Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Boston teško može nečemu da se nada kad se na poslu ne pojave ni Irving ni Tatum. Middleton je dobio ovaj meč, jasno, mada fin doprinos i ostalih sporednih igrača do je grčki silos došao do svog učinka...pa na silu, kako drugačije. Ipak, Boston je uzeo brejk i to im je dosta za sada. 

 

Što se tiče GSW - HOU, sve se svodi na komentar - već viđeno. Iggy je ćaća, Green podigne level igre i iritantnosti na max, KD ispogađa sve što treba, a Splash braća čak i kad odigraju skromno to bude dovoljno. Otvoriće se i njima neki meč skroz pa će to da bude neprijatno. A neprijatan je i Harden, možda je i poetska pravda da je takva košarka osuđena na neuspeh. Gordon je ponajbolji igrač Raketa u ovoj seriji i jasno je da su Dubsi sasvim ok sa takvim epilogom. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Boston teško može nečemu da se nada kad se na poslu ne pojave ni Irving ni Tatum. Middleton je dobio ovaj meč, jasno, mada fin doprinos i ostalih sporednih igrača do je grčki silos došao do svog učinka...pa na silu, kako drugačije. Ipak, Boston je uzeo brejk i to im je dosta za sada. 

 

Što se tiče GSW - HOU, sve se svodi na komentar - već viđeno. Iggy je ćaća, Green podigne level igre i iritantnosti na max, KD ispogađa sve što treba, a Splash braća čak i kad odigraju skromno to bude dovoljno. Otvoriće se i njima neki meč skroz pa će to da bude neprijatno. A neprijatan je i Harden, možda je i poetska pravda da je takva košarka osuđena na neuspeh. Gordon je ponajbolji igrač Raketa u ovoj seriji i jasno je da su Dubsi sasvim ok sa takvim epilogom. 

Tatuma nidje, bas nevidljiv u ova 2 meca.

 

Bice tu jos krvi, game 3 Boston a game 4 ide Bucksima.

 

Hjuston ce odbraniti domaci teren, malo ce sudije da poguraju ako zatreba.

 

Iggy i Green, suvo zlato GSW u PO. Green ko od prije neku sezonu, kida

Link to comment
Share on other sites

Vec vidjeno sve, mada stvarno nisam ocekivao Igudalu da opet igra na ovom nivou, covek je lud.

 

A svima koji su mislili da Dray nece da podigne nivo igre u plejofu ne znam sta da kazem.

 

GSW ce do kraja samo sve ubedljivije dobijati. Naravno, ima Hjuston i dalje sanse, pod uslovom da se vrati na 2-2, ali ako prodju, Dubsi gube max jednu tekmu do kraja, ovi ostali verovatno ne mogu ni kvazi-neizvesnu seriju da naprave, sto bi Hjuston mogao i dalje.

Link to comment
Share on other sites

Depresivno je koliko je GSW jači od ostalih, hiljadu AKO treba da se potrefi konkurentima pa da se nadaju nečemu. Denver/Portland u finalu će samleti, a ni ove ekipe sa istoka ne deluju da mogu da pariraju u seriji na 4 dobijene. Možda Toronto gde bi Kawhi branio KD-a, pa kao ajd da se nadaju nečemu, ali realno gledano, sve je to tankosava. Ajd pomoz bože pa da cheat code-a KD zavedu svetla velikoga grada (New York-a) pa da dogodine bar postoji neka neizvesnost.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

ne seri boro 

 

Pih, kakav smor. Nisam ni pomislio da je to on. Taman sam hteo da cim mi se namesti na zicer, da ga pocastim memom That Post Gave Me Cancer zbog kojeg je delgado fasovao kaznu i to bas ga je Boro isprovocirao. Kakav mindfuck🤪

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ta'veren said:

 

Pih, kakav smor. Nisam ni pomislio da je to on. Taman sam hteo da cim mi se namesti na zicer, da ga pocastim memom That Post Gave Me Cancer zbog kojeg je delgado fasovao kaznu i to bas ga je Boro isprovocirao. Kakav mindfuck🤪

 

Meni deluje da je taj nick djuras, on je furao ovaj avatar. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Bas je cool PO. Tek se zahuktava.

 

Fale Lejkersi ali taj tvoj ne bas

 

 Sta je ovde kul, sve predvidivo, sve bezlicno, nema LeBrona -> Znaci dobar deo covecanstva uopste i ima zelju da navija za nekog, jer nema protiv koga 😄

 

   Potrudicu se da odgledam bar malo Denver-Portland, al ne ide mi, bas bas mi se ne gleda niti me mnogo zanima ovaj plejof.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...