Jump to content

VN Austrije 2019


Radoye

Recommended Posts

19 minutes ago, Hertzog said:

Dobio Hamilton +3 mesta kazne za blokiranje Kimija

Totalno nepotrebna kazna. Napravio je gresku na kocenju, nije kao da je imao nameru da to odradi. Plus je Kimi svakako dalje prosao, tako da i nije ostecen nesto specijalno. 

 

Magnusen bi po toj logici mogao na kraj grida. Sjebao je direktne konkurente u brzom krugu. 

 

Budalastine... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Downforce said:

Totalno nepotrebna kazna. Napravio je gresku na kocenju, nije kao da je imao nameru da to odradi. Plus je Kimi svakako dalje prosao, tako da i nije ostecen nesto specijalno. 

 

Magnusen bi po toj logici mogao na kraj grida. Sjebao je direktne konkurente u brzom krugu. 

 

Budalastine... 

Kompenzacija za onu Sebovu kaznu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hertzog said:

Kompenzacija za onu Sebovu kaznu

 

44 minutes ago, Downforce said:

Upravo to. 

 

Jaka im kompenzacija, ovamo direktno uzeli pobedu a Hamilton ce s petog mesta lagano na drugo do kraja prvog stinta. Prakticno gde bi najverovatnije i bio da nema kazne, taman da se kaze evo vidite da i njega kaznjavamo.

 

FIA iz gluposti u glupost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mitarmitar said:

Na nekim sajtovima vidim pise da startuje cetvrti,na koju foru?

 

Zavisno kojim se redom primenjuju kazne, ali trebalo bi prvo na Magnusena da se primeni minus pet pa tek onda Luis minus tri. Ako ide obrnutim redom onda bi startovao cetvrti. Vidim da je i na zvanicnom sajtu cetvrti.

Link to comment
Share on other sites

Samo da izjavim za forumski auditorijum da sam sisa... dupla...

 

Prosli vikend sam hteo da uplatim tiket - HAM pobednik + BOT i LEC od 1. do 3. mesta (ciljao sam ih na podijumu) + VER i VET od 1. do 6. mesta. Mala mi bila kvota, nisam uplatio...

Ovog vikenda, jos u petak vidim da ce Ferrari da uzme pol, i to sam bio uveren da ce biti LEC, kvota je bilo na nekim mestima 8... nisam uplatio. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Samo da izjavim za forumski auditorijum da sam sisa... dupla...

 

Prosli vikend sam hteo da uplatim tiket - HAM pobednik + BOT i LEC od 1. do 3. mesta (ciljao sam ih na podijumu) + VER i VET od 1. do 6. mesta. Mala mi bila kvota, nisam uplatio...

Ovog vikenda, jos u petak vidim da ce Ferrari da uzme pol, i to sam bio uveren da ce biti LEC, kvota je bilo na nekim mestima 8... nisam uplatio. 

 

Koliko ja znam kod nas ne možeš da vezuješ te F1 igre, bar ne u mozzartu. Nego samo kao singl... Ako ce da ti bude lakše bar za prošli vikend 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MetalHead said:

Samo da izjavim za forumski auditorijum da sam sisa... dupla...

 

Prosli vikend sam hteo da uplatim tiket - HAM pobednik + BOT i LEC od 1. do 3. mesta (ciljao sam ih na podijumu) + VER i VET od 1. do 6. mesta. Mala mi bila kvota, nisam uplatio...

Ovog vikenda, jos u petak vidim da ce Ferrari da uzme pol, i to sam bio uveren da ce biti LEC, kvota je bilo na nekim mestima 8... nisam uplatio. 

 

Ja sam uplatio kvotu 10 na Leklerka, al nisam imao muda vise od 1000 dindzi da uplatim, tako da sam ispao veca sisa od tebe.

 

Sta mislis za najbrzi krug Leklerk, kvota 6 ? 

 

Jel ovo tacno, ako jeste favoriti za najbrzi krug su Fetel i Lekelrk?

 

 

Quote

 

Vozači Ferrarija i Mercedesa odlučili su se da u trku krenu sa različitim vrstama pneumatika.

Posle završetka drugog dela kvalifikacija, bilo je jasno da će Ferrari trku za VN Austrije startovati sa mekom komponentom guma, dok su vozači Mercedesa kao i Max Verstappen odlučili za medijum pneumatik.

Pirelli kao najbržu taktiku za 71 krug na Red Bull Ringu predlaže sa jednim zaustavljanjem, gde bi se startovalo sa medijum komponentom koja bi se između 14. i 20. kruga zamenila za tvrdu do samog kraja. Druga opcija je veoma slična, gde bi se takođe krenulo sa medijum gumom ali bi se ona oko 12. ili 16. kruga promenila za tvrdu sa kojom bi išli do karirane zastave.

Taktika sa dva zaustavljanja je definitvno sporija, ali za nju Pirelli nije dao nikakve proračine jer postoje više kombinacija. Takođe, italijanski proizvođač dodao je da nije primetio probleme sa mekom gumom kao što je to bilo za VN Francuske i da je ona jedna od efektivnijih izbora tokom ovog vikenda.

 


 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ja sam uplatio kvotu 10 na Leklerka, al nisam imao muda vise od 1000 dindzi da uplatim, tako da sam ispao veca sisa od tebe.

 

Sta mislis za najbrzi krug Leklerk, kvota 6 ? 

 

Jel ovo tacno, ako jeste favoriti za najbrzi krug su Fetel i Lekelrk?

 

 

 

 

Favorit za FL je onaj vozač koji je 4 kruga pre kraja na petom mestu i ima opciju za free pit. Verovatno Fetel, ali ko zna šta sve može da se desi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...