Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

potpuno zasluzen prolazak u finale. cestitke torontu na najvecem uspehu u istoriji kluba.

lenard true king in the north (and east). iskupio je u potpunosti mikijev celo sezonski takeover topika.  💪💪

Edited by riviera
-
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

raptorsi slave kao da su osvojili glavni trofej. (jel su ovako nesto slicno warriorsi uopste napravili  🙂)

svejedno fino je vidjeti ovo. dugo su ovo cekali. sjajna atmosfera i odlicna publika i taj jedan igrac koji im je ipak donio pobjednicki mentalitet i ono sto je nedostajalo makar za finale.

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

Bucks dve tekme zaredom u drugom poluvremenu ispuštaju osetno vođstvo. Nadam se da će Raptors uspeti da u potpunosti rehabilituju Leonarda, jer su Warriors I ovako veliki favoriti, pa će Torontu trebati Kawhi na maxu. 

 

Gajba zaječarca za igrača Milvokija koji bude nokautirao odvratnog Drejka. 

Edited by mr clutch
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Marko said:

Ok je to sto kazes, ali ne znam koliko su Raptorsi reprezenti neke lepe kosarke, jezivo zavise od lone superstara, ne volim GSW, ali bojim se da ce ih masakrirati, i to kazem nemajuci pojma o (ne)igranju KD u finalu

 

Ne igraju ni Raptorsi neku prelijepu košarku, ali ovo što igraju Bucksi meni je negledljivo. Sve se zasniva na šutu za tri i na Janisovim ulazima. Ako im to protivnici zatvore (ne kažem da je lako) nema backup plana, sve se raspada. Noćas u prvom poluvremenu dok je išla trojka (9-18) sve je izgledalo bajno uz dvocifrenu prednost, kad je stao šut (u drugom poluvremenu 3-16 za tri) sve je otišlo dođavola. Greek freak ako ne učini nešto sa svojim šutem, a to neće ići lako jer njemu za isti treba mnogo prostora i vremena, ne može da bude najbitniji igrač u ovakvim plej-of utakmicama, pogotovo završnicama.

 

Toronto igra sjajnu defanzivu, imaju i skill-a i visine i atletike sasvim dovoljno da naprave seriju sa GSW-om koliko toliko uzbudljivom. Ne vjerujem da mogu do titule, ali bi mogli namučiti šampione. Uostalom, tu je i Kawhi a s takvim igračem je sve moguće. Finale će svakako biti zanimljivije od lanjskog. 

Link to comment
Share on other sites

Dubsi su svakako favoriti ali konačno imaju Kawhia naspram sebe pa da vidimo. Osim toga, Raptorsi ipak imaju prednost domaćeg terena, odličnu publiku za NBA uslove, sigurno da su rasterećeniji. Ovo je za klasu ozbiljnija ekipa od Blazersa i defanzivno strašno moćan tim, Dubsi imaju relativno tanku rotaciju. Ovde im def treba KD. Jedva čekam, mislim da bismo mogli da dobijemo antologijsko finale. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

najbolje za sve bi bilo da durant ne igra. 

-za ligu i neutralnu publiku jer bi bila malko neizvesnija serija 

-za dubse dugoročno pošto bi opet postali miljenici lige umesto kraken 

-za fanove renesansnog golden statea zato što je negiranje duranta važnije od titule a titula bez duranta važnija od interneta 

-za knickse da ne rizikuje povredu

-za duranta da bude 100% fit kada ispali knickse 

 

 

Edit 

DeMarcus Cousins (quad) went through a scrimmage on Friday.

Coach Steve Kerr said Cousins looked good today, but there is still no specific target date for his return. Cousins does look to be ahead of schedule and he's expected to return at some point during the NBA Finals. Considering he's already this far along, he may have a shot to return in Game 1 or 2 with the Warriors on the road.

May 24, 2019, 3:31 PM ET
Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, riviera said:

potpuno zasluzen prolazak u finale. cestitke torontu na najvecem uspehu u istoriji kluba.

lenard true king in the north (and east). iskupio je u potpunosti mikijev celo sezonski takeover topika.  💪💪

The King in the north😎 Ponos

 

 

Daj taj GS bez KD pa da vidimo...

 

 

Konacno da kandza dobije zasluzen respect. To je superstar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Jbt Kawhi za Derozana. Kakva pljacka

 

O tome i ja razmišljam sve vreme. Tačno im je trebao taj hustle element koji je kod bezmudog Derozana falio da i prošle godine nakon odlične regularne sezone doguraju dalje. Istok je i dalje slabiji od Zapada, barem kad upoređujemo prve 4 ekipe sa obe strane, tako da košarka prikazana u finalu Istoka ne može još uvek da bude reper šta će biti u velikom finalu, otud moja pretpostavka da će Dubsi manje više lako da izađu na kraj sa pobednikom Istoka. Eventualno mogu u utakmici ili dve da se previše opuste, čime su Dubsi skloni jer su svesni svog kvaliteta pa u drugom poluvremenu pokušavaju i najčešće uspevaju da preokrenu, i da izgube zato što su previše potcenili protivnika.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Lako mu je kad se popeo na Kawhijeva ledja i teraj.

 

Jbt Kawhi za Derozana. Kakva pljacka

 

spursi dobili borderline allstar igrača na tri godine i sa platom koja je vrlo primerena, pogotovo sa aktuelnim /budućim capom = za igrača koji je majstor ali ne želi da igra tamo i upravo mu ističe ugovor. 

 

ne znam šta bi više mogli dobiti 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

spursi dobili borderline allstar igrača na tri godine i sa platom koja je vrlo primerena, pogotovo sa aktuelnim /budućim capom = za igrača koji je majstor ali ne želi da igra tamo i upravo mu ističe ugovor. 

 

ne znam šta bi više mogli dobiti 

Godinu dana ali kakvih godinu dana. Finale NBA lige i to krvavim putem protiv bas jakih ekipa. Sad slijedi najtezi test

Link to comment
Share on other sites

Strasni su Rapsi u odbrani kad su locked in, strasni. Medjutim, napad GSW-a je potpuno drugaciji od ovog sto igraju Bucksi, bice mnogo teze i morace da trose mnogo energije na defanzivnom kraju.

 

Deni Grin ce morati da proradi, inace ne vidim kako ce defanzivno da se rasporede, ko ce na Kleja ako Deni bude beskoristan?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Kawhi na Stepha

Nema sanse da ce Nurse da odradi ovo, licno mislim da je uzasna ideja.

 

Poslednje sto Kavaju treba u odbrani je da trci kroz milion blokova u svakom posedu. Kapiram da ce sigurno Lowry da krene na Stefu pa ce videti kako se razvija situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Nema sanse da ce Nurse da odradi ovo, licno mislim da je uzasna ideja.

 

Poslednje sto Kavaju treba u odbrani je da trci kroz milion blokova u svakom posedu. Kapiram da ce sigurno Lowry da krene na Stefu pa ce videti kako se razvija situacija.

Morace kad tad, makar u 4/4 na par posjeda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:

Istok je i dalje slabiji od Zapada, barem kad upoređujemo prve 4 ekipe sa obe strane

 

Istok jeste slabiji od zapada ali ne zbog prve 4 ekipe, upravo suprotno, zbog ostatka konferencije. Izuzev GSW i verovatno Houstona, bilo koja od 4 ekipe sa Istoka bi satrala bilo koga sa zapada. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...