Jump to content


Romantik

Recommended Posts

2 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

Slažem se. Drakarisovi postovi stvarno znaju biti prosvetljujući.

Kao onda kada nam je otkrio da su se Federer i Nadal pre 2019. sastali na Rolan Garosu pet puta, da Federer nikada nije pobedio, ali da je cak tri puta uspeo da mu uzme set.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

ehh kad se setim kako je rafu 2008 na ao izudaro i odvalio, a sad karijera u potpunom raspadu.

 

Boldovano je ipak prestroga kvalifikacija kad se uzmu u obzir povrede i rodni list. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Samo 11 godina razmaka, sitnica😁

 

pa ono, nije kao da je conga samo taj slem odigrao vrhunski, on je do pre 3-4 godine bio top 10 igrac u kontinuitetu godinama, cak i na sljaci je umeo da odigra dobar tenis.

 

a rafa je kao i pre 11 godina na istom mestu gde je i tada bio.

 

9 minutes ago, Yi Sun Shin said:

 

Boldovano je ipak prestroga kvalifikacija kad se uzmu u obzir povrede i rodni list. 

 

ma znam, samo primecujem kolika je senka nekadasnjeg igraca.

 

 

mozda i najbolji igrac, koji je prodefilisao kroz top 10 iza ove cetvorice i -delpo.

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borko said:

Bolji je Vavrinka. Mnogo. A i od Del Potra je bolji.

 

vidis stanimala sam zboravio, mada on se realno probio tek pre 3 godine u sam vrh, i to je bio vise kratkorocni bljesak bez nekog kontiniteta u rezultatima.

 

to da je stan bolji od DP mi je diskutablno jer bi delpo sigurno bio bar u endijevim cipelama da mu se nisu izdesavale povrede, otkinuo bi ovoj trojci sigurno par slemova, ali to nikad necemo saznati.

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...