Sreća tvoja što ne želim da se spuštam na tvoj nivo, pa da te ismevam, inače bi ovo moglo opušteno da ide na r/MurderedByWords :classic_sleep:

Evo i ja ti udelih plusić, sa ne ostaneš praznih ruku u ovom našem druženju. 😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Ja sam vec napisao gore da smo mi preuzeli rizik koji je nosio Braun i doveli ga jer je kostao dosta ispod cene za njegovo ime. Ali to ne znaci da je ta suma mala. Za nas je to oko neke maksimalne sume novca koju smo placali ako izuzmemo Gista. 

Totalno je nebitno da li je ta suma za nas mala ili ne. Poenta je da smo mi zbog eventualnog rizika od obnove povrede i zbog neigranja Browna vise od godinu dana, potpisali ugovor sa njim za mnogo manji iznos. I sad jos pored mnogo manje cifre uneli i klauzulu. Obezbedili se duplo, mi pametni, a Derick naivan. Maa vazi!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čovićuslino said:

Naravno, to sto botovi prenesu na forumu ili  lazovcina Nebojisa izjavi nikako ne znaci da su ugovori toliki. I to je ona prica da deset puta ponovljena laz postaje istina.  Bar sa Gista imam info da igra za 750 hiljada. 

naravno da sve sto nebojsa kaze treba uzeti sa velikom rezervom

ali ne vidim ni kako ti imas krediibilitet da tvrdis kolike su plate igracima...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čovićuslino said:

 

Derik Braun, Majkl Odžo i Mohamed Faje su, prema nezvaničnim saznanjima Espresa tri prekobrojna košarkaša, a pored Kuridže, trebalo bi da još jedan igrač Primorske pojača redove crveno-belih, ali kako naši izvori kažu to neće biti Žan Mark Šiško, zbog gužve na njegovoj poziciji.

Evo sprdaju se tabloidi sa nama. 

Што да се не спрдају са нама, када су од нас направили класичан циркус. Па јбт Фајеа хоће да отпусте Сенегалског лава који остави на свакој текми и задњи атом снаге и задњу кап зноја на терену, али зато за татиног дебила нема замене... Море време је то г.... мотком терати из клуба. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knjizevnik_Laki said:

naravno da sve sto nebojsa kaze treba uzeti sa velikom rezervom

ali ne vidim ni kako ti imas krediibilitet da tvrdis kolike su plate igracima...

Ne tvrdim, rekao sam da imam informaciju. Uostalom ja ne verujem nikom kada se iznose informacine o platama, pa ni ne ocekujem niti imam zelju da mi verujes. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

naravno da sve sto nebojsa kaze treba uzeti sa velikom rezervom

ali ne vidim ni kako ti imas krediibilitet da tvrdis kolike su plate igracima...

Ma te cifre kojima se frljaju ljudi su smesne iskreno, svako moze da lupi inkaze toliko i toliko prima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

naravno da sve sto nebojsa kaze treba uzeti sa velikom rezervom

ali ne vidim ni kako ti imas krediibilitet da tvrdis kolike su plate igracima...

Tacno je da se pise svata, uglavnom navijaci KKCZ smanjuju cifre, a navijaci KKP uvecavaju kada je u pitanju igrac CZ i obrnuto.

Ali je i tacno da je Covic uhvacen u lazi nakon bata oko primanja Samardziskog i Mekela.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Ma te cifre kojima se frljaju ljudi su smesne iskreno, svako moze da lupi inkaze toliko i toliko prima. 

Ja se slazem sa tim i generalno ne pricam nikada o platama, samo me jako iritira to sto su Covicevci na par mesta rekli koliko ko kosta i sada se to uzima kao istina.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čovićuslino said:

Naravno, to sto botovi prenesu na forumu ili  lazovcina Nebojisa izjavi nikako ne znaci da su ugovori toliki. I to je ona prica da deset puta ponovljena laz postaje istina.  Bar sa Gista imam info da igra za 750 hiljada. 

 

Ako neko na čitavoj ovoj temi podseća na bota, onda si to upravo ti.

