Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 9/13/2024 at 8:15 PM, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

Odgledah mini seriju The perfect couple i nije lose, nije dugacko i ima neku tenziju koja drzi paznju. Ko je voleo Big little lies i Little fires everywhere, volece i ovo. 

 

Inace gledam i Bad Monkey i Only murders in the building, ali sam prerano pocela pa za svaku novu epizodu treba da sacekam nedelju dana da izadje, dotle vec pozaboravljam sta se sve izdesavalo 😄 ali su ok za razbibrigu. 

 

E za zaboravne su i ubacili ono previously on bla bla i jos na kraju dodali tizer next on :classic_cool:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Da znam, nekad mi nije dosta pa moram malo da vratim na prethodnu epizodu. Najvise volim kada zaboravim kada je nova epizoda pa kad se setim otvorim a ono nove dve 😄 

 

I ja isto...:classic_laugh: pocnem da gledam najcesce nekih 5-8 serija a retko kada jednu da pocnem i zavrsim. Nemoguce kod onih sa milion sezona sigurno a i kod onih kracih nikako da sastavim nekoliko sati pa po redu da gledam.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jezebel said:

 

I ja isto...:classic_laugh: pocnem da gledam najcesce nekih 5-8 serija a retko kada jednu da pocnem i zavrsim. Nemoguce kod onih sa milion sezona sigurno a i kod onih kracih nikako da sastavim nekoliko sati pa po redu da gledam.  

 

Joj te sto traju 15 godina su strasan napor. Jedino sto sam odgledala od prve do poslednje su bili Friends i Only Fools and Horses. Kad otvorim netflix i vidim 4 ili neka tamo 6 sezona, vec se smorim 😄  Ali volim mini serije, to mi nekako bas taman. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 𝓑𝓪𝓫𝔂 said:

 

Joj te sto traju 15 godina su strasan napor. Jedino sto sam odgledala od prve do poslednje su bili Friends i Only Fools and Horses. Kad otvorim netflix i vidim 4 ili neka tamo 6 sezona, vec se smorim 😄  Ali volim mini serije, to mi nekako bas taman. 

 

Od tih maratonskih ja sam samo Seinfeld gledala i to 2 ili 3 puta 🙃 ne iste godine naravno, hehe... 

Only Fools and Horses i britanske legende Black Adder:heart: (Oxfordska trojka komicara) - naravno. Kako vidim ovo u poslednjih 20 godina skoro po pravilu sezone 1, 2, ev 3, sve posle toga skoro da nema sanse da ne pokvare ni one najbolje. Kad zavrte zarade tesko se zaustavljaju pa makar srozali kvalitet cele serije, steta. 

Edited by Jezebel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2024 at 4:53 PM, kojan said:

Ja licno gledam sve preko aplikacije Stremio. Slicna prica kao kodi samo jednostavnije za setupovati po meni

Ako neko još uvek ne zna stremio je dobar i za skidanje filmova/serija. Kad pustiš seriju ili film klikneš na 3 tačke pa download this video, takođe ako namestiš titl kad pustiš film/seriju skinuće ti sa nameštenim titlom.

 

Meni je bilo korisno jer nisam mogao pronaći sve epizode Mad Men ni na jednom od piratskih sajtova.

 

RDT-20240918-2238145710349536063615593.j

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...