Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Bolno smo spori sa loptom, kretnje bez.. izgledamo kao da smo se juce sastali...ozbiljna analiza je potrebna inace nam sledi bolno otreznjenje vec u prvim evropskim utakmicama...Zasluzen trofej Partizana, mi gol ne bi dali tri dana da se igra...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Milojević. Kad igrači neće da igraju, džebe 100 Milojevića. Ovde bi svaki drugi forumaš stavio ove igrače večeras u prvih 11. Zamisli, nema ni Simića ni Čaušića a mi ni da priđemo golu. Glavni problem, nezalaganje...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Azazelkg said:

Ma kakav Milojević. Kad igrači neće da igraju, džebe 100 Milojevića. Ovde bi svaki drugi forumaš stavio ove igrače večeras u prvih 11. Zamisli, nema ni Simića ni Čaušića a mi ni da priđemo golu. Glavni problem, nezalaganje...

Pa ne bih bas rekao. Bez Ebesilija i Jirke sa Jovicicem i Causem na klupi moze samo debil.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Milojević. Kad igrači neće da igraju, džebe 100 Milojevića. Ovde bi svaki drugi forumaš stavio ove igrače večeras u prvih 11. Zamisli, nema ni Simića ni Čaušića a mi ni da priđemo golu. Glavni problem, nezalaganje...

Ovde ako bi 2 forumasa našao da bi stavili ovakav tim.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Ma kakav Milojević. Kad igrači neće da igraju

 

Ko ih je trenirao ove sezone?

Ko im je dopustio da se na ovakav nacin odnose prema dresu?

Ko je produzio ugovor bez ikakve samokritike, iako je jasno da nema vise autoriteta da vodi tim, a i ono malo je izgubio cinjenicom da svi znaju da postoje igraci koji moraju da igraju?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...