Jump to content

Kosarkaska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

8 hours ago, MrTripleDouble said:

Cekaj bre, i maxbet onemogucio spajanje kosarkaske utakmice i igraca sa iste? Kakvi pederi... Ovo mi je bila jedna od vaznijih stavka zasto su bili ispred mozzarta i ostalih kladionica

 

Imas u pinbetu, mozes sve da igras i spajas, jedini problem sto moras licno u kladionicu da deponujes sredstva.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

monte morris mi se svidja over 10.5. igra odlicno u bubbleu, prva napadacka opcija sa klupe dok se ova dvojica jos nisu vratila. trojke sutira skoro 40%. sada kada sam ovo napisao sledi mec od 4 poena i suta 1-11.

 

skokovi lowry, tatum, jokic...igraci koji ce imati veliku minutazu.

Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho

Hvala na info, ali nemam pinnbet u okolini. Zar oni nisu zajedno sa milenijumom i jos nekim kladionica stopljeni u Admiralbet?

 

btw, ja sam ovo odigrao za danas, samo jedan tiket 5 parova

 

Lowry  5,5 skokova +      Debeli se ne libi da se spusti i pokupi defanzivne skokove. Na ruku mu ide i to sto se Mark uglavnom fokusira na gradjene, pa ostalima ostaje da urade laksi posao. Granica jako dobra i mislim da ide bez problema na 6 plus. Jedina bojaznost od nekog ranog blowouta, mada ovo je playoff i starteri se cede do kraja.

 

Jokic 8,5 ass -  Jasno mi je na sta je Jokic sposoban, ali ovo je playoff i morace vise da se fokusira na poentiranje. U prosloj utakmici je imao 3 assista sa sve produzetkom. Mislim da je ovde granica promasena za jednu asistenciju pa cu probati minus.

 

Mitchel 5,5 ass +  Malo rizicniji tip, ali i kvota je 2. Imace loptu u svom posedu u skoro svakom napadu. Mozda i Denver spremi neki defanzivni specijal na njemu pa ce morati vise da se fokusira na asistencije. Mislim da vredi odigrati ovo.

 

Clippersi h1 -5,5 sa produzetkom  Jednostavno mislim da lagano resavaju vecerasnji duel. Videli smo u prosloj tekmi kako to izgleda kada se malo uozbilje. Iako mislim da ce Kristaps da igra  veceras mislim da to nece uticati na ishod.

 

Phila h2 +4,5  Bas imam dobar feeling za ovu utakmicu. Razmisljao sam cak i o cistoj dvojci na 2,8 ali sam se ipak odlucio ziheraski na hendikep. 

 

maxbet granice

 

Srecno svima veceras.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Clippersi h1 -5,5 sa produzetkom  Jednostavno mislim da lagano resavaju vecerasnji duel. Videli smo u prosloj tekmi kako to izgleda kada se malo uozbilje. Iako mislim da ce Kristaps da igra  veceras mislim da to nece uticati na ishod.

 

Phila h2 +4,5  Bas imam dobar feeling za ovu utakmicu. Razmisljao sam cak i o cistoj dvojci na 2,8 ali sam se ipak odlucio ziheraski na hendikep. 

Da li Soccer racuna produzetke?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li Soccer racuna produzetke?

E, ne znam za soccer i hendikep, znam da fikseve racunaju. Ja inace u maxbetu igram i obavezno stavim sa produzecima ako mi odgovora normalno sto je sa Clippersima slucaj. Tamo je sa produzecima poseban tip (hot1 i hot2), a inace je i ista kvota i ista granica kao i bez, pa onda bez produzetaka stavi samo onaj koji ne zna da ima i ova igra, a mnogo njih ne zna. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne isplati se izgleda u ovakvoj specificnoj situaciji tipovati hendikepe i pobednike meceva. Treba igrati samo poene, skokove i asistencije. Lowry skokovi i Jokic i Micel asistentcije lagano prosli, dok ova dva meceva ogromni promasaji. A nije da nije imalo sta da se probere. Jbg, sada bar znam da cu hendikepe izbegavati.

Link to comment
Share on other sites

Sve zivo izadje na IND-MIA a ja igrao samo Brogdoina as, ladno 10 milki su mogle da se uzmu samo sa tog meca:hammer: Taman onu sivu od 3000 sto me je juce usralo jer je Braun