Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 minutes ago, leki bg said:

Nije uopste lose pitanje. Po onom evropskom pravilu od prosle godine, ovo su cisti koraci k'o suza, ali po "starom tradicionalnom", sve je po pe esu.

Pa to je fora, što ovde ne važe pravila iz evrope 😁 I u evropi su dosta popustili što se tiče toga, shvatili su da su pogrešili. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

inače ne volim irvinga, previše je one-man-band za pleja a ovo mu je prva sezona koju pamtim da je odigrao celu. hard pass što kažu ameri, ne obavezno sa reddita

 

Posle svega što je Irving ove sezone demonstrirao off-court - nećkanje oko extensiona, javne kritike, pozivi Lebronu za pomirenje, i generalne chemistry svinjarije - ja da sam GM neke title chasing ekipe zvao bih ga nikad. Sa ovakvim ponašanjem i ovolikim kurčenjem bez pokrića, njemu je pravo mesto u nekom NBA rezervatu tipa Charlotte ili Atlanta gde je problem dovući guzice u stolice. Pa nek' razmisli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

Da ste GM da li biste pre dali max ugovor Kembi ili Kajriju ovog leta?

Nikome ako moze. Ocekujem pad Kembe u toku tog sledeceg ugovora, godine brze stizu takve igrace. Irving prvo sto je staklen a drugo ovo sto kaze realni glava problem. A nisam siguran da bi Kemba kao 2 igrac tima znacilo konkuretni tim za titulu, kod Irvinga tih problema nema posto je uzeo titulu kao 2 najbolji igrac ali tu je glavni igrac bio i najbolji na svetu u tom momentu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

14 poena 5 asistencija

 

 

Ono kad su plejevi obično se podrazumeva da su druga kolona asistencija, a za 4/5 da su skokovi...

spacer.png

Morao sam 2 puta da proverim. Zar ne mislis da je to mnogo malo? 

Ovde kao da pricamo o DJ Ogastinu, a ne o Kembi. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad celo drugo poluvreme i evo nekih utisaka

 

  Po meni Curry je odigrao odlicnu partiju, ne sluzi ga sut kao sto smo navikli, ali je odlicno napadao reket i poentirao ulazima. Ubacio je i trojke koje su dale nadu Stejtu. Durant takodje na top nivou, tako da je ova pobeda Hjustona velika jer su uspeli da dobiju iako ni Gordon nije odigrao efikasno suterski, a Klica je limitiran na samo 21min, ali je dao dobar doprinos u protoku lopte nakon pnr-a. Sin Ostin igra sa dosta samopouzdanja i fino doprinosi sa klupe. Tucker je mozda najveci MIP kad je u pitanju regularna sezona-plejof. Za njega moze da se kaze da je aktivirao playoff mod, svuda ga je bilo jos ga je i sluzio sut.

 

   Ne verujem da HOU moze proci, ali da mogu da odbrane jos jednom Toyota centar, mogu, pa da gledamo velicanstvenu sedmu tekmu finala pre finala u drugoj rundi Zapada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da, najradije nijednom ali ima ekipa koje ce imati bas ovu dilemu tokom leta zbog prostora u capu i potreba. Ako posmatramo samo teren naravno da nema dileme, Kyrie je bolji, ali evo Mairosu je pre par postova spomenuo sve upitnike oko njega. Ima ih previse, plus ovaj PO koji igra kako igra do sad.

 Ne mislim da ce Kemba tako brzo opasti niti da bi bio toliko los u jacoj ekipi. Pametan je igrac i mislim da bi se prilagodio, takodje mi deluje da ima jak motiv da to i dokaze. Ja bih pre pojurio njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

@Zoltan

 

Jbg, Lauri stajl 😄

 

Jeste malo, slažem se, ali jednostavno mislim da nije igrač za neke ambiciozne timove. 

Lauri ima sigurno preko 8 asista u proseku ove sezone. Odokativno. 

Previse je Kemba dobar skorer da spadne na Laurijev broj poena, plus nema taj hamburger sindrom. U nekoj ekipi koja nije Sarlot moze lagano da ima oko 20ak poena po utakmici, zavezanih ociju. 

