Jump to content

NFL Fantasy 2019 - B liga


Xpert

Recommended Posts

Ovo mi je ubedljivo najbolja ekipa od kada igram fantazi, valjda se nece raspasti u sledecih mesec dana. Uvek neko iskoci i prekuca.

 

Ne uzdam se puno u Eliota i Tejta za veceras, mada sam sam kriv sto sam kulirao fantazi par dana i nisam do petka promenio igrace koji su mi na byeu.

 

Ispustih Sandersa, sa druge strane ocekivao sam da ce Ebron donese vise od Bizlija.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Milanovom timu na tesnoj pobedi (1,32 poena).

Izvadise me neki od kojih nisam puno ocekivao, ali je zato Aron Dzons bas podbacio. Brejda mi ostade na klupi posto su najavljivali da je sporan njegov nastup, a nisam mogao da cekam Najnerse u TNF da bih odlucio neposredno pred pocetak meca koga da stavim. Sta da se radi...

Od sledeceg kola bi trebalo da budem kompletniji, a samim tim i konkurentniji u borbi za plej-of.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ja nemam pojma kad cu moci da se posvetim opet ovome..da li za week ili 2

U petak i posebno noc petak na subotu san stravicno povracao jer mi secer bio skocio na 30. Od juce lezim na urgentnom do daljnjeg

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=31]MrTwister[/mention] cestitke na pobedi u proslom kolu. Nisi se ni pomucio.
 
Kod mene raspad sistema. 84 poena... Strasno. Skoro da nema igraca koji nije podbacio. TD notifikacija kao da je iskljucena...
 
 
Hvala na čestitkama al sam daleko ja od neke dominacije, vise je to do toga sto me 2 igrača vuku čitave sezone a da se nisu skrsili u medjuvremenu. Da nije Lamara i Cooka 70p prelazio ne bi.
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...