Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Shams fixed his article on KD and the Warriors from this morning

Not only is Bob Myers coming (to nyc prim. uini) to pitch KD on return Steph is coming too. That doesn’t strike me as a move that happens if the Warriors were confident the money was going to be enough.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Kajri>Kemba i ostali pg te klase Lowry i ekipa.
Jedna lasta (po serija) ne cini prolece.
Ocekujem comeback ravnozemljasa dogodine..

S tim sto je on najveci deo te reputacije koju je imao stekao na osnovu jedne PO serije. 

 

Sve postane lakse kad nisi prva opcija u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Malo slabije 1 serije, vise su 2 Finala.
On je protiv full Stejta imao 30-4-4.
Lowry i njegov emotivni best friend sa svojom visegodisnjom PO reputacijom bi trebali da pikaju u Tihuana Ajkulama, ali evo jedan dobi  titulu.

Lowry je posle 2015. i vise nego korektan u PO, nije odigrao nijednu seriju u poslednje 4 godine koja je blizu ovome sto je Irving odigrao ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Pa da Lowrijevo "vise nego korektno" je za Irvinga lose u tome je poenta. Posto je jedan all star koji tezi da bude superstar a drugi glorifikovi role player koji se ugurao na slabom istoku da bude all star.           
Lowryjevih

38.7 4.7-11.7 40.3 1.4-5.6 23.4 2.3-2.7 63.9 5.1 6.0 0.3 1.0 3.7 1.9 13.1

Protiv File je "vise nego korektno". I protiv mocnog DjA je kolo pre toga bio "korektan"
A Irving  se (za svoje standarde) raspao protiv Vokija:

CONFERENCE SEMIFINALS 36.6 7.4-20.8 35.2 1.4-6.4 22.7 4.2-4.6 56.1 4.2 6.4 0.2 1.6 2.8 3.6 20.4

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ... said:

Neki batica od 100 folovera sto laze&maze navihace Lejkersa?

 

Koliko sto daleko dogurali u masovnoj histeriji govori cinjenica da valjate u govna najboljeg insajdera ikada, samo zato sto ne prica uvek stvari koje vam idu u korist. A tek sto bi njemu odgovaralo da laze.

Btw, mene bi bilo blam da ponavljam mantru likova sa tvitera koji nose aluminijumske kape na glavi. Bukvalno ih svi ismejavaju zbog te price kako Woj mrzi Lejkerse (ako!).

 

Sta da ti odg? Znaci liku svaka cast za trejdove ali lik pise da ce Lejkersi imati 19 mil $ iako svi zivi pisu da ce imati 23 bez AD odricanja bonusa. Lik pise da AD nema trika da dodje u LA, da se nece odreci bonusa. Lik pise da Lejkersi nemaju trika za ragovor sa nekim jakim imenom. Lik pise da ce Kawhi i kD u isti tim. Zulja ga dupe

5 hours ago, stefan81888 said:

 

Miki i Lenard? 😄

 

Moze da prodje ali Woj i Angie je neprikosnoveno

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Sta da ti odg? Znaci liku svaka cast za trejdove ali lik pise da ce Lejkersi imati 19 mil $ iako svi zivi pisu da ce imati 23 bez AD odricanja bonusa. Lik pise da AD nema trika da dodje u LA, da se nece odreci bonusa. Lik pise da Lejkersi nemaju trika za ragovor sa nekim jakim imenom. Lik pise da ce Kawhi i kD u isti tim. Zulja ga dupe

Lik je rekao REALNU situaciju u tom trenutku sto se tice 19 miliona. Cisto da znas. Nije nista konkretno slagao.

 

AD u LA da nema trika nisam video. Koliko sam video, samo se o tome pricalo.

