Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Nikola Jojic 2003 Mladost Lucani

17 utakmica 4 gola 6 asistencija

 

Nakon Djordja Gordica,

bice ovo jos jedna milionska prodaja Mladosti iz Lucana,

a imaju jos nekoliko mladih talentovanih igraca,

napadaca Sremcevica 2006,defanzivca Vesnica 2001,golmana Samcovica 2002

Link to comment
Share on other sites

Jedva nađoh utakmicu Super lige, razni derbiji iz MKD i BiH a meč iz Kragujevca na Areni 10, i po prvi put na srpskim livadama glavni sudija žena.
DaBogda bankrotirali i ugasili se...neki vikend sam gledao makedonsku ligu, a mislio sam da gledam kosovsku. Neka Kup utakmica, Škendija - Besa, valjda tako beše....da ne beše komentatora...nije mi za drugo, nego ne znam za koga da navijam.


Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

DaBogda bankrotirali i ugasili se...neki vikend sam gledao makedonsku ligu, a mislio sam da gledam kosovsku. Neka Kup utakmica, Škendija - Besa, valjda tako beše....da ne beše komentatora...nije mi za drugo, nego ne znam za koga da navijam.

 

Odlična serija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

DaBogda bankrotirali i ugasili se...neki vikend sam gledao makedonsku ligu, a mislio sam da gledam kosovsku. Neka Kup utakmica, Škendija - Besa, valjda tako beše....da ne beše komentatora...nije mi za drugo, nego ne znam za koga da navijam.

 

Raširio se biznis i na Makedoniju i treba da ih prenose( mada je tamo jedino rukomet kvalitetan) ali što da naši budu na zadnjem kanalu. Ah setih se da  Kg je malo van šablona ima značajan broj navijača.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Raširio se biznis i na Makedoniju i treba da ih prenose( mada je tamo jedino rukomet kvalitetan) ali što da naši budu na zadnjem kanalu. Ah setih se da  Kg je malo van šablona ima značajan broj navijača.

Ma "igra" da što više ljudi nateraju da predje kod MTS-a...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Penal kao vrata, opet Jovanovic , nestvarno sta radi taj covek. 

 

Jos ocigledniji prekrsaj je bio u IIp za jos jedan ne dosudjeni penal

 

1 minute ago, Cooper said:

Niko iz tsc nije ništa tražio, samo internet navijači nešto trt mrt.

Loptu izbio, igra dalje.

 

Ocigledno je da nisi gledao utakmicu, vec standardno lupetas

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ovo je mogao bez problema da sudi a onaj pad u IIp je bio smešan, koliko sam video.

 

Pod opaskom da je bilo uzivo, i možda nisam dobro video,  ako mislimo na istu situaciju,  gaženje igrača TSCa , meni je ta situacija vise za penal jer je bio blize lopti...  mozda grešim. 

 

Btw, odlicna utakmica, odavno nisam gledao kvalitetnijeg utakmicu na našim livadama, pohvale za obe ekipe. Steta sto je ovo jedan izolovani slučaj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kaze:

 

Quote

Da je suđenje u ovom prvenstvu bilo i malo poštenije Fk Crvena zvezda bi već mala 20 bodova prednosti. Svesni smo da nas čeka borba sa najprljavijim mogućim protivnicima.

 

Pretpostavljam da "posteno prvenstvo" znaci i da je totalno nebitno sto bi TSC u ovom slucaju imao zaostatak od nekih 8-9 bodova koji nije ni bitan jer se gledaju samo ucinci dva kluba. Toliko o postenju koje priziva ekipa koja je pisala ovo saopstenje.

 

Dalje, bilo bi smesno da nije odvratno koliko su u dve sekte (mislim na tvorce ovih saopstenja i njihove pristalice) ogranicene i sta oni pokusavaju da prodaju - pa tako od navijaca kluba koji u poslednjih 12 susreta sa "tamo nekim nebitnim klubovima" (to su u ovoj zemlji svi osim dva) ima cak 11 pobeda i samo 1 remi mozemo da cujemo kako nije normalno da FKCZ ne moze nigde da kiksne - pa nije, ali onda nije normalno ni da FKP ima one silne pobede u nizu u prosloj sezoni ili da odjednom vaskrsne i resi nas svih dilema da li konacno mozemo da ocekujemo sezonu u kojoj FKP i FKCZ nece biti opet na prva dva mesta.

 

Sto bi se reklo, logika koja se koristi u fudbalu u Srbiji je ista kao i ekstremno nacionalisticka logika po kojoj su nasi zlocinci heroji, a njihovi ubice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...