Jump to content

UEFA Europa League 2019/20


mister-no

Recommended Posts

Riga je izbacila Piast i igrace u 3. kolu kvalifikacija sa Helsinkijem, Vaduz je posle produzetka prosao Fehervar.

 

Takodje je interesantno da je Buducnost protiv Zorye u 35. minutu ostala bez dvojice igraca, jedan je dobio drugi zuti, pa onda jedan direktan crveni.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Veliko iznenađenje večeras priredio je predstavnik Lihtenštajna - Vaduc. I to protiv Videotona na čijoj klupi sedi Marko Nikolić. Vaduc je izgiubio prvi meč s 0:1, ali je danas prvo dobio 1:0 posle 90 minuta igre, a onda dao još jedan gol u produžetku i sa ukupnih 2:0 večeras izborio prolazak dalje.

:lol_2:

 

Лихтенштајн vs српска струкатм...

Link to comment
Share on other sites

Lista UEFA.

 

Zahvaljujuci vrhunskoj nesposobnosti nasih klubova da prodju to 2. kolo standardno ostajemo samo na Zvezdi i Partizanu, koji je, ako nista drugo dobio oba puta simpaticne Nomade i poboljsao nam koeficijent.

 

Trenutno imamo 21.375 bodova i nalazimo se na 18. mestu.

Konkurenti:

 

17. Hrvatska 21.500 (ostali jos Dinamo i Rijeka, Hajduk se izblamirao, Osijek ispao na penale - imamo vise srece nego pameti)

16. Grcka 22.400 (ostalo im 5/5 predstavnika, Aris, PAOK, Atromitos, Olimpijakos i AEK)

15. Kipar 24.000 (3/4, ispao AEL, tu su jos AEK, Apollon i APOEL)

14. Danska 25.250 (3/4, Kopenhagen, Brondbi i Mitjiland)

 

Iza su Skotska sa 21.215 (3/4, Aberdin, Rendzers i Seltik), Svajcarska sa 20.600 (5/5), Norveska i Svedska sa po jos 3 kluba u trci.

 

Bez klubova u daljem toku takmicenja ostali su San Marino, Andora, Farska ostrva, Kosovo, Gibraltar, Island, S. Makedonija i Albanija. Gruzija, Letonija i Jermenija najprijatnija iznenadjenja sa po 2 kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

Osijek ispao na penale

 

Veliki dio dvomeča sam odgledao i moram reći da je Osijek dosta više pokazao, trebao je već u Sofiji izvući bolji rezultat a u uzvratu su pred kraj malo spustili gas da ne bi primili nekakav zalutali metak i mislim da im se takav pristup na kraju i osvetio...bio je zreo CSKA za još koji gol u mreži. Ludogorets je svakako pao u odnosu na ranije kad mu ovakav CSKA predstavlja prijetnju u prvenstvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dudelange ima lijepu šansu drugi put zaredom ući u grupnu fazu EL, ovaj put to ne bi bilo iznenađenje, obzirom na ždrijeb. Prođu li Kalju, idu na pobjednika meča Ararat-Saburtalo :classic_biggrin:

 

Od potencijalnih parova završne runde kvalifikacija, najjačim se čini mogući susret Torina i Wolverhamptona.

 

Capture.png

 

 

EBNKaN7XUAAHwmo.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Dudelange 3/1 dobio Kalju (EST).
Jos u sledecem kolo ih ceka Saburtalo Tbilisi/Jermeni... 
Ispasce Dudelange najveci pobednik ovih novih reformi.

 

Saburtalo je obavio pola posla pobedom od 2:1 u Jermeniji.

 

Oba danska kluba su izgubili sa 4:2 na svom terenu i, ako ne dodje do nekog velikog preokreta Danska ostaje samo sa Kopenhagenom u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica Malatije i Partizana, ako je bilo do sada 45 minuta aktivne igre,ja cu da pojedem kompjuter...

 

Aris dao dva gola Moldeu,nije jos ni poluvreme zavrseno,mozda ce ipak komsije u Solun....

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

Kakva antipropaganda fuZbala na armijskom pasnajku do prvog pogodka.😴... dva jebena pasa nisu spojili ni jedna ni druga ekipa.

 

Reakcija Vujacica kod gola Norvezana je priceless 😆

 

Odlicna reakcija Sume i prelep gol... I Savo, Samuraj mu sedi na klupi, ovi su toliko busni pozadi , verujem da bi Asano do sada dao dva komada, Sadik totalno neupotrebljiv.

Link to comment
Share on other sites

Uh, uh, Savo pravo u centar😴:

 

Prosuo je gnev Milošević posle meča zbog suđenja, zbog kazne UEFA...
Radimo u izuzetno teškim uslovima. Pored toga što se osećamo kao pastorčad u svojoj zemlji, tako se osećamo i u Evropi. Ekipe koje dođu kod nas osećaju se kao kod kuće, zbog ambijenta, zbog suđenja. Ne znam kako smo takmičarski još živi, a eto imamo i prednost za revanš“.

Taj gnev se video i tokom utakmice. Dobio je Milošević žuti karton zbog protesta.
Dobio sam ga zbog gestikulacija, jer nikad ne govorim ružne reči sudijama. Iskreno, mislim da je jedva dočekao da ga pokaže. Da sam još jednom podigao ruku, siguran sam da bi me isključio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...