 

Sa jakim imenom? Mogu da razgovaraju, ali pitanje je da li ce koga da dovedu. Jedino ako ne smatras da je DLo jako ime (mada i za njega ima fanova)? Van toga, Kavaj ide u Kliperse, Durant gde vec. Ostala "jaka imena" su vec gotovo stavila paraf na ugovore sa drugim timovima.

Nije rekao da Kavaj i KD IDU u isti tim, nego da postoji zelja da se to desi. To su 2 razlicita pojma skroz. Sto se AD kickera, tu nista konkretno nije rekao sem da se ceka rasplet situacije oko ostalih igraca koje treba trejdovati.

 

1 hour ago, Miki28 said:

Sta da ti odg? Znaci liku svaka cast za trejdove ali lik

Da ti odmah kazem, ne treba da odgovaras nista. Samo nemoj da poturas te price koje su level nba rsb/avangarda. Voj nam vezao ruke i noge, nabio maramicu u usta i zabio butt plug. Valjda bi sam trebalo da znas da bi subjektivnost njemu sjebala reputaciju koju je upravo stekao na objektivnom izvestavanju o dogadjajima (ne samo trejdovima). I ovo za trejdove je apsolutno bespotreban pokusaj da se minimizira uticaj jedne takve licnosti.

 

Kad dodjes do toga da je sve do 1. nezvanicna prica o INTERESOVANJIMA koja se za svaku fransizu izmeni 10 puta u 48 sati. 

 

Bukvalno su Lejkers fanovi predmet podsmeha zbog ove price sa Vojom. Ozbiljan sam. Mada nisam ocekivao da  ce da dodje do foruma to cudo, kontao sam da se ne kupi bas svako smece koje se procita na tviterima.

 

Ja se iskreno divim svima koji mogu normalno da izvestavaju o Lejkersima, posto su ih uspesno doveli u vezu sa svakom osobom koja igra kosarku i mrda. Ako to nije titranje jaja nekoj fransizi, onda ne znam sta moze da bude.

 

Btw, ovo je isto Voj prvi objavio. Izgleda kao nesto sto je jako zlonamerno i pokusava da urusi prestabilni fo Lejkersa.

 

Lakers are trying to expand Anthony Davis trade and create ability to open max salary slot on July 6, sources tell @BobbyMarks42 and me. Lakers offering contracts of Mo Wagner/Jemerrio Jones/Isaac Bonga to additional teams, so LA can satisfy CBA rules on creating $32M in space. 

 
 
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oɹəd™ said:

Juda ravnozemljaški

 

prodali smo porzingisa da bi ti kupili dsja i sad hoćeš novu igračku :i

 

 

nisi mi rekao kako si i da li si zadovoljan izborom barretta (ako sad ja moranta zatražis, raskinuli smo)? 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

prodali smo porzingisa da bi ti kupili dsja i sad hoćeš novu igračku :i

 

 

nisi mi rekao kako si i da li si zadovoljan izborom barretta (ako sad ja moranta zatražis, raskinuli smo)? 

Svejedno mi je bilo Ja Morant ili Barrett, generalno mi se ne sviđaju ni jedan ni drugi nešto preterano tako da će biti vrhunski igrači sigurno. 

 

Sve je bolje nego da su dobili prvog pika i onda trejdovali za staklenka Dejvisa. 

 

Ljudi su cmizdreli što su razmatrali onaj trade down sa Atalanatom a po meni to uopšte nije bila toliko loša ideja. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

dobro je, još uvek smo drugari ❤️

 

nego (narode, ne pero), sada kada je vejvovan lensara tomas (možda će ga vratiti), da li znate ko je najduže član knicksa? 

 

 

 

 

  Reveal hidden contents

frank ntilikina

 

Ako se dobro secam, na dan drafta sam citao da Niksi nisu zadrzali pika prve runde duze od 5 godina u timu u poslednjih fazon 20 godina. Mozda sam promasio malo brojke ali impresivan podatak.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ... said:

Lik je rekao REALNU situaciju u tom trenutku sto se tice 19 miliona. Cisto da znas. Nije nista konkretno slagao.

 

AD u LA da nema trika nisam video. Koliko sam video, samo se o tome pricalo.

 

Sa jakim imenom? Mogu da razgovaraju, ali pitanje je da li ce koga da dovedu. Jedino ako ne smatras da je DLo jako ime (mada i za njega ima fanova)? Van toga, Kavaj ide u Kliperse, Durant gde vec. Ostala "jaka imena" su vec gotovo stavila paraf na ugovore sa drugim timovima.

Nije rekao da Kavaj i KD IDU u isti tim, nego da postoji zelja da se to desi. To su 2 razlicita pojma skroz. Sto se AD kickera, tu nista konkretno nije rekao sem da se ceka rasplet situacije oko ostalih igraca koje treba trejdovati.

 

Da ti odmah kazem, ne treba da odgovaras nista. Samo nemoj da poturas te price koje su level nba rsb/avangarda. Voj nam vezao ruke i noge, nabio maramicu u usta i zabio butt plug. Valjda bi sam trebalo da znas da bi subjektivnost njemu sjebala reputaciju koju je upravo stekao na objektivnom izvestavanju o dogadjajima (ne samo trejdovima). I ovo za trejdove je apsolutno bespotreban pokusaj da se minimizira uticaj jedne takve licnosti.

 

Kad dodjes do toga da je sve do 1. nezvanicna prica o INTERESOVANJIMA koja se za svaku fransizu izmeni 10 puta u 48 sati. 

 

Bukvalno su Lejkers fanovi predmet podsmeha zbog ove price sa Vojom. Ozbiljan sam. Mada nisam ocekivao da  ce da dodje do foruma to cudo, kontao sam da se ne kupi bas svako smece koje se procita na tviterima.

 

Ja se iskreno divim svima koji mogu normalno da izvestavaju o Lejkersima, posto su ih uspesno doveli u vezu sa svakom osobom koja igra kosarku i mrda. Ako to nije titranje jaja nekoj fransizi, onda ne znam sta moze da bude.

 

Btw, ovo je isto Voj prvi objavio. Izgleda kao nesto sto je jako zlonamerno i pokusava da urusi prestabilni fo Lejkersa.

 

Lakers are trying to expand Anthony Davis trade and create ability to open max salary slot on July 6, sources tell @BobbyMarks42 and me. Lakers offering contracts of Mo Wagner/Jemerrio Jones/Isaac Bonga to additional teams, so LA can satisfy CBA rules on creating $32M in space. 

 
 

Mani me tih pricica i bajkica. Lik je objavio da su Lejkersi nesposobni tj Pelinka, da ce imati 19 miliona $.

Eric Pincus je majka za cap, znaci lik je od starta cepao pricu 23,7 miliona pa odricanje bonusa AD i na kraju trejd momcica za max slot dok je ovaj cepao svoju pricicu od 19 miliona $.

Opet ti kazem, svaka cast za informacije iz prve ruke sto se trejdova tice ali likcina je hejter samo takav.

Uvukao se Aingeu u dupe, izgleda da ga iz Lejkersa ne sljive 2%, nema informacija i onda udri.

Prosle godine je i za Lebrona pisao da nece doci u LA.

Ej odricanje od bonusa i trejd nebitnih likova za koje ni majka nije cula i voila 32 miliona $. Kakvih bre jebenih 19 miliona?

 

Sto se Kawhija tice, bolje da ne dolazi, to bi bio najjaci tim ikada. Moze kod brata uinija u NY, da se udruzi sa KD

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Kako koga. Kavaj ili nista. Plej moze biti i Filip Covic pored ove tri zveri. 

 

Inace ovde moram da stanem na stranu Lejkersa, Vojnarovskom je od tolikih godina rada porastao ego nenormalno. Sasvim je moguce ovo sto pise Miki. 

 

Bojana Bogdanovica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...