Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Beal je igrac u rangu Dipa, CJ-a i Kleja Tompsona, top5 bek lige. Zavisi samo sta ce Wizzonje da traze za njega, a imamo od asseta Lonza, Kuzmu, Ingrama i 4th pick. Mislim da bi Lonzo i 4th pik resili posao. I Jeffa Greena bi im oteo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Beal je igrac u rangu Dipa, CJ-a i Kleja Tompsona, top5 bek lige. Zavisi samo sta ce Wizzonje da traze za njega, a imamo od asseta Lonza, Kuzmu, Ingrama i 4th pick. Mislim da bi Lonzo i 4th pik resili posao. I Jeffa Greena bi im oteo.

Bez Jeffa nema posla. To je tvoj coek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Zar to nije lik koji amatere dovodi do finala lige? Lik koji igra sve, cuva sve?

 

Ajde reci mi pored AD i mozda Kyrie, koji allstar bi dosao da igra sa njim? Neko jako ime? Kawhi ni u snovima, KD tek ne bi dosao. Znaci AD ili propast?

Nijeda fa koi je normalan izmedju usiju ne de u lakerse

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Carl Johnson said:

Bez greske brane Janisa za sad, fantazija.

Dzabe ako nastave da daju previse prostora suterima Bucksa.

 

Bud im je ugradio maksimalno samopouzdanje, niko ne razmislja sta da radi kad primi loptu i vidi da igrac koji ga cuva ima spustene ruke. Malopre Ibaka bleji pored Mirotica i ovaj dize trojku lagano pored njega.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Dzabe ako nastave da daju previse prostora suterima Bucksa.

 

Bud im je ugradio maksimalno samopouzdanje, niko ne razmislja sta da radi kad primi loptu i vidi da igrac koji ga cuva ima spustene ruke. Malopre Ibaka bleji pored Mirotica i ovaj dize trojku lagano pored njega.

milvoki je tim koji najmanje panici kad udje u ozbiljan rezultatski minus cak i od golden stejta. bukvalno nista ne menjaju u igri kada vecina krene da donosi ishitrene odluke na terenu jurcajuci za stizanjem protivnika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...