Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

6 hours ago, Sector said:

Volio bih da Rapsi prodju. Ako nista drugo onda zbog antipaticnog Grka.

 

U finalu je svejedno crno se pise i jednima i drugima.

 

 

inače, freak je sinoć autoritativno uzeo i pogodio tricu u clutchu. 

 

league fucked. 

Edited by uini
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

2 trojcice ko od sale usle. 

 

Za koga si, North ili ovi drugi?

 

svejedno. plašim se da kawhi ne ostane raptors ako prođe u finale pa tamo uzmu dve pobede i tesan poraz. mada male su šanse. 

 

okej su mi obe ekipe ali su opasne po dubse samo ako se spoje imho. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Ma svakako kandza nece u Lejkerse tako da mi svejedno.

 

Jedino da Delgijevog idola trejdujemo za AD pa da se nadam😀

 

ball / ingram ili kuzma plus pik u pelikane;

irving i davis u la

 

irving / kcp/ lebron/ingram ili kuzma / davis

 

seems legit

Link to comment
Share on other sites

jos od gsw-cle finala nisam video ovakav obrt u ulogama koja su dva tima igrala u jednoj seriji. od pukovnika do pokojnika i jos imaju prliliku da se ponovo vrate na pocetak.

dobar podsetnik da nista nije unapred izvesno u sportu a i zasto je igrac stoper  kao lenard vazan podjednako a u nekim duelima i vise od onih koji guraju ceo napad tima. stavis ga na najboljeg protivnickog igraca kao sad na janisa ili u prosloj seriji na batlera ili par godina ranije  u finalu  na lebrona i totalno promenis ofanzivnu igru protivnika . problem je jedino sto je takav doprinos tesko izmerljiv za razliku od asista i koseva pa ga ne vrednuju dovoljno (igru u oba pravca) ali u ovakvim duelima se vrlo lako da uociti kakvu razliku pravi. 

Quote

The Bucks can score in the half-court much of the time, but it has been far more of an uphill climb when Toronto throws down its trump card by deploying neutralizer Kawhi Leonard on Giannis. The Bucks have been almost 29 points less efficient per 100 possessions this seriesxFrom 114.4 points per 100 possessions to 85.6 points per 100 possessions.

when Antetokounmpo is guarded by Kawhi, according to data from Second Spectrum. (There were hints in the regular season that Leonard — a break-in-case-of-emergency defensive option because of all the offensive weight he shoulders for the Raptors — could limit the Greek Freak. According to the NBA’s matchup data, the likely MVP took just three shot attempts in the 31 regular-season possessions Leonard guarded him.)

 

Edited by riviera
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Nugetlija said:

Nagrada Jokiću je prvi put da neko iz Denvera bude u 1. petorci još od 1978. i dotičnog Davida Thompsona. Bilo je tu i Carmelo Anthonija, Chansi Billupsa i drugih ali oni su svi bili u 2. ili 3. petorci.

 

Alex English je bio 3 puta clan druge petorke lige.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

?

LeBron kaze da mu se svidjaju slike koje Irving izbacuje na drustvenim mrezama. A to je pocetak neceg velikog. Tako sam se jednom smuvao devojkom. 

Eto LeBron pokazuje da mu je stalo do toga Irving dodje u LAL. 

Mada prema izvorima "Pardon the Interruption" kazu da se Dzejms dogovara i sa Lenardom i Batlerom. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drakaris said:

LeBron kaze da mu se svidjaju slike koje Irving izbacuje na drustvenim mrezama. A to je pocetak neceg velikog. Tako sam se jednom smuvao devojkom. 

Eto LeBron pokazuje da mu je stalo do toga Irving dodje u LAL. 

Mada prema izvorima "Pardon the Interruption" kazu da se Dzejms dogovara i sa Lenardom i Batlerom. 

Mnogo Lebron palamudi. Djela a ne rijeci i lajkovi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...