Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Howie Roseman said:

40 miliona za mladog igrača je danas sića, cijenim da si redovno gledao Bolognu prošle sezone pa si zaključio da će biti flop, ili ga unaprijed otpisuješ jer eto 11 godina već se samo loši potezi povlače u ovom klubu?

Imas napadaca od 21 godinu kojeg si platio 72 miliona £ prije 12 mjeseci i onda dovodis jos jednog za 40 miliona € ( od kojih Bayern se zahvaljuje za 50% + pare od De Ligt da im finansiras brutal og Olissea ) a obojica nisu sposobni da daju ni 15 a kamoli 20 ili 30 golova u PL. 

 

Utd ima oko 100 miliona za trosenje ovo ljeto, evo otislo je 2/3 a rupa koliko oces u timu.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Take me back to 2001😀 i u ovim godinama bi zabio vise nego napadaci sto ih imamo i ovaj sto stize iz Bolonje.

 

Imamo i interim managera, trebace tamo u novembru-decembru😀

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Jel ima tamo nekog da kaže Eriku da zapravo može i sme da potraži igrače i koji nisu Holanđani?

Holandska veza.

 

Ja stvarno ne znam kako je on ostao na klupi. 

 

Valjda ce dobiti otkaz u Novembru kada opet krene...

 

Btw najgore moguce vam se desilo sa osvajanjem kupa. Verujem da niste osvojili da bi bio bivsi.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Dusko said:

Holandska veza.

 

Ja stvarno ne znam kako je on ostao na klupi. 

 

Valjda ce dobiti otkaz u Novembru kada opet krene...

 

Btw najgore moguce vam se desilo sa osvajanjem kupa. Verujem da niste osvojili da bi bio bivsi.

Valjda nece. Ne znam sta je s tobom, pa ostavi ovakav upis.

 

Treba novi vlasnici da ga ispostuju barem dve godine sa bezlimitnim budzetom i ostave mu u potpunosti odresene ruke 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Izgleda da se interesujemo za Kadioglua iz Fenera, lijevog beka. 

Nadam se da je to tacno jer decko ozb motor, ima tehniku, centarsut.

 

Dosta je vise McDonalds Shawa i onog iz Holandije koji misteriozno nestao.

 

Spoiler

Saznace se kad tad koliki je bio % za Malaciu, Antony i ostale kesetine koje je doveo nemac pojma.

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Greenwood će izgleda u Marseille, 25 miliona evra plus bonusi i procenat od iduće prodaje.

 

Još da Antonyja i Sancha neko uzme pa da se dovode kvalitetno desno krilo, za Kuba izlazna klauzula 60 miliona evra.

Link to comment
Share on other sites

 

Ako dolazi i De Ligt onda odlicno ali 1 ili 2 je tanko. Moramo se rijesiti Lindelofa, Maguiere i ostalou nemaca pojma. 

 

Za Maguirea mozemo i dalje dobiti fine novce, popalice se taj WH, Everton. Lindelof moze u Arabiju, za bolje i nije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Şve ono protiv sam čega sam pisao..prosečan igrač koji je,kao bljesnuo,na jednom ekipnom prvenstvu. Plus,turski igrač..promašaj u najavi.

Pa da si ga gledao u Feneru, ne bi tako mislio. Decko je i u klupskom fudbalu non stop u punom pogonu, ima ozb motor, ne povredjuje se. 

Neka light verzija Antonio Valencia

 

 

Everton nas vec odjebao za stopera. Treba to odmah napustiti, dosta je vise da se preplacuje.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

De Ligt i Yoro bi bio najbolji scenario, što manje preplaćenih Britanaca to bolje.

 

Mada slabo stojimo sa homegrown igračima, moguće da ćemo zato zadržati McTominaya i Maguirea. Ne znam da li se Mainoo, Garnacho i Amad već vode kao homegrown. :smiley33:

Edited by Howie Roseman
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Sancho i njegov fudbal, samo da njega i Antonyja prodamo što prije pa da dovedemo prvo kvalitetno desno krilo još od Nanija.

 

Kambwala će u Villarreal za 10 miliona evra sa buy back opcijom.

 

Zirkzee će biti ozvaničen možda već danas, imamo dva mlada napadača i Ruuda za mentora, jedan od njih dvojice da ispuni svoj potencijal i imamo napadača za idućih 10 godina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Naoruzati se strpljenjem i cekati kraj ovog mucenja sa neznalicom na klupi. 

 

Dzaba top struktura u upravi kada na terenu se ne zna ko sta radi. Prvih 45 minuta priprema, sistema ni na vidiku ni nakon pune 2 godine.

+ Dovodi svoje Holandjane da se oni pohvale kako su clanovi Utd-a. :S

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2024 at 11:31 AM, Howie Roseman said:

Ma kakav Sancho i njegov fudbal, samo da njega i Antonyja prodamo što prije pa da dovedemo prvo kvalitetno desno krilo još od Nanija.

Imali smo ga ali luda glava. Taj je trebao biti zastitno lice kluba. Takvog talenta necemo jos dugo godina prozivesti. Svaka caat Mainoo, sjajan je mali ali onaj je bio TAJ, naslednik CR7.

On 7/13/2024 at 11:31 AM, Howie Roseman said:

 

Kambwala će u Villarreal za 10 miliona evra sa buy back opcijom.

Strasno. Ni mlade, perspektivne igrace ne mozemo prodati za neke novce. 10 miliona je presmijesno.

On 7/13/2024 at 11:31 AM, Howie Roseman said:

Zirkzee će biti ozvaničen možda već danas, imamo dva mlada napadača i Ruuda za mentora, jedan od njih dvojice da ispuni svoj potencijal i imamo napadača za idućih 10 godina.

Zirkzee nije klasican napadac. Na njega gledati kao neka uloga Rooneya sa RVN ili kasnije CR7, RVP. On ne moze ubacit 20 golova u PL i da igra svih 38 utakmica po 90 minuta i da puca penale. Njegova igra je da se vraca, gradi loptu, salje brz pas na stranu. 

 

Hojlund ako uz RVN ne postane surovi realizator, pisi propalo. 

 

Ova sezona nam se opet svodi na Bruna i da se Rashford vrati na izdanja od prije 2 sezone. Bez toga, nema posla. I dalje nemamo partnera za Mainoo. Igra se dobija na sredini terena a mi to godinama zapostavljamo.

 

I da, da dodam. Mount ako u prvih 6 mjeseci ne odigra top, odmah ga prodati. Ajde prva pripremna je ali menadzer ne zna vrline tog decka i da ga iskoristi, on mu igra neku Pogba rolu🤦‍♂️

7 minutes ago, Don Dusko said:

+ Dovodi svoje Holandjane da se oni pohvale kako su clanovi Utd-a. :S

Posle pracenja Utd od '91, konacno su uspjeli da mi slome optimizam. 

 

Toliko smo ocajni da ce biti ili teska user sezona gdje cemo biti top 4 a necemo znati ni kako ili van 8. Sa ovim timom nema sredine. 

 

Sto se tice Holandjanina, dovodjenje RVP mu je 1 dobar potez u ove 2 godine. Em ce imati igraci od koga da nesto nauce, da ga respectuje a i kod publike je dobio +1. RVP je jbn legenda. Vise ce se njemu pjevati na OT nego ovim manekenima na terenu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...