Jump to content


Romantik

Recommended Posts

2 hours ago, Drakaris said:

Moja prognoza je 90+ pobeda na Vimbldonu. Kakva je konkurencija za buducnost, msm da ce prestici Dzimija i po cetvrtfinalima ili bar stici. 

Ako bude zdravlja, imace Novak 340+ pobeda uz preko 400 meceva na slemovima. Ovo sve zavisi koliko ce Novak biti zainteresovan da produzi karijeru. Sudeci po klincima koji ne ostavljaju nikakav znak, i dalje je veca pretnja 38-godisnji Federer. Mislim da se Novak nece povuci, bar ne dok je u TOP5. 

 

Ne idem  toliko dugorocno i daleko, vise sam da prestigne do kraja ovog turnira bivseg trenera ... 'nachi skromno sa moje strane. 😀

 

Mada mi se svidja kako razmisljas, potrebno nam je sto vise ovakvih upisa i optimizma kako bi pozitivnim mislima ponistili Mekov dzinks, narocito sad kad smo destkovani jer @ciao zabusava. 😣 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NIsam mogao gledati meč i malo je reć da sam iznenađen ovakvim gaženjem Berrettinija od strane Feda.

 

On 7/2/2019 at 3:58 PM, mate mišo said:

samo da izjavim za Dnevnik da Berrettini nije nikakav Stakhovski ili Millman već realno četvrti-peti favorit po meni ovdje bez obzira na manjak iskustva, neće biti lako Fedu da ga prođe, ako uopće i uspije.

 

Ja sam za McLeoda - McLeod :smiley26:

 

P.S. Sretan rođendan i od mene :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...