Jump to content

VN Nemačke 2019


Alen13ASC

Recommended Posts

Sjajna trka. Fetel pokazao vozacku klasu, talenat kod njega nikad nije bio upitan ali glava jeste, u ovakvim situacijama kada pritisak ne postoji u stanju je da pravi cuda, ali pregoreva licna cim zagusti. Mercedesi se poraspadali, odavno ovako nesto nisam video - od vozackih brljotina do pitstopa kao da ih Beni Hil, danas kao da su zamenili ekipu na pitvolu sa Ferarijem. Fors Strulovic i STR uboli lutriju sa taktikom, Maks u drugoj dimenziji u odnosu na ostale (osim Fetela), Gasli zalutao u F1. Cestitke Hondi na dvostrukom podijumu, ovi uslovi su im pogodovali u smislu da maksimalna snaga nije toliko bitna ali ipak zasluzeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva poslastica od trke, istinski praznik za svakog ko imalo voli F1.

Glavni utisak dana je da ima pravde na ovom svetu. Mercedes je doživeo apsolutni debakl iako je Gdin Karnelius učinio podosta napora da se na pomprezan način okiti plodovima rada dr Cečea.

Zašto to kažem? Ovaj tim je postavio Ceče, fondove je odobrio Ceče, a Karnelius apsolutno nikakvog udela nije imao u tome. Onda je pokušao da se kao brka nekad pojavi na trci i bio toliko nevidljiv da ona dva tipa da SK nisu ni ukapirala ko je pored Tota.

Vrlo je upadljiv izostanak organizovane tribine Mercedesovih radnika, jer su oni poprilično popizdeli na novog šefa.

I tako je Luis uzeo pol što ide u čast slavnoj prošlosti, ali je zato trka otišla u qratz kao što sadašnjost počinje da ide u qratz pod vođstvom ovog kurtona.

No, dosta o kondomima, da se vratimo na trku.

Kakva trka, kakvo uživanje! Verštapena je odvezao vrlo pametno, RB je uradio odličan posao u box-u. Sve čestitke Verštapenu, RB i Hondi.

Vetel je bio slabo vidljiv do poslednjih 5 krugova, ali je najzad na putu da prevaziđe loše rezultate. Bravo Seb!

Minardiiiiiiiiiii! Pardon, Toro Roso je na podijumu, Kvjat je dobio dete sinoć i podijum danas. Puno mi srce.

 

Bring it on! F1

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rekao je sta je, kada su prikazali njega, Maxa i Danija posle trke dok su “odmarali”. Kaze da gume nisu radile. Taman uhvati tempo, prekid.

Da se ne lazemo, Ferrari je musicav. Jako jako osetljiv auto za setup. Tacno je da je taj auto nastelovan “na budak” brzi od skoro svih osim mercedesa. E za to treba ta finesa. Ferrari jos uvek luta. Ne razume taj auto. Dok RB savrseno dobro zna sta se desava sa tim autom i zato otkidaju lepe bodove.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po drugi put uzastopno morao sam propustiti utrku zbog ručka kod rođaka. Meh iskustvo. Skinuo sam reprizu 720p 50fps preko braća Rusa i to raw engine zvukovi bez komentatora!

 

Isusekristebožiji, propustio sam najbolju utrku još od možda Kanade 2011. ili Brazila 2016.

 

Ja sam hebeni nesrećković, kad god sam dostupan, i kad mogu pogledati utrku, ona bude manje/više procesija...

 

Čestitke pre svega F1, koja je posle x broja utrka pružila spektakl. Čestitke Maksu, pa Vettelu, pa Kvjatu na prvom podiju još od tamo 2016. pa čestitke Kubici koji je osvojio prve bodove posle onog kobnog udesa a zapravo on je poslednji bod pre Njemaček 2019. osvojio hmm bogte ja nisam ni bio punoljetan jbt!

 

Prejaka utrka!

 

Sljedeća uvodna tema odaće počast Avengers: Endgame odnosno probijanju na no.1 skinuvši pritom Avatara!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, momohyoideus said:

Na finalnoj klasifikaciji koju je postavio Xpert pise da je obrazlozenje za alfe u dokumentima 56 i 57. Problem je sto ta dokumenta ne postoje na fia sajtu .

 

Da, zaista. Mada sam video u medijima citate iz tih izvestaja, tako da izgleda samo nisu okacili na sajt.

Inace Alfa ce uloziti protest na kaznu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...