Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ovde ne mogu da se slozim sa Lordom, lol Ker gleda da i Tompson pipne loptu, a  covek je moze se reci najbolji u istoriji ove igre u kretnji bez lopte, sta bi trebalo, jos manje da ima loptu u rukama 😄. Sto omogucava ovima trojici maksimalno raspolaganje i manevar loptom. Kakva je elita i kakvu razliku pravi, videli smo u finalnoj seriji, igrao je monstruozno u oba pravca. Morao je da se lomi cuvanjem Lenarda, pritom je napadu igrao nikad bolje i konstantnije, 60% za tri je covek imao. Ove godine se on najvise zrtvovao za ekipu, jer nije usao ni u jedan all NBA tim, skinuto mu je 30 miliona i ako opet GS bude zatezao, cao rodjaci. Ima uvek ekipa koji su spremni da plate i da titraju. Videli smo koliko je Toronto isao na svaki moguci nacin da ugodi Kavaju. 

Link to comment
Share on other sites

Randle-Bugi centarska linija za Nikse, solidno. Mogli bi da poteraju i Rejmonda Feltona i Jr-a za minimalce..

 

  Felton/Frenchie

  IsoZo/Jr

  Lance Thomas, igrac X

  Julius Randle, Knox, UniCornet

  Bugi/Mravojed

Link to comment
Share on other sites

ma knicksi su u rumorsima i kada imaju 12iljada evra cap spacea. sada kada imaju 2x max slots svaki agent će svog igrača povezati i sa njima 

 

 

 

Edit @delgado

šta si uradio sa dsjom, jel ga pojeo felton? 

 

dje ti je dotson, postao bugijeva rezervna kolena?? 

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Randle-Bugi centarska linija za Nikse, solidno. Mogli bi da poteraju i Rejmonda Feltona i Jr-a za minimalce..

 

  Felton/Frenchie

  IsoZo/Jr

  Lance Thomas, igrac X

  Julius Randle, Knox, UniCornet

  Bugi/Mravojed

Mudiay i Kornet su FA, oslobadjaju salary cap Niksi

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

ma knicksi su u rumorsima i kada imaju 12iljada evra cap spacea. sada kada imaju 2x max slots svaki agent će svog igrača povezati i sa njima 

  

 

 

Edit @delgado

šta si uradio sa dsjom, jel ga pojeo felton? 

 

dje ti je dotson, postao bugijeva rezervna kolena?? 

 

  Zaboravio sam ih, jebiga, slabo sam pratio NIkse ove sezone... 

 

   Kad zvanicno krece free agency ?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, delgado said:

 Moram imati bar jednog NYC igraca da bi ih pratio ove sezone, makar IsoZoa ili Mravojeda.

 

uzmi lika koji je istetovirao prezime na grudima u ogromnom fontu. podseća malo po stilu igre na tebe (i njega si zaboravio)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Nista ako ne istetovira delgado na grudima a na ledjima the chosen one

 

na grudima više nema mesta od prezimena.

 

inače, pitao me je delgado za dloa: ne znam, zgotivio sam ga prošle sezone a nisam siguran da bi u lakersima imao dobre uslove da thriveuje.

ja bih voleo da ga vidim u sunsima, kako zbog sunsa, tako i zbog njega.

 

e sad, @SteveFrancis#3 verovatno zna da li sunsi imaju u šteku nekog mladog beverlyja, koji je u stanju da drži odbranu na perimetru. 

kombinacija bookera, snitcha i nekog defanzivca bi pružala mnogo kombinacija, tj dovoljno da bekovska linija bude baš onako ozbiljna

 

takođe, ne verujem da lakersi imaju love dovoljno ili grešim?

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Po Woju mozemo jedva da potpisemo Carusa za midlevel i Bullocka za nekih 15 miliona 😕

 

  Ako ima nade da se pojuri DLo za nekih 20ak milki godisnje pod rastucim ugovorom, onda cijepaj. Bar da petorka bude jaka ->  DLo/KCP(ili neki drugi bek)/Bron/Kuzma/Davis -> nece biti ne znam kakve odbrane, ali u napadu u kreaciji ima da prsti.

 

  Svakako su LBJ za 37m$ i Davis za 27m$ jedu dosta capa, ali polako. To je strasna osnova u narednih par sezona dok James jos igra kosarke. Bice tu jeftinih opcija za popunu rostera -> Hill, davno zaboravljeni brat Delly, Jr ...

 

    Inace, slazem se da bi Lav opasno legao PTBu. Zasluzio je negde da bude makar 3. opcija u napadu, a ne da trune u Klivlandu. Lilly-CJ-Aminu-Lav-Nurkic (Enes) + Baze/Hood + Layman + Collins + Harkless sa klupe vec bolje zvuci. Samo bice busni u odbrani dosta... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

@Miki28  Po Woju mozemo jedva da potpisemo Carusa za midlevel i Bullocka za nekih 15 miliona 😕

 

  Ako ima nade da se pojuri DLo za nekih 20ak milki godisnje pod rastucim ugovorom, onda cijepaj. Bar da petorka bude jaka ->  DLo/KCP(ili neki drugi bek)/Bron/Kuzma/Davis -> nece biti ne znam kakve odbrane, ali u napadu u kreaciji ima da prsti.

 

  Svakako su LBJ za 37m$ i Davis za 27m$ jedu dosta capa, ali polako. To je strasna osnova u narednih par sezona dok James jos igra kosarke. Bice tu jeftinih opcija za popunu rostera -> Hill, davno zaboravljeni brat Delly, Jr ...

 

    Inace, slazem se da bi Lav opasno legao PTBu. Zasluzio je negde da bude makar 3. opcija u napadu, a ne da trune u Klivlandu. Lilly-CJ-Aminu-Lav-Nurkic (Enes) + Baze/Hood + Layman + Collins + Harkless sa klupe vec bolje zvuci. Samo bice busni u odbrani dosta... 

Da dovedemo mi Lava? Potpisemo neke igrace i onda trejd u decembru za Kevina😂😂

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, popunjeni smo na 4-5 (Davis, LBJ, Kuzma, nadamo se Gee, Wagner) , trebaju nam perimeter players, pre svega plej 😄

 

  Ja bih potpisao Kolisona 10m$ za 19/20 ako zeli, pa cak i sa rastucim ugovorom. Korektan za backup playa, ali pored Lebrona, Davisa, Kuzme, bio bi ok dodatak. Bori se u odbrani, 40% suter za 3pts, solidan midranger, zabice ako mu otvoris livadu za ulaz, ne ispucava se...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, delgado said:

Ma jok, popunjeni smo na 4-5 (Davis, LBJ, Kuzma, nadamo se Gee, Wagner) , trebaju nam perimeter players, pre svega plej 😄

 

  Ja bih potpisao Kolisona 10m$ za 19/20 ako zeli, pa cak i sa rastucim ugovorom. Korektan za backup playa, ali pored Lebrona, Davisa, Kuzme, bio bi ok dodatak. Bori se u odbrani, 40% suter za 3pts, solidan midranger, zabice ako mu otvoris livadu za ulaz, ne ispucava se...

Od viska glava ne boli😁

 

Salim se, moze Collison i Ariza i idemo da se sibamo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...