Jump to content

Sluša se...


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Lijam razbija Noela kada su solo karijere u pitanju. A uvek je bila prica da je Lijam klosar koji bi bio niko i nista bez svog talentovanog, pametnog brata. 

Uh, pratim ja braću od ranih 90ih a pratim ih i posle raspada Oasis... Dobra su mi bila prva 2 Noela (baš sam ih do beskonačno sti vrteo u kolima... Dream On, Everybody's on the run, Riverman, Ballad of mighty I, in the heat..., a gotivni su mi bili i Beady Eye... Sluša se kod mene taj retro Who / Stones / Beatles sound dosta [emoji41] Klinac i ja smo jedva dočekali prvi solo Liama i to nam instantno postao soundtrack jeseni 2017 i leta '18... E sad Noel je počeo da se druži sa Bono Voxom i ostalim selebritijima [emoji6] i skrenuo ka "modernijem" , zvuku i produkciji na trećem i to mi (nam) , šta znam, već nije toliko "blisko" mada onaj Plastic Bertrand [emoji1] izlet i nije tako loš kao i The Man Who Built The Moon... Ovaj novi EP Black Star Dancing je...nekako, jbmliga... prazan. Iako pored naslovnog disco groova ima dve space pop/country(!) stvari. Liam, sa druge strane, blesav kakav je uvek bio, je "čuvar R'n'R vatre" i zabave, i zato mi je, priznajem trenutno dosta draži.

Radi svemirske ravnoteže, sad puštam Noela sa pesmom koja se besomučno slušala u kolima za vreme noćnih vožnji posle treninga...




Sent from my SM-N950F using...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fancy said:


Uh, pratim ja braću od ranih 90ih a pratim ih i posle raspada Oasis... Dobra su mi bila prva 2 Noela (baš sam ih do beskonačno sti vrteo u kolima... Dream On, Everybody's on the run, Riverman, Ballad of mighty I, in the heat..., a gotivni su mi bili i Beady Eye... Sluša se kod mene taj retro Who / Stones / Beatles sound dosta emoji41.png Klinac i ja smo jedva dočekali prvi solo Liama i to nam instantno postao soundtrack jeseni 2017 i leta '18... E sad Noel je počeo da se druži sa Bono Voxom i ostalim selebritijima emoji6.png i skrenuo ka "modernijem" , zvuku i produkciji na trećem i to mi (nam) , šta znam, već nije toliko "blisko" mada onaj Plastic Bertrand emoji1.png izlet i nije tako loš kao i The Man Who Built The Moon... Ovaj novi EP Black Star Dancing je...nekako, jbmliga... prazan. Iako pored naslovnog disco groova ima dve space pop/country(!) stvari. Liam, sa druge strane, blesav kakav je uvek bio, je "čuvar R'n'R vatre" i zabave, i zato mi je, priznajem trenutno dosta draži.

Radi svemirske ravnoteže, sad puštam Noela sa pesmom koja se besomučno slušala u kolima za vreme noćnih vožnji posle treninga...

 

 

 

 




Sent from my SM-N950F using...
 

 

Ja iz nekog razloga mnogo volim da kenjam po Oasis-u i filozofiram, a cim dodje lepo vreme, odmah sam mad fer it. Vidim Lijam u Rumuniji ovog leta, moglo bi da se skokne. Jedna za pripreme za vecerasnji izlazak. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Veceras idem da proverim kako uzivo zvuce mlade nade iz Panceva. Po meni, obecavajuca dva singla sa novog albuma, veliki pomak na svim poljima

...


Od ovih će sigurno biti nešto, vidi se taj potencijal [emoji12]

Pričaćemo o njima bar još 10 godina pošto se budu raspali...što ne kažem da će se skoro desiti. Prognoziram im bar 15 godina uspešne karijere [emoji3590]

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 1:41 PM, fancy said:


Uh, pratim ja braću od ranih 90ih a pratim ih i posle raspada Oasis... Dobra su mi bila prva 2 Noela (baš sam ih do beskonačno sti vrteo u kolima... Dream On, Everybody's on the run, Riverman, Ballad of mighty I, in the heat..., a gotivni su mi bili i Beady Eye... Sluša se kod mene taj retro Who / Stones / Beatles sound dosta emoji41.png Klinac i ja smo jedva dočekali prvi solo Liama i to nam instantno postao soundtrack jeseni 2017 i leta '18... E sad Noel je počeo da se druži sa Bono Voxom i ostalim selebritijima emoji6.png i skrenuo ka "modernijem" , zvuku i produkciji na trećem i to mi (nam) , šta znam, već nije toliko "blisko" mada onaj Plastic Bertrand emoji1.png izlet i nije tako loš kao i The Man Who Built The Moon... Ovaj novi EP Black Star Dancing je...nekako, jbmliga... prazan. Iako pored naslovnog disco groova ima dve space pop/country(!) stvari. Liam, sa druge strane, blesav kakav je uvek bio, je "čuvar R'n'R vatre" i zabave, i zato mi je, priznajem trenutno dosta draži.

Radi svemirske ravnoteže, sad puštam Noela sa pesmom koja se besomučno slušala u kolima za vreme noćnih vožnji posle treninga...

 

 

 

 




Sent from my SM-N950F using...
 

 

 

Sviraju kao predgrupa U2, trebalo bi da ih vidim 27. novembra u Pertu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...