 

Citiranje buregdžijsko-tabloidnih sajtova, pljuvanje po Čoviću, koji je izvukao klub iz zamrzivača i doveo ga za nepunih 5 godina do situacije da ima ekipu koja igra egal Top 8 seriju, sa ubedljivo najboljom ekipom Evrope te sezone, koja se prošetala do EL titule, a nasuprot tome, priča kako je 1 Psiho Vučko spasao klub. :roflmao:

 

Ovo je 1/1 modus operandi naprdnjačkih botina. Jer bog zna da ih nije teško prepoznati. 😁😂

14 minutes ago, Borko said:

Faje.. Covek koji je za ovih 15 meseci u klubu tokom svake sekunde koju je proveo na terenu ostavio na istom za Zvezdu svaki atom snage koji je imao na raspolaganju.. Strahota.

 

Lik je citirao buregdžije poput tog Espresa. Ne gubite se i ne dramite na takve gluposti, izgledate smešno i histerično, kao razmažene srednjoškolke.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

No, da krenemo redom.

Prvo, možeš li da nađeš podatak kada je Brown odigrao poslednji zvanični meč za Efes i koliko je utakmica odigrao pretprošle sezone?

 

Drugo, kako misliš da, ako je već još uvek na ceni (i ima vrednost/reputaciju) je jedna KKCZ, koja ima ubedljivo najmanji budžet u EL, mogla da ga priušti i plus mu da garantovan ugovor?

Logika kaže da ili nije imao nikakvu pristojnu ponudu, ili je pristao da se odrekne nekih povlastica, zarad garantovane minutaže (šanse). Stvari obično funkcionišu tako, sa rekonvalescentima i igračima koji ne igraju jedan dugačak vremenski period, koliko ja znam.

 

Ako misliš da nije, deder mi objasni kako je onda Zvezda sa budžetom koji raspolaže, uspela da potpiše njega povrh svih ovih ostalih igrača, za koje znamo da su solidno plaćeni. Baš bih voleo da čujem kako funkcioniše ta gimnastika. 😁

 

 

Jbt. ovo je isto kao kad me pre nekih mesec dana, moj komšija, onaj najgore ostrašćeni lik, ubeđivao kako nije tačan onaj podatak koji je Emiliano Carchia objavio o budžetima EL klubova, nego da je ona Tegijeva priča o 13.8 meleonaTM "provereno tačna". :lol_2:

 

1. Pretoprošle sezone odigrao ukupno 41 utakmicu sa prosekom od 20 minuta. Na samom kraju sezone, u polufinalu TBLa, igrao redovno po 20 min.

2. Nije na ceni. Igrač koji je u prethodnom ugovoru uzeo 4-5 miliona, nije na ceni ako potpiše za 350k, koliko se ovde pričalo da ima.

3. Nagađanje. Ti nemaš predstavu da li je on imao ili nije ponude. Evo priželjkivali su neki ovde Arona Džeksona, koji je još stariji, pa da je došao, mogla se ista priča i za njega reći. A dobio od Makabija 65k mesečno. A on je još stariji od Derika. 

4. Nema on 25 godina, pa da juri jednu sezonu da nabije statse, pa da posle to naplati. Igrač od 32-33 godine gleda samo pare.

5. Pa Čović je rekao da je budžet 8 miliona, nek su slagali 50% zbog Evrolige, nije da je baš teško uklopiti tih pomenutih 350k u recimo 4 miliona budžeta za igrače.

 

 

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Ukoliko Faje dobije nogu u dupe, ja zvanicno ne pratim vise ovaj cirkus.

To bi stvarno bila sramota, ma u ovom cirkusu bi bilo sramota bilo ko da bude otpusten zbog losih igara, jer ako izuzmemo Lorenca niko ne igra dobro, sto znaci da nije problem u igracima nego u strucnom stabu i u celokupnom rasulu. Losa atmosfera je u klubu i oko kluba i yo se reflektuje na igrace. 

I meni sve izgleda da ce Faje dobiti otkaz, vec su  se Covicevci raspisali, pokusavaju da objasne da Faje ne isporucuje nista. Da je los i u odbrani i u napadu, ajde napadacki je los, ali decko je najvazniji seaf u odbrani i igra je brutalno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2019 at 9:13 AM, Železničko gnomče said:

Jucerasnje bravure su bile kap koja je prelila casu, barem sto se mene tice. Ja sam zavrsio sa pracenjem kk-a dok je krme u timu. 

 

Mogu vam reci da je lep osecaj. Sekund kosarke KK CZ nisam pogledao i ne planiram. A verujem da ce (eventualni) otkaz za Moma Fajea da povede gomilu ljudi tim putem. Neka sve igrace otpuste, neka naprave petorku Nebojsa, Vesna, Filip, Branko Lazic i Nesa Ilic, koji ce da igraju za 123 rsb debila.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...