Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

26 minutes ago, vepar said:

Imam osecaj da ih karamo jako veceras

 

Ne znam zasto

Nije to tako nemoguce,ne igra im Jovke a od kada je Sved opet prva violina znaju oni i da izgledaju dosta lose,mada koliko mi lose izgledamo ipak mislim da je malo verovatno da ce se desiti neko iznenadjenje.Da se nadamo da Sved i Tima imaju lose sutersko vece eto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Pa sad... svako ima razlicit dozivljaj "normalnog". Da si napisao u cemu je problem pa i da prihvatim izvinjenje. 🙂

stvarno ocekuješ da neko ozbiljno polemise sa tobom po pitanju nedovoljno lojalnog Radonjica? mozda to mogu oni sto.gazdi poturaju pod nos pisanja sa foruma, prosečan navijač Zvezde nema potrebe polemise oko  Radonjica, tu se sve zna i nijedna medijska hajka ne.moze to da promeni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igra li Mo?

 

Ne znam sta mi izigravamo sa ovim performansom? Preveliki nam je budzet pa bismo uplacivali nesto u evroliginu kasu, da im se nadje?

 

Vise bih razumeo da smo samo ignorisali to budalasto maskiranje, ali ne bismo mi bili mi da ne udaramo kontru svuda gde ne treba.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Izvinjavam se sto prekidam diskusiju, imal pete epizode guzonjinog sina? Sesta kuca na vrata.

“Guzonjin sin” na imdb-u, ocena 9.4/10(1849 votes), plot:

Worst example of nepotism sends devoted basketball fan over the edge when he decides to expose a wannabe basketball player.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vise nego ikad u Evroligi zelim da odigramo dobro i pobijedimo,imamo dobru ekipu,momci ne zasluzuju ovu napola nezainteresovanost za kosarku u Srbiji,mada i oni to treba da pocnu da dokazuju

Nadam se veceras pocinju.

 A i gledajuci koga i gdje je Himki pobijedio a gdje mi imamo poraze ne znaci da su oni apsolutni favoriti.Samo steta zbog  ove turobne atmosfere.

NAPRED ZVEZDO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...