Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 minutes ago, pepe sancez said:

A sta ce im prvi, cetvrti pik plus gomila mladih igraca? Bolje da ga razmjene z aneki opipljivi kvalitet.

Sve zavisi sta Pelikani zele, ako zele da grade ekipu kroz draft oko Ziona za buducnost, onda mladi igraci i pikovi. Ako zele odmah prve sezone PO i vise, onda uzeti starijeg igraca sa vise kvaliteta. 

 

1 minute ago, uini said:

 

ja bih garant dao tatuma na njihovom mestu ako imam neki signal tipa -razmotricu ostanak ako ekipa legne-

mislim da vredi rizika, kao leonard/derozan. mislim nije identicna situacija ali return moze biti veliki, vredi rizikovati

Vredi rizikovati, ako Boston dobije garanciju od Irvinga da ce ostati i potpisati max. Uostalom, ako Irving ode, nema s kime da igra Dejvis.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ja bih garant dao tatuma na njihovom mestu ako imam neki signal tipa -razmotricu ostanak ako ekipa legne-

mislim da vredi rizika, kao leonard/derozan. mislim nije identicna situacija ali return moze biti veliki, vredi rizikovati

 

Boston moze da napravi neki reload tipa da pusti Kyrie a da uzme nekog FA i da daju mladje igrace i pikove za Dejvisa. Ne znam sad na brzaka situaciju sa capom kod njih ali kontam da bi morali Horforda ili Haywarda ubacit u tu pricu da bi to proslo

1 minute ago, gggggggg said:

kostace ad manje nego sto se ocekuje. svakim danom mu se smanjuje cena.

 

Za Lejkerse ne, za razliku od drugih ekipa, Pelikani znaju da se Lebronu zuri i da mu treba AD i imaju povoljniju poziciju nego kod drugih ekipa

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Sve zavisi sta Pelikani zele, ako zele da grade ekipu kroz draft oko Ziona za buducnost, onda mladi igraci i pikovi. Ako zele odmah prve sezone PO i vise, onda uzeti starijeg igraca sa vise kvaliteta. 

 

Vredi rizikovati, ako Boston dobije garanciju od Irvinga da ce ostati i potpisati max. Uostalom, ako Irving ode, nema s kime da igra Dejvis.

Meni je van svake pameti Zajonu uvaliti par bol hogova iz LA plus ako takav bude i cetvrti pik. Za njegov razvoj je neuporedivo vaznije dodati mu recimo Horforda, Tejtuma. 

 

Da ne kazem kako je glupo davati jednog od pet najboljih igraca lige da bi se resetovao na nulu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Meni je van svake pameti Zajonu uvaliti par bol hogova iz LA plus ako takav bude i cetvrti pik. Za njegov razvoj je neuporedivo vaznije dodati mu recimo Horforda, Tejtuma. 

 

Da ne kazem kako je glupo davati jednog od pet najboljih igraca lige da bi se resetovao na nulu.

Tatum nije ballhog? Jos igra u sistemu a mogu ga tek zamisliti van ozbiljnog sistema kakva bi divljina bio

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Tatum nije ballhog? Jos igra u sistemu a mogu ga tek zamisliti van ozbiljnog sistema kakva bi divljina bio

Ja samo kazem da se fransizni igrac i to ne bilo koji, nego medju pet najboljih ne sitni za igrace koji nisu probali ni plej ofa. To isto kao da bih ja rekao zamjeni Lebrona za Gordona, Fulca i Furnijea pa polako.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Just now, pepe sancez said:

Ja samo kazem da se fransizni igraci to ne bilo koji,nego medju pet najboljih ne sitni za igrace koji nisu probali ni plej ofa. To isto kao da bih ja rekao zamjeni Lebrona za Gordona, Fulca i Furnije pa polako.

 

nije  prednost bostona to sto su tatum i brown igrali u plejofu, vec to sto nisu na zapadu a nemaju ni zdravstvene probleme kao ingram. ostalo moze da se racuna ali je u trecem planu, imo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Ja samo kazem da se fransizni igraci to ne bilo koji,nego medju pet najboljih ne sitni za igrace koji nisu probali ni plej ofa. To isto kao da bih ja rekao zamjeni Lebrona za Gordona, Fulca i Furnije pa polako.

I tu opet dolazi na pricu sta hoce NO, dal mladje igrace ili gotov proizvod ali iskustva kazu da timovi idu u 95% slucajeva na mladje igrace i razvoj.

Mislim da je Frensis bas pisao da se ocekuje previse u trejdu za superstara a da praksa kaze da to nije bas tako...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, neka je tako. Ja se ne sjecam kada je zadnji put takav igrac zamijenjen za nista. Cak je i San Antonio koji je bio u bezizlaznoj situaciji izboksovao olstar igraca.

AD u trejdu za mene podrazumjeva olstara plus nesto od onoga sto si namrvio.

Link to comment
Share on other sites

Sta ima od trejda Irvinga Klivlend danas, samo Sekstona. Takodje, tesko da moze biti i TOP10 igrac, ako nije sposoban sopstvenu ekipu uvesti u PO ili makar blizu na granici, a nije da nije imao solidnu pomoc saigraca, dovoljno je pomenuti Holideja. Ako NOP krene u totalnu reizgradnju, voleo bih njega da vidim u Denveru, izuzetno dobar igrac sa jos boljim ugovorom.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

nije  prednost bostona to sto su tatum i brown igrali u plejofu, vec to sto nisu na zapadu a nemaju ni zdravstvene probleme kao ingram. ostalo moze da se racuna ali je u trecem planu, imo

Ja sam onako lupio imena. Ali valjda je jasna moja poenta. Da je porobio Ingram proslu oa da kazes nije danas, ali bice nosilac za dvije godine. Ali on sa upitnom karijerom, Lonzo i Kuzma, dajte ljudi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Dobro, neka je tako. Ja se ne sjecam kada je zadnji put takav igrac zamijenjen za nista. Cak je i San Antonio koji je bio u bezizlaznoj situaciji izboksovao olstar igraca.

AD u trejdu za mene podrazumjeva olstara plus nesto od onoga sto si namrvio.

Oni su od Lejkersa dobijali mnogo ali sva prica iz SA je isla da ni u snovima nece sa LAL da saradjuju.

Ipak imaju Popa, imaju sistem i nije bilo za ocekivati da SA ide na tank u zadnjim sezonama Popa. 

 

Opet ti kazem da je pitanje na sta ce se tim odluciti ali da u vecini slicajeva tim se odlucuje na rebuild

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi se ovo finale cini zavrseno. 

2:0 je bilo neophodno za neki zez, ovako nema izlaska iz kragne.

 

Daj da vidimo kako ce da ide draft,

hajp oko toga, slobodni agenti I ostalo,

u kakvim ce dresovima zaigrati Boston sledece sezone, taj rad.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Ja sam onako lupio imena. Ali valjda je jasna moja poenta. Da je porobio Ingram proslu oa da kazes nije danas, ali bice nosilac za dvije godine. Ali on sa upitnom karijerom, Lonzo i Kuzma, dajte ljudi.

 

statisticki su tu negde. neko je bolji ovamo, neko onamo

 

https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/3913176/brandon-ingram

https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/4065648/jayson-tatum

 

u laboratorijskim uslovima gde ne igraju ulogu povrede i ekipe u kojima igraju, mozda bih radije birao ingrama, nevezano za davis trejd

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Mogu i ja odluciti da skocim sa petog sprata, pa ko me jebe ako zaginem.

I kakve to veze ima sa ovom pricom? U USA rebuild, posebno kroz draft je normalna pojava. Ljudi prihvate da su u rebuild mode i onda krece lozana koga biraju na draftu, kakav ovaj moze biti, kakav onaj moze biti itd itd

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

statisticki su tu negde. neko je bolji ovamo, neko onamo

 

https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/3913176/brandon-ingram

https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/4065648/jayson-tatum

 

u laboratorijskim uslovima gde ne igraju ulogu povrede i ekipe u kojima igraju, mozda bih radije birao ingrama, nevezano za davis trejd

Meni Ingramova trajektorija neodoljivo podsjeca na PG13. Vidjecemo za zdravlje ali po zadnjim procama iz SAD, bice sve okej sa njim i da moze sasvom normalno da se bavi kosarkom. Da je otkriveno u ranoj fazi i na vrijeme lijeceno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

I kakve to veze ima sa ovom pricom? U USA rebuild, posebno kroz draft je normalna pojava. Ljudi prihvate da su u rebuild mode i onda orece lozana koga buraju na draftu, kakav ovaj moze biti, kakav onaj moze biti itd itd

Ja kao da pricam klingonski. 

Ljudi ce dobiti talenat na nivou Lebronovog (mada ne mislim da ce biti blizu njegove karijere), imaju Dzrua, nemaju oni sta traziti novog mesiju na draftu. 

Njima bi idealno bilo kada bi svi zajedno dozivjeli komu mozga i da zaborave sta je bilo pa da zajasu AD i Zajona. Ako ne moze da nadju dva komplementarna, olstara i jos jednog odlicnog igraca i da rolaju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Ja kao da pricam klingonski. 

Ljudi ce dobiti talenat na nivou Lebronovog (mada ne mislim da ce biti blizu njegove karijere), imaju Dzrua, nemaju oni sta traziti novog mesiju na draftu. 

Njima bi idealno bilo kada bi svi zajedno dozivjeli komu mozga i da zaborave sta je bilo pa da zajasu AD i Zajona. Ako ne moze da nadju dva komplementarna, olstara i jos jednog odlicnog igraca i da rolaju.

Da, ocigledno pricamo totalno razlicitim jezicima. Ti imas svoje vidjenje, ja svoje. 

 

Kawhi Leonard kao jedan od top 5 igraca je otisao za Derozana i Poetla. I to je Toronto prihvatio da se kocka da im Kawhi ode za DZ. 

Tako ce neko ponudit i za AD ali od svih ekipa u ligi Lejkersi su najocajniji i spremni da daju ko zna sta za njega.

 

Ti bi prihvatio CP3+Gordon za AD?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Ako Kawai ostane u Torontu,bice to drugi slucaj posle PG,bice suludih ponuda za AD,tome se Grifin i nada.

Kavaj ce ostati maksimalno jos jednu godinu, cak se pojavljuju spekulacije da ce aktivirati player option za sledecu sezonu, ali da nema nameru da potpisuje novi ugovor.

 

Oni i racunaju na neku ludu ponudu, tipa Mekolum ili Gober, itd. Dugo je leto, nemaju potrebe da zure.

 

 

spacer.png

 

 

KD i zvanicno aut za G3.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...