Jebiga, nije on toliko los igrac, vukao je solidno ekipu, kojoj je drugi najbolji igrac Lemb (!!!), do borbe za PO. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Mairosu said:

 

Posle svega što je Irving ove sezone demonstrirao off-court - nećkanje oko extensiona, javne kritike, pozivi Lebronu za pomirenje, i generalne chemistry svinjarije - ja da sam GM neke title chasing ekipe zvao bih ga nikad. Sa ovakvim ponašanjem i ovolikim kurčenjem bez pokrića, njemu je pravo mesto u nekom NBA rezervatu tipa Charlotte ili Atlanta gde je problem dovući guzice u stolice. Pa nek' razmisli.

 

Ok, sada sam siguran da smo ga najebali i ovaj post ce sigurno da ubrza uspon Atlante. Nisi trebao ovo da napises. Taknuto-maknuto

 

 @Jenkins ce da nas ubije od zajebancije kada dodje vreme.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

sta napravi Tucker sinoc, ono je za najveci rispekt, nestvaran nivo borbenosti i pozrtvovanja

u 3/4 meca u ovoj seriji ima pozitivan +/-, koliko samo bole GSW njegovi ofanzivni skokovi

 

neuverljivi su Ratnici, da nije bilo sudijske gurke u g1 mozda bi bili blizu eliminacije, nema ni u tragovima onog off ball movement-a koji je bio mozda i najbolji u istoriji igre

Hjuston ima problem da zatvori tekmu, mora vise da se ceni posed u tim situacijama

 

u jednoj od dve naredne tekme ocekujem da GSW prokine sut i da padne tesko odvaljivanje, u onoj drugoj da bude neki egal pa da se nadamo da se izbori taj g7

 

 

Edited by SunZero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Lauri ima sigurno preko 8 asista u proseku ove sezone. Odokativno. 

Previse je Kemba dobar skorer da spadne na Laurijev broj poena, plus nema taj hamburger sindrom. U nekoj ekipi koja nije Sarlot moze lagano da ima oko 20ak poena po utakmici, zavezanih ociju. 

Jebiga, nije on toliko los igrac, vukao je solidno ekipu, kojoj je drugi najbolji igrac Lemb (!!!), do borbe za PO. 

 

Ma sve to stoji, ali ono što Brogdon kaže - nešto mi se jednostavno ne sviđa i ne znam da objasnim zbog čega. Ako bude igrao u ekipama koje su na nivou Šarlota ili nešto bolje, verujem da će imati dobar učinak.

 

 

Just now, Nugetlija said:

 

Ma užas. Ja sam do 3 budan, onda 3 sata spavam i onda gledam drugo poluvreme.

 

Legnem do 12, ustanem u 6 na drugo poluvreme i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Haris igra bas losu seriju red je da veceras pokida, inace nista od maxa na kraju sezone.

 

zajebanoj je situaciji phila. butler je ocigledno bolji igrac, pogotovo za playoff ali ako ne produze harrisa ostali su bez dva prva picka i shameta...zato mislim da ce dobiti ugovor da gm ima alibi i spasi svoj posao. ako potpisu i butlera tek nece imati previse prostora za fleksibilnost na leto i da se napravi neka duza klupa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ta'veren said:

 

Ok, sada sam siguran da smo ga najebali i ovaj post ce sigurno da ubrza uspon Atlante. Nisi trebao ovo da napises. Taknuto-maknuto

 

 @Jenkins ce da nas ubije od zajebancije kada dodje vreme.

Iskreno mogu vec sad da pocnem, ali sacekacu lutriju za nedelju dana 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

zajebanoj je situaciji phila. butler je ocigledno bolji igrac, pogotovo za playoff ali ako ne produze harrisa ostali su bez dva prva picka i shameta...zato mislim da ce dobiti ugovor da gm ima alibi i spasi svoj posao. ako potpisu i butlera tek nece imati previse prostora za fleksibilnost na leto i da se napravi neka duza klupa.

True. Mada kontam da imaju i rezervu neku u planu. Ako nece Heris da pristane na manje novce od maksa. 

Jebiga, on trenutno ne pokazuje da je vredan tolikog novca, ali cene ga jer razume i ume da igra u BB-ovom sistemu. Mislim da ce do nekog zajednickog dogovora doci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...