Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

34 minutes ago, dekkard said:

Doneo bi taj hustle momenat koji Nuggetsima fali svuda, pogotovo na spoljnim pozicijama. Nadam se da se slažemo da je Kyrie overall kvalitetniji igrač od Murraya, koga bih ostavio u timu ali bih mu smanjio minutažu.

 

Kako to Nuggetsima fali hustle? Iskreno pitanje. Smanjio bi minutazu Murrayu koji sa 21 godinom (22?) pokazuje sve bolje partije u playoffu naustrb Irvinga koji je ballhog koji bi drasticno smanjio broj dodira sa loptom Jokica a na tome se zasniva cela igra Denvera? I potpuno bi sklonio Morrisa iz rotacije koji je pokazao strasan potencijal u svojoj drugoj sezoni kao backup play? I povrh svega...Denver bi morao da se odrekne Millsapa da bi uopste mogao i da potpise Irvinga a na krilnim pozicijama su vec ionako tanki dok su itekako duboki na bekovskim pozicijama (Murray, Harris, Morris, Beasley). Kyrie u Denveru nema apsolutno nikakvog smisla (niti bi on i hteo tamo sve i da ga Denver hoce).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SunZero said:

nije mi jasno zasto nisu probali malo Manimala u ovoj seriji, bas se fino uklopio u reg sezoni, malo energije, neki skok i malo da izmori Drejmonda pa ako prodje-prodje

 

 Ni meni to bas ne ide u glavu. Previse lako se Mika odrice Manimala na ustrb niskih petorki i reze minutazu Klici. 

 

  Sad imaju situaciju kao GS prosle godine, 2-3, tekma na domacem terenu za majstoricu i onda G7 u gostima, a GS ce igrati bez KD i g6 i potencijalni g7, kao sto su ovi ostali bez Pola prosle godine. Sad il' nikad Hjustone. Iggy i Dray ce sad imati mnogo vaznu ulogu, a startovace neko od trojca Nesa/Mekini/stari Luni. Red je da unleashuje Klicu (pa i Manimala mozda) da im pohvataju sve lopte pod kosem, skok ce biti sad jos slabiji Warriorsima bez Durentule, pa i odbrana (da ne pricamo o napadu). Ukazala se ogromna sansa za Bradu, CP3-a, Gordona i ekipicu, nadam se da ce pre svega odbraniti homecourt, pa onda sta bude u g7.

 

  Sto se tice vecerasnjih utakmica, ono bilo bi fino imati 2 gejm seven-a, ali nekako mi deluje da Fila i Portland nemaju vise energije za produzetak serije. 

 

   @Nugetlija Hasl je otprilike sve ono sto Irving ne donosi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Dap, ali deluje da, come playoffs time, nedostatak visine utice na to da ne moze da se podigne na sut, a van toga je potpuno beskoristan i ne ume da predvodi ofanzivu tima u minutima kad je Lowry na klupi.

 

Rekao bih i da mu ozbiljno fali Delon Wright, jer su njih dvojica uglavnom zajedno bili na parketu, pa Steady Freddy nije bio jedini ball handler i kreator u petorci, kao što je sada kada mora da igra sa bezumnim Pauelom. Nije Delon spektakularan igrač, al' je bio dobar kao sekundarni kreator, plus je zbog sajza mogao da brani više pozicija, uhvati neke skokove... Ovako moramo da gledamo ove presmešne petorke sa dva debeloguza pleja od 180 cm i Pauelom od 193 cm na trojci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...