Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Prvi put čujem da su Dveri šurovale sa sns-om..ali nevažno je. 

 

Zna se kako je vaskrsao sps i kako je sns napravljen. I greška SZS je što je 13 aprila Tadić govorio na protestu. Posle tog dana broj ljudi na protestima se smanjivao da bi se pre neki dan povećao.

 

Bastać se ne ujedinjuje u DS jer je on član SSP-a. 

 

A čitavu pometnju je napravilo to ujedinjenje ex stranaka DS-a...    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Prvi put čujem da su Dveri šurovale sa sns-om..ali nevažno je. 

 

šurovati, kurvati, praviti dilove, nadati se, nutkati se...    nazovi to kako 'oćeš  znam šta sam video i čuo, da ne kažem doživeo...

 

msm najbolje bi bilo da kažeš da da sećam se kad je Boškić glumeo konstruktivnu opoziciju vučiću u nadi da će ga ovaj uzeti u svoje krilo pa da kao ovaj bude taj neSRS/SPS barjak sa kojim će AV da maše pred zapadnim i istočnim partnerima(tipa Saša Radulović, Ana Brnabić,...) ... al pošto od tebe ne možemo da čujemo ništa što nije partijska propaganda, onda ne čudi što se ne sećaš Boška Ponudjenog.

Edited by Stoned Laki21
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Satrap propali - sto ne prica o svom istorijskom "deljenju boli i pomirenju"?.🤢

Stoka!!!

 

Majmun raspali.  Problem mu 2% belih listica, a nije mu problem to sto je dobio 800 000 glasova manje nego 2008., zahvaljujuci idiotskom nacinu na koji je vladao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

šurovati, kurvati, praviti dilove, nadati se, nutkati se...    nazovi to kako 'oćeš  znam šta sam video i čuo, da ne kažem doživeo...

 

msm najbolje bi bilo da kažeš da da sećam se kad je Boškić glumeo konstruktivnu opoziciju vučiću u nadi da će ga ovaj uzeti u svoje krilo pa da kao ovaj bude taj neSRS/SPS barjak sa kojim će AV da maše pred zapadnim i istočnim partnerima(tipa Saša Radulović, Ana Brnabić,...) ... al pošto od tebe ne možemo da čujemo ništa što nije partijska propaganda, onda ne čudi što se ne sećaš Boška Ponudjenog.

To nije tacno. Kad se to nudio i kako? Po toj logici vise su se nudili ostali. Dajem primer Djilasa kad je bio predsednik KSS ili Jeremica ujedinjenih nacija. 

 

Mene najvise brinete vi koji jos ne znate za koga ste, znate samo protiv koga ste,a to je problem.

 

Koga vama poslati?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispašće da branim Bastaća, ali ne branim ga..Sve opštinske sale su dostupne za sve koji imaju neku promociju i sl. Zakup sale se plaća po satu. 

 

Isto to važi za Domove kulture, SC i sl- prihod od zakupa sala ide u opštinski budžet. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devojka Luke Razića said:

Ispašće da branim Bastaća, ali ne branim ga..Sve opštinske sale su dostupne za sve koji imaju neku promociju i sl. Zakup sale se plaća po satu. 

 

Isto to važi za Domove kulture, SC i sl- prihod od zakupa sala ide u opštinski budžet. 

 

Mislite ovako nekako?

 

 

:krstipd4: 

 

Lebe mwekani sad bi se ja wanio pištoljem u pwedelu wuke.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Ja mislim na "normalne" opštine i na "normalno stanje" , a kad već pišete o zabranama, zabranjena je i promocija knjige "Osvajanje zavičaja" Siniše Kovačevića u biblioteci u Inđiji.   

 

kad već pišemo o zabranama, u nemčakoj je zakonom zabranjeno posedovanje knjige jednog neuspešnog austrijskog slikara... može i u zatvor da se ide ako Vam istu nadju...  samo kažem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stoned Laki21 said:

kad već pišemo o zabranama, u nemčakoj je zakonom zabranjeno posedovanje knjige jednog neuspešnog austrijskog slikara... može i u zatvor da se ide ako Vam istu nadju...  samo kažem.

 

Zar Vam se ne čini da ovo postaje dosadno@smešno? Mislim na repliciranje svakog posta, bez nekog velikog razloga. * 

 

Da li Vi poredite jednog Sinišu Kovačevića sa najvećim zločincem 20 veka? 

 

 

*na nekim forumima umesto stalnog repliciranja postojala je jedna tema zanimljivog naslova, ali neću da offujem ovu temu.

 

I nemam nameru dalje da repliciram. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Izgleda da je bio i neki incident sa Kandićkom na promociji knjige. Vraćamo se u 90-e "brzinom munje" 🙂


ne bi da branim Bastaća ALI:
 

šta će kandićka tu kad je Šešelj platio zakup? :classic_blush:

Edited by Stoned Laki21
ne bi da branim Bastaća ALI:
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Ispašće da branim Bastaća, ali ne branim ga..Sve opštinske sale su dostupne za sve koji imaju neku promociju i sl. Zakup sale se plaća po satu. 

 

Isto to važi za Domove kulture, SC i sl- prihod od zakupa sala ide u opštinski budžet. 

 

Hajde da ne pričamo bajke kada već postoje i mehanizmi i razlozi da se zabrani promocija fašističke knjige koja negira genocid. Baš me zanima da li bi ta sala bila iznajmljena npr. za osnivačku skupštinu ljubitelja lika i dela Adolfa Hitlera, antisemita, pokreta koji bi se zalagao za legalizaciju silovanja i pedofilije ili nečeg sličnog.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ušli smo u u hol, počeli su da nas bacaju, guraju, psuju… Oborili su Natašu Kandić, i mene su oborili, izbacili su nas napolje. Nikakvo opštinsko obezbedjenje nismo videli, nikakvu policiju. U jednom trenutku je došao Šešelj i rekao da nas izbace", ispričala je agenciji Beta Nataša Govedarica, direktorka beogradske kancelarije nemačke organizacije Forum ZFD.

 

pa kažu ljudi još i
 

Quote

"Nekada je bilo moguće otići na tribine koje su organizovali pristalice Ratka Mladića, razne ekstremističke desničarske organizacije. Ni tada nismo bili dobro primljeni ali nije bilo nikakvog nasilja. A ovo večeras je skup u zgradi jedne institucije. Oni su bili u stanju da nas nekoliko zgaze. Šešeljeva naredba je bila da nas izbace napolje. Gurali su nas, nas nekoliko je popadalo. Da je bila drugačija naredba, ko zna šta bi se desilo", ispričala je agenciji Beta Nataša Kandić iz FHP-a.

 

Ispašće da branim Bastaća, ali ne branim ga..Sve opštinske sale su dostupne za sve koji imaju neku promociju i sl. Zakup sale se plaća po satu. 

 

Isto to važi za Domove kulture, SC i sl- prihod od zakupa sala ide u opštinski budžet.  Opštinski budžet uber alles

Link to comment
Share on other sites

@DJ_Vasa Ne znam.

 

Znam da se opštinske sale izdaju na sat, dva, tri... onaj " pod mač Bato" Miroljub šarlatan i čovek kome je mesto u zatvoru imao je promociju, jednu, dve u opštini Voždovac-ali već je bio sns na vlasti..    

 

EDIT

 

A gde je opštinsko obezbeđenje u Starom gradu i gde je policija?

Edited by Devojka Luke Razića
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je tačno da nisu morali da daju razlog zašto iznajmljuju salu onda je ovo vrhunski potez faraona. Šešelj dobija poene zbog njegovih standardnih gluposti a preko Bastaća cela opozicija će biti opljuvana kao neko ko podržava Šešeljeve ideje. Win WIn za Faraona.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Klotzen said:

Ako je tačno da nisu morali da daju razlog zašto iznajmljuju salu onda je ovo vrhunski potez faraona. Šešelj dobija poene zbog njegovih standardnih gluposti a preko Bastaća cela opozicija će biti opljuvana kao neko ko podržava Šešeljeve ideje. Win WIn za Faraona.

 

a nije tačno, a i da su slagali razlog, rekli promocija Gandija, a ono promocija Šešelja...  gde je neko obezbedjenje nešto šta god...  msm znaju Nataša Kandić i ekipa šta se radi u opštinskoj zgradi i dolete da naprave sranje, baba od 80 godina sa ekipom  nekih žena napravi skandal i pokaže Marku Bastaću kako se održava higijena u njegovoj kući.  Jer da nisu napravili skandal mi za ovu bruku ne bi znali.
 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

@DJ_Vasa Ne znam.

 

Znam da se opštinske sale izdaju na sat, dva, tri... onaj " pod mač Bato" Miroljub šarlatan i čovek kome je mesto u zatvoru imao je promociju, jednu, dve u opštini Voždovac-ali već je bio sns na vlasti..    

 

EDIT

 

A gde je opštinsko obezbeđenje u Starom gradu i gde je policija?

 

Biću slobodan da dam odgovor za koji tvrdiš da ne znaš - ne bi iznajmili salu hitlerovcima, pedofilima, silovateljima i slično, bar ako imaju dve aktivne moždane ćelije. Može sala da se izdaje za šta hoćeš, ali može i da se uskrati gostoprimstvo i za promociju udruženja ljubitelja cveća, renesansnog slikarstva ili romantičarske poezije. Budala koju spominješ je ipak samo budala i šarlatan, a negiranje genocida je mnogo ozbiljna stvar.

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

nije da branim Bastaća, ali:


 

Quote

Osudi promocije Šešeljeve knjige u prostorijama Opštine Stari Grad pridružio se predsednik Opštine Marko Bastać. On je za Radio Slobodna Evropa (RSE) rekao da "stranke koje imaju odbornike u opštini imaju pravo da koriste salu te opštine".

"Mi stvarno ne možemo da kontrolišemo šta će oni raditi u okviru svog stranačkog skupa. Prosto, zakonski im je dozvoljeno da koriste salu", rekao je Bastać i dodao da on lično "osuđuje ovakav događaj".

Bastaćevoj vladajućoj koaliciji u opštini Stari grad podršku daje i troje odbornika Srpske radikalne stranke.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Stoned Laki21 said:

nije da branim Bastaća, ali:


 

 

Cudan tekst. Konstatuje se to da Bastacu podrsku daje 3 odbornika SRS, ali je recenica data izvan bilo kakvog konteksta i bez dodatnih objasnjenja ko je to rekao. 
Kakva je uopste struktura opstine SG i da li Bastacu trebaju ta tri odbornika da bi formirao vlast. Da li on vlada u koaliciji sa radikalima? 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...