Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

6 hours ago, realno *w said:

GSW nekako dobija 7. tekmu kući, Durent duža pauza, Denver ih dobija 4-2 u WCFu. Veliko finale Denver-Milvoki, Jokić prosek u finalu 40+20+10, Nagetsi uzimaju titulu.


Ja bas pisao ortaku pre 10ak dana- HOU prolazi GSW, povredjuje se Harden, Denver dobija HOU. U velikom finalu igraju sa Torontom gde Kawhi upada u jos veci autizam nego u kom je sad- samo se ne pojavljuje na utakmicama, Denver osvaja.

Dolazi svetsko, Srbija osvaja neverovatnim preokretom u finalu, Jokic najbolji igrac na svetu zvanicno, povlaci se, jase konje, jede burgere i pije Koka Kolu do kraja zivota. U 30oj dobija holesterol, u 35oj krece da se druzi sa Milicicem- postaju dzokeji i krecu da se takmice u konjickim sportovima..ostatak je istorija :15:

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Jel postoji neko pravilo ako je teza povreda Duranta u pitanju a vec su izgubili Cousinsa da dovedu nekog FA na desetodnevni ugovor?

 

Oni bukvalno nemaju tela osim Mekinija da ubace na krilo. Barem da mogu neki les da bace koji ume da razmislja i trci istovremeno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Zato sto moras da imas 5 igraca na terenu u svakom trenutku.

 

 

 

dogovori se sam sa sobom. danas si u par navrata pisao kako je sve bolje od kada njega nema

imaju još igrača u rosteru, samo će sada originalna troika da procveta, tako da nema brige

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

dogovori se sam sa sobom. danas si u par navrata pisao kako je sve bolje od kada njega nema

imaju još igrača u rosteru, samo će sada originalna troika da procveta, tako da nema brige

 

Ne mozes teoretski biti bolji kad jednog od najboljih igraca sveta samo izgubis bez ikakve zamene ali je ocigledno da bez njega svi ostali mnogo vise ucestvuju u igri.

 

Sto ne menja cinjenicu da spada u kategoriju ball hodzina koji bez lopte u rukama postaju klopusine na terenu. Samo sto su on i Kawhi klase za sebe u odnosu na Irvinge,Derozane, RW ovoga sveta itd...

Link to comment
Share on other sites

Tuzan dan za Kelte. Nisam ocekivao da ce se ovako raspasti. Ne znam u kom ce smeru ici fransiza s obzirom da Irving najverovatnije odlazi.

Zaista ce biti neizvesno ko ce izaci sa istoka. 

 

Sada iz ovog ugla se vidi da je greska sto su davali Polu max ugovor, vec pre tri dana je napunio 34. godine, a vec u prvoj godini ugovora ne pruza partije vredne max ugovora. Nema koji ol star ove godine ne bi zeleo da predje kod Hardena. Ali dobro, to je bar veoma povoljno po Denver. GS i Hjuston ce biti sve losiji. Sledece sezone ce i Dzejmsova ekipa biti veci "contender" za titulu, nego li Hjuston. 

 

Nagetsi ove sezone mogu komotno i titulu da napadnu. Jokic igra na nivou superstara, u zavisnosti na kom ce Dzamal biti nivou u nastavku, od toga ce najvise i zavisiti igra Denvera. Nagetsi se bez problema mogu nositi sa Voriorsima bez Durenta. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, uini said:

i beg to differ

Bogami ozbiljan "statement" je ovih 4-1, 4 razbijanja, 2 meca su okrenuli i resili sa Janisom na klupi. Izgledaju Real deal a ako Hou recimo prodje sa Zapada meni je Voki ubedljiv favorit. 

Ovaj HOu je pravljen za GSW, imaju 100 beka ispod 2 metra,  za Milvoki i Janisa ce im trebati gabarita.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vepar said:

Opet merenje patke ko je veci strucnjak. 

 

Esencija ovog topika. 

Kakav poust....

Nema mjerenja patke, svi znaju da je Kosta znalac numero uno, za drugo mjesto se bore Uini, Delgado, Sector i Miki, a vi ostali se poslozite kako vam je bicepsu po volji 😁

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bogami ozbiljan "statement" je ovih 4-1, 4 razbijanja, 2 meca su okrenuli i resili sa Janisom na klupi. Izgledaju Real deal a ako Hou recimo prodje sa Zapada meni je Voki ubedljiv favorit. 

Ovaj HOu je pravljen za GSW, imaju 100 beka ispod 2 metra,  za Milvoki i Janisa ce im trebati gabarita.

 

u teoriji se slažem, bilo je i nekih tekstova na tu temu, nije potpuno ludo gledanje na temu.

 

ipak, ako raptorsi prođu 76erse, živ nisam da vidim leonard-giannis duel. uzimalo bi to puno energije leonardu ali u teoriji može tako da ga lockdownuje da bude gejmover u 5-6 ali na drugu stranu od onoga što brogdon nudi. ke vidime.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...