Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, krzna said:

Jonson, Moja, Rodik, Ruzedski, Safin, Henman, Rafter. Ovo je put Ivanisevica do W2001.Pazi, nekadasnji broj 1 Moja u drugom kolu.

Pa jbg, Ivanisevic je u tom trenutku bio 126. na listi. Moja je na travi bio opasan koliko i Laslo Djere. Rodik jos nije napunio ni 19 godina. Rusedski.. Safin koji je izjavio da je trava za krave i da je mrzi. Bolji pobednicki mentalitet cak i od Ivanisevica. U to vreme okej rivali su bili Henman i Rafter, ali Henmanu engleski mediji nikada nisu dozvolili da dise i prakticno mu unistili karijeru. Zreb zvuci dosta ozbiljno za godinu 2001, i jeste, ali sa ovim sto je bilo na putu Djokovicu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Znamo samo, ako Federer osvoji, resice svaku dilemu oko GOAT-a. 21. slem... To ce biti nedostizno i za Nadala. 

Zasto nedostizno za Nadala? To bi bilo samo tri slema razlike,  Rafa je isto toliko dobar igrac kao Feki samo 6 godina mladji.  One price fedfanova kako ce Rafa zbog svog nacina igre u penziju sa 25 najkasnije i slicno su nadam se prevazidjene 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Pa jbg, Ivanisevic je u tom trenutku bio 126. na listi. Moja je na travi bio opasan koliko i Laslo Djere. Rodik jos nije napunio ni 19 godina. Rusedski.. Safin koji je izjavio da je trava za krave i da je mrzi. Bolji pobednicki mentalitet cak i od Ivanisevica. U to vreme okej rivali su bili Henman i Rafter, ali Henmanu engleski mediji nikada nisu dozvolili da dise i prakticno mu unistili karijeru. Zreb zvuci dosta ozbiljno za godinu 2001, i jeste, ali sa ovim sto je bilo na putu Djokovicu.

Ok, ali pogledajmo pikove karijera Ivanisevicevih protivnika. Realno, samo je falio Sampras. Ovo sto je Nole imao.... debeli vise nije sto je bio, Meda tek treba da se mapira u teniskom vrhu (znam da je broj 5, ali...). Fedalcima svaka cast, ali sama cinjenica da ovde nikada nisu odigrali finale govori sama za sebe. Realno, Nole bez povrede na nekih 75% obrtaja bi se relativno lako prosetao do pehara.

Link to comment
Share on other sites

Bravo Diego!

 

Svarcman je bas los mecap za Zvereva ovde. On ceka servis dosta iza osnovne linije, i to bi moralo da se kazni tako sto neces da mu dozvolis tokom poena da pridje blize. Medjutim, Zverev nema go-to udarac vec se oslanja na konstantnost, udarci mu nemaju ni narocitu snagu ni dubinu, pa cim Svarcman prezivi nalet od prvih par udaraca moze polako da se priblizava osnovnoj liniji. Tako imamo situaciju da u gemovima gde Zverev servira posle razmene od par udaraca Svarcman gazi osnovnu liniju i diktira poen a Zverev je metar i po iza.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ne znam sto se radujete, ovo je uzasno za turnir. Zverev bi bar imao neke sanse protiv Nadala, Svarcman ima sanse da osvoji tri gema u jednom setu otprilike.

Ne bih se slozio. Prvo sto ce Svarcman da se pojavi, drugo sto je veoma nezgodan igrac. Uopste me ne bi cudilo da mu uzme set.

 

Od Zvereva bih u tom mecu ocekivao 73 duple greske i trostruki breadstick. 

 

U svakom slucaju, ne znam sta treba da se desi da navijam za Zvereva a protiv Dijega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Darth Steva said:

McL u opasnom jinx modu vec nedelju dana... pokusava na sve nacine da dovede svajcarskog lesinara do jos jedne GS titule

Da li postoji ijedan igrac koji je izlesinario vise titula od Nadala?? Svaki osvojeni USO mu je bukvalno izlesinaren

Link to comment
Share on other sites

Pa neka izlešinari sad još jedan preko Feda, neću da se bunim. Mada ne vidim kako će s obzirom da nema rešenje već par godina na betonu.

 

Kad čovek ima loš dan samo treba pogledati Švarcmanovo pozdravljanje na mreži sa igračima tipa Zvereva ili Iznera i odmah sve izgleda lepše :classic_biggrin: mada je i u intervjuu pred izlazak na teren najbolji deo bio kako ga voditelj gleda odozgo i spušta mikrofon ka njemu :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Ali ako izlesinari sada.. Prakticni mu je zagarantovano prvo mesto nakon Sangaja i YE No 1. Mnogo bolje je da Federer osvoji. Novak Djokovic ne moze da stigne do 20 osvojenih slemova. Ali moze sve ostalo da stigne. Zato je po mom misljenju mnogo vazno da Nadal ne osvoji ovaj turnir. 1160 bodova je moguce stici sa 4000 do kraja sezone u opticaju. Sto garantuje 6 YE No1 i broj 1 do kraja AO i preticanje Samprasa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Ne bih se slozio. Prvo sto ce Svarcman da se pojavi, drugo sto je veoma nezgodan igrac. Uopste me ne bi cudilo da mu uzme set.

 

Od Zvereva bih u tom mecu ocekivao 73 duple greske i trostruki breadstick. 

 

U svakom slucaju, ne znam sta treba da se desi da navijam za Zvereva a protiv Dijega.

 

Od Zvereva ne ocekujem nista na slemu dok ne nauci da prolazi kroz prvu nedelju lagano sto bi se ocekivalo od igraca njegovog kalibra i renkinga. Cak i Tim koji je u piku najspremniji igrac na turu pati od toga, a nece stakleni Zverev.

 

Ali igracki, Svarcman nema kako da naudi Nadalu i kad se raspada, a kamoli sad. Uzeo mu je jedan set na betonu, prosle godine na AO, ukupno mu je uzeo 2 od 19 setova koje su igrali, Rafa vodi 7-0. Bukvalno Federer vs Juzni mec. Nije ga ni Zverev nikad dobio, ali mu je bar uzeo cetiri seta u pet meceva, obicno je tesno, uzeo mu je set i na sljaci, na betonu u dva meca uvek uzeo bar set.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Od Zvereva ne ocekujem nista na slemu dok ne nauci da prolazi kroz prvu nedelju lagano sto bi se ocekivalo od igraca njegovog kalibra i renkinga. Cak i Tim koji je u piku najspremniji igrac na turu pati od toga, a nece stakleni Zverev.

 

Ali igracki, Svarcman nema kako da naudi Nadalu i kad se raspada, a kamoli sad. Uzeo mu je jedan set na betonu, prosle godine na AO, ukupno mu je uzeo 2 od 19 setova koje su igrali, Rafa vodi 7-0. Bukvalno Federer vs Juzni mec. Nije ga ni Zverev nikad dobio, ali mu je bar uzeo cetiri seta u pet meceva, obicno je tesno, uzeo mu je set i na sljaci, na betonu u dva meca uvek uzeo bar set.

Taj mec na AO je trajao oko 4h ako se dobro secam, mnogo tezi mec za Nadala nego sto rezultat kaze. Svarcman moze duze da parira Nadalu sa osnovne linije nego Zverev, a i dosta bolje riternira. Plus sto Zverevu sad ni servis nije oruzje jer je u potpunom raspadu.

 

Uzeo je i Svarcman Nadalu set na sljaci, i taj mec je Nadalu bio mnogo tezi nego protiv Zvereva.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...