Jump to content

Ana Ivanovic


zoe Bg

Recommended Posts

58 minutes ago, alcesta said:

Ne znam je li neko osim tebe gledao jelku :classic_laugh:

Da se zabrinem?

55 minutes ago, vanjabarsa said:

sta fali jelki? normalna , sta treba ? onaj kic do plafona i ostale cinculatore da nakace da fasciniraju svet ?

Ma nisam mislio to, ali ova izgleda ošureno. Ne u smislu kićenja nego u smislu grana 

Link to comment
Share on other sites

Nije to lako :lol_2:

Ošuriti je bukvalno politi ključalom vodom i očerupati, tj. počupati dlaku, to se radi prasićima :classic_sad:

A ovako kako misli wrach to znači dve stvari:

1) Ana šuri = izgleda fenomenalno, obara s nogu

2) jelka izgleda ošureno = ofucano, očerupano, ćosavo, nije granje dovoljno bujno i slično.

Nema logike, znam :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jelka izgleda tako "osureno" zato sto je prirodna pa nema, kao one vestacke, granu do grane ali zato sigurno mirise😃 

Nije bas najstrpljivije okicena ali kad vidim ovu Svajnijevu šaku na Aninoj nadlaktici 😍 deluje mi da joj on nije dozvoli da detaljise :smiley2: 

Ja bih se samo vratila na wrachov post u vezi šurenja koji je dosao posle Bombarderove konstatacije da je Ana od Bastija napravila coveka. Kojom metodim upitah se tad, a Wrach malo zatim konstatuje da Ana suri..  :59:

Da bismo vanji razjasnili znacenje reci surenje, pitanje za Wracha glasi: Da li je gledao seriju Andrija i Andjelka, tacnije epizodu u kojoj Andrija pita, cini mi se psihijatra, da li cu ja onda dobiti potvrdu da dobro šurim? :s_w: 

 

Edited by Milica
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem velikosrbima sto slavi Bozic na drustvenim mrezama,nego sto slavi "pogresan". Da je udata za pravoslavca,da je spremila sarme i iznela pecenje na trpezu, kao prava domacica, 07.januara,onda ne bi bio problem..nije mi mrsko da ponovim:previse ona prosecnom Srbinu mirise na Zapad - zato je ne vole,odnosno ne prihvataju u potpunosti kao "svoju"..
 

Da dodam.
Najzalosnije u svemu je sto taj,prosecni,polu-obrazovani i zatucani Srbin,ne zna da sutra nije "katolicki" Bozic,vec Bozic po Gregorijanskom kalendaru i da 25.decembra Bozic slave i protestantska crkva i neke pravoslavne poput rumunske ili grcke..ali,ne! Lakse je pljunuti i mrzeti,nego se edukovati i otvoriti um prema svetu.

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

slavi ona i 7 januara i kaci slike i cestitke i tad .

ja sam potomak iz katolicko-pravoslavnog braka , slavimo oba bozica, uskrsa i zato ne razumem ovoliko gluposti ... bice da nekima bas udario karantin u glavu :classic_smile:

znam da nju bas zabole uvo za komentare , tokom cele karijere su je pljuvali , bar sad kad zivi porodicni zivot, mogu da je zaobidju .....

Edited by vanjabarsa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

slavi ona i 7 januara i kaci slike i cestitke i tad .

ja sam potomak iz katolicko-pravoslavnog braka , slavimo oba bozica, uskrsa i zato ne razumem ovoliko gluposti ... bice da nekima bas udario karantin u glavu :classic_smile:

nije to samo karantin, odavno je to tako u Srbiji, 30 godina vec.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vanja,ne zivis ovde na svakodnevnom nivou (eventualne kratke dolaske ne mogu da ti racunam,izvini) pa ne znas..a i bolje da ne znas,veruj mi.

Ja mogu da se sprdam na racun njenog bracnog izbora jer mislim da je ona avion za Svajnija i da je mogla da mazne veceg frajera..mislim,nagadjam..mozda se zenskom polu on cini kao faca..ja nesto nemam takav utisak...govorim sa muskog stanovista (no homo) :classic_biggrin:

Medjutim,nipodistavati je jer se vencala za stranca,katolika..pa to je toliko degutantno da nemam reci..i to u 21 veku..zalosno..

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Crni Bombarder said:

mozda se zenskom polu on cini kao faca..ja nesto nemam takav utisak

Ne znam da ikome on izgleda kao frajer, ali je baš zato dugoročno mnogo bolji izbor od kojekakvih fensi Adama iz džet seta, porodičan čovek s obe noge na zemlji i onaj tip na koga se uvek možeš osloniti. Već kad su objavili veridbu pomislila sam kako je pametno izabrala :classic_smile: nije neka romansa kao iz filmova ali će zato trajati duže :classic_biggrin:

 

Ja baš znam dosta "mešanih" porodica koje slave oba i Božića i Uskrsa i ne prave oko toga pitanje pa mi je uvek čudno gde se nakupi toliko zatucanih idiota koji izmile periodično :classic_sad:

 

Srećan Božić svima koji sutra slave, pa za par nedelja kad Isus izađe iz karantina kod nas slavićemo i ovaj drugi :classic_biggrin:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa imala anka one "frajere" ali ocigledno nije valjalo.

ja sam schweinsteigera videla tek na sv.prvenstvu u brazilu ( ne pratm bas fudbal) i bio je bas frajer , ma frajercina , na terenu tokom utakmica. 🙂

drugacije ga ne znam pa ne mogu da sudim .

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nisam ni mislio da cemo se razumeti oko mog izraza 'frajer',ali je verovatno tako i bolje. :classic_biggrin: Odnosno - malko bih se zabrinuo da se "nadjemo".. :classic_biggrin:

Frajer je recimo Safin. Ne bih ga nikome poželela za brak ni slučajno :classic_biggrin:

A Švajni mi izgleda kao prava dobričina koji ne para nosem oblake i svestan je upravo toga što kažeš, da je Ana mogla da ima mnogo bolje frajere pa zato zna koliki je srećnik, i držaće je kao malo vode na dlanu. Što po svemu sudeći i radi, a neki bolji frajer s velikim egom sigurno ne bi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...