Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

6 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Tomane strasan igrac za nase uslove, jak na lopti a nije mu strana ni asistencija, bio bi odlican posao, samo mala ispravka, nije igrao jos za repku igrao je 4 meca za mladu reprenzentaciju ali jos nije debitovao za A tim, nije tajna da je kandidat , videcemo za sad mi je nerealno .

Kakav je u skoku? Snalazi li se u bunarenju? To je valjda najbitnija stvar za nase napadace. 

Link to comment
Share on other sites

Igrao i Kokeza  , posle pisemo da nismo FSS projekat 😛, dobar broj ex FKP igraca: Ivic, Ilic, Savo ... Ima jos fotografija na FB stranici kluba, ne mogu sve da postavim (verovatno postoji ogranicenje u MB za kalandarski dan 😄 )

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Igrao i Kokeza  , posle pisemo da nismo FSS projekat 😛, dobar broj ex FKP igraca: Ivic, Ilic, Savo ... Ima jos fotografija na FB stranici kluba, ne mogu sve da postavim (verovatno postoji ogranicenje u MB za kalandarski dan 😄 )

Jedan od najglupljih postova na novom forumu...

Pa nije ovo utakmica za proslavu Zvezdine titule druze,ovo je utakmica u cast pokojnog Bunjevcevica u kojoj su nastupali njegovi prijatelji,bivsi saigraci itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Jedan od najglupljih postova na novom forumu... 

Pa nije ovo utakmica za proslavu Zvezdine titule druze,ovo je utakmica u cast pokojnog Bunjevcevica u kojoj su nastupali njegovi prijatelji,bivsi saigraci itd... 

A sta mu dodje Kokeza... rodjak po babine linije???

Link to comment
Share on other sites

Just now, KrX037 said:

A sta mu dodje Kokeza... rodjak po babine linije???

Bunje je bio zaposlen u savezu kao Kokezin kadar...Uglavnom, glupost je da se uopste raspravljate na tu temu...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KrX037 said:

A sta mu dodje Kokeza... rodjak po babine linije???

Pa skandal bi bio da on kao predsednik FSS-a nije prisustvovao...A da li je bio dobar prijatelj sa pokojnim Bunjom to zaista ne znam.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, red_white said:

Zato sto Milunovic nema pojma po svemu prikazanom do sada. 

Pola tima nema pojma na svojim pozicijama. Pa hajde sad da pravimo karambole u derbiju. Ja bi Stojkovica stavio na sever da vodi navijanje sutra. I sam si napisao da je na poziciji beka bolji od njega Gajic.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...