Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

Odgledah mini seriju The perfect couple i nije lose, nije dugacko i ima neku tenziju koja drzi paznju. Ko je voleo Big little lies i Little fires everywhere, volece i ovo. 

 

Inace gledam i Bad Monkey i Only murders in the building, ali sam prerano pocela pa za svaku novu epizodu treba da sacekam nedelju dana da izadje, dotle vec pozaboravljam sta se sve izdesavalo 😄 ali su ok za razbibrigu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Slow Horses - Top serija. A Must.

Bad Monkey - Zabavna, par iščašenih likova, Tropical Heat za novu generaciju. 

Only Murderers In the Building - Odlična, zabavna, iskustvo nalaže da se bindžuje. Čekam da izađe cela 4. sezona. Treća imala super muziku i sjajnu Meryl Streep pride.

Steve Martin, Martin Short I Selena Gomez imaju hemiju dovoljnu za postdiplomske na Hemiji :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Update za Severance, meni licno zanimljiva tematika i sam pacing mi je skroz okej bio. Drzi paznju zbog misterije i neizvesnosti. Poslednja epizoda baaas vozi i sad se iscekuje taj januar 🫠

Link to comment
Share on other sites

Severance je sjajna serija. Ne mogu da dočekam S2. 

 

Stvarno, Apple+ je napravio nekoliko odličnih projekata, po meni najbolja platforma za serije trenutno. Netflix me znam više zašto plaćam, Amazon mi je tu zbog Prime-a, pa je tu, inače ga ne bih plaćao, Paramount+ takođe ima par zanimljivih stvari, Sky/Wow onako... 

Link to comment
Share on other sites

Severance jeste super.

 

Ja sam prestao da plaćam sve to za filmove i serije, i vratio se starom dobrom real debrid + Kodi. Toliko su rasitnili tržište da je postalo glupo. Netflix, Prime, Apple, Crave, Disney.... nema kraja.

Trenutno plaćam tri stvari, Amazon prime zbog dostave (ali njihov strim nisam upalio jednom za 5+ godina), CBC Gem da podržim nezavisno novinarstvo (Upalim jednom u 2 godine kad je letnja ili zimska olimpijada), i britanski National Theatre at Home jer to već nema nigde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...