Jump to content

Sluša se...


Mljeveni Djetic

Recommended Posts



 
Sviraju kao predgrupa U2, trebalo bi da ih vidim 27. novembra u Pertu


Biće to sjajan cert, mislim pre svega na predgrupu - usvirani su do ludila [emoji106][emoji41]

Seti se drugara kad ošinu ovo:




Sent from my SM-N950F using...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

da pomirim beka i fancya :classic_tongue:

 

Sprdam se i kontriram, nema sta da nas miris 😀 Oasis je tri puta bar znacajniji bend u mom zivotu od Blura. Blur nisam voleo sve dok ih nisam cuo uzivo, neverovatna razlika. Pesme kao Tracy Jacks ili Chemical World su apsolutno ludilo kada ih izvode live, studijske verzije su ša-la-la. O Parklife ili Girls and Boys da ne pricam. Steta sto nema taj koncert na youtube-u. Suvise su na albumima pokusavali neki Syd Barrett, Kinksi zvuk, trebalo im je samo malo jace da opice po gitari. I Damon je rekao da je Oasis bio bolji bend jer su umeli bolje da izraze ko su i sta su bili.

 

Jedna za laku noc

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam malo dokon i iskombinovao 2 različita snimka nove stvari mlađeg Gallaghera koja kruže okolo... jedan je akustični, (skinut je njegov voice over zato ima malo frljanja sa nivoom zvuka... peglao sam koliko se može) a drugi je sa odjavne špice As It Was dokumentarca (to sam već poslao).

 

Ako neko želi da oboji ovaj kasni noćni sat s malo Lenonovskih melodija, evo linka... (dame biraju :classic_happy:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2019 at 12:51 AM, fancy said:

Bio sam malo dokon i iskombinovao 2 različita snimka nove stvari mlađeg Gallaghera koja kruže okolo... jedan je akustični, (skinut je njegov voice over zato ima malo frljanja sa nivoom zvuka... peglao sam koliko se može) a drugi je sa odjavne špice As It Was dokumentarca (to sam već poslao).

 

Ako neko želi da oboji ovaj kasni noćni sat s malo Lenonovskih melodija, evo linka... (dame biraju :classic_happy:)

Je li ono tvoj na klinac na tvom avataru na l4e forumu? Izgleda kul ez fak 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...