Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 

11 hours ago, Akiro said:

Povremeno na komentarima na vesti B92 može da se naleti baš na bisere botovskog zanata. Ovaj mi se po rečniku i pristupu čini kao bot prvorođenog, koji u slobodno vreme tezgari za Čovića. Prvi komentar se odnosi na izbor Šakote za Zvezdinog trenera a drugi na jučerašnju utakmicu. Obratiti pažnju u drugom komentaru kako nikoga ne bi izdvajao u jučerašnjoj utakmici. Obratiti pažnju i na broj pluseva na drugi komentar. Ipak ima dosta simple minded publike, kod koje to pali, iako je providno.

 

1. " Svako ko u komentarima brlja I mrlja,te ovo,te Ono,te mator je...nije navijac Crvene zvezde!!!To je prikriveni jugosloveni,definitivno.G.Sakota je veliko srpsko trenersko ime.Sa izrazenom specificnom tezinom.Prosao je "scilu i haribdu".Ima znanja,iskustva I autoriteta,I on je covek koji nam treba.To govorim sa punim uverenjem I sigurnoscu.Neka je sa srecom,g.Sakota!Napred ZVEZDA!Sportski pozdrav!
(Walldorf, 23. novembar 2019 20:12)

# Link komentara

 
2. " Iskustvo se ne moze kupiti,niti bilo cime nadomestiti.Covek koji kosarku ima u malom prstu,g.Dragan Sakota je tek na pocetku rada.A posla itekako ima.Na prvi pogled je jasno da ce taj posao raditi strucnjak visoke strucne spreme,pa nam svima preostaje da treneru i momcima poklonimo bezrezrvnu podrsku.Kao sto sam vec rekao,puno posla se mora uraditi.Ipak,i u ovom trenutku izgledamo dobro,sta vise,vrlo dobro.Moramo biti strpljivi,jer ce kompletan sastav proci svojevrsnu trijazu g.Sakote.Ostace i igrace samo oni koji to istinski zasluzuju.Oni drugi ce,siguran sam u to,razduziti opremu ZVEZDE.Ne bih nikoga izdvajao veceras.Svi su bili zeljni borbe i pobede,pa bi to bilo jako nekorektno.Na kraju,zelim reci da nam se veceras vratilo ono sto smo imali,pa ispustili u prethodnim utakmicama EL.Lagano idemo uzlaznom putanjom,radice se vredno i smisleno,pa mozemo ocekivati jos jednu uspesnu sezonu.Koliko uspesnu?Zivi bili pa videli.Napred ZVEZDA!!!Sportski pozdrav!
(Walldorf, 28. novembar 2019 23:44)

# Link komentara

 
Muka mi je kada vidim ovakve tekstove, a još gore kada vidim da to ima prođu, i u sportu, i, što je još gore, u politici. Teško mi pada da ne generalizujem o inteligenciji u celoj jednoj državi. Što se Zvezde tiče, verujem da će taj "stručnjak visoke stručne spreme" (😣) doneti neke pomake, ali bez rešenja suštinskog problema ćemo se i dalje vrteti u krug.

 

Ovo kao da je pisao sam Kuzmanovic, taman posto je sakriven iza nicka mogao je da si uzme dodatnu slobodu nipodastaviti Lorenzov uticaj i kvalitet. Sinoc se mucenik trudio, trudio, tokom 3/4 pravio lud, svaku dobru Braunovu odbranu i tranziciju predstavio timskom, tj pokusao to da ucini. Pred sam kraj meca je ipak morao da pohvali Amera, mada se nakon zavrsetka vrlo brzo pribrao i bezobrazno rekao da je to ona igra kakva se ocekuje od igraca tog renomea. Besramnik

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde se svi zivi napadaju, ne valja Kuzmanovic,  ne valja Kovacic, do nedavno je i Plavsic bio sramota( onda je imao par tekstova) sad se vise ne spominje, Sakota senilni metuzalem, o bivsim kosarkasima i da ne pricamo, jbt jel realno da su bas svi sendvicari i poltroni ili sam ja samo previse naivan?

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2019 at 10:12 PM, John Terry said:

 

 

ovih par sekundi Nebojšine reakcije nakon šmekerske bazer biter trojke za pobedu njegovog tima u EL duelu...nažalost govori sve. 

sujeta kad krene da ždere i srž iz kostiju posisa.

jebo pobedu sred Pionira u zadnjoj sekundi i 40K jura krvavo zarađenih kad je baš Zo moro da je metne...ah ti sudbo kleta.

ako je Filip bio operativan a ipak Zo odlukom trenera demonstrirao kako se mačorski završava zadnji napad...Šakota je još uvek u ajron mejdenu.

 

nažalost po klub, svaki naredni potez Filipovog oca i sva uložena energija, jedva da će  imati dodirnih tačaka sa košarkom i racionalnim donošenjem odluka jer ovako rastrojen i sa tim kurjačkim pogledom dobar je samo za neki rijaliti...jer to su te vrednosti.

 

e, pa...sretne muke junače u oproštajnoj sezoni i tebi i ovom tvom neiživljenom paćeniku,

sa sada već iskrenom željom da ti nakon svakog Lorenzovog koša u EL uši pište k'o umorna deca u tržnom centru.

Edited by Wingwalker
  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Ovo kao da je pisao sam Kuzmanovic, taman posto je sakriven iza nicka mogao je da si uzme dodatnu slobodu nipodastaviti Lorenzov uticaj i kvalitet. Sinoc se mucenik trudio, trudio, tokom 3/4 pravio lud, svaku dobru Braunovu odbranu i tranziciju predstavio timskom, tj pokusao to da ucini. Pred sam kraj meca je ipak morao da pohvali Amera, mada se nakon zavrsetka vrlo brzo pribrao i bezobrazno rekao da je to ona igra kakva se ocekuje od igraca tog renomea. Besramnik

Postoje dve opcije: 1. Kuzmanović ne razume košarku, 2. Kuzmanović je bot.

Pošto je čovek igrao seniorsku košarku na solidnom nivou 15 godina, hajde da odbacimo opciju jedan u smislu da nije baš da ništa ne zna. One njegove "stručne" analize igre protivnika pred mečeve Zvezde u EL su... pa, nestručne, da budem blag. Pa se kao takve uklapaju u prethodno izneto. Ono što su mu usadili njegovi treneri (hard core YU škola) od najmlađih dana (odbrana, mali faul, tu i tamo neke taktičke ideje) je sve što isporučuje tokom "stručnog" komentarisanja. Međutim, pohvale Filipu, emotivnost u glasu dok komentariše njegove poteze, malte ne na ivici suza kada ovaj pogreši, pa onda vidljivi animozitet prema strancima in general, posebno prema Lorenzu u ovoj sezoni (čeka Derika, kad se vrati, najeb`o je lik) - izlazi po malo iz okvira "ne razume košarku" i bliži se odrednici "bot". Nemam pojma da li botuje i za koga bi mogao da botuje i zašto. Niti me interesuje. Samo bih želeo da od stručnog komentatora najkvalitetnijeg evropskog košarkaškog takmičenja, ko god on bio, dobijamo mnogo više od upadica nekog random lika sa najboljim mestom u hali.

 

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Zizu said:

Filip je spreman za sutra.

Bez Nenadica, Jovanovica, Perperoglua i Dobrica u Ljubljani.

D. Braun u sastavu.

Znaci sa 6 igraca(pardon, 5 +Filip) koji ce se rotirati na 3 spoljne pozicije, na ekipu cija igra prevashodno zavisi od igre bekova i niskih krila....genijalno!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, quentin said:

Svi smo bili svjedoci Nebojšinih ispada, ali tumačiti tih par desetinki sekunde i jednu mutnu sličicu kao njegovo nezadovoljstvo Lorenzovim pogotkom je, mislim, ipak malo pretjerano.

 

Back home najzad.

 

Evo ovde je bolji ugao i reakcija doticnog a i Sakote, Milana Boskovica, nasih igraca.

Svakako cu verovati svojim ocima uvek a svako neka donese sud kako je ko "reagovao".

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Šarac said:

Svakako cu verovati svojim ocima uvek a svako neka donese sud kako je ko "reagovao".

Diže ruke iznad glave, udara u reklame uz reči "A u peachku materinu, ode sve u k...!"

 

Taj rad :lol_2:

 

 

 

Nego šta je sa Dobrićem? Povređen?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, laki pepe said:

Vidim Boza, Cova i jos njih prijete o raspadu ABA ako ne bude EL prohodnosti. 

Sta se prica u kuloarima?

 

Lupa kao otvoren prozor, potpuno je izgubio konce u svojoj odvratnoj demagogiji:

 

Quote

У сваком случају, нерегуларност и доживљавање увреда, пљувања, од полицијских и других функционера и свега онога што се догађало, верујте ми, таква нам лига уопште не треба. А поготово Србији, која једино може да направи добру лигу. Ми не треба да будемо заточеници ни Евролиге ни Еврокупа – казао је Небојша Човић, председник Црвене звезде.

 

Quote

Плашим се да ако Београд буде прескочен, намерно кажем Београд. Са простора србије само Црвена звезда и Партизан могу да играју Евролигу. То је реалност, нек се љуте сви, знам да се у србији прави такав амбијент, “дадосте све Звезди и Партизану”… - закључио је Човић.

 

Ne, Nebojsa, dobra liga nije ona u kojoj se odmah znaju finalisti.

 

Zali se na ABA ligu i na neregularnosti, a jedan kup ne moze da prodje bez medjusobnog pljuvanja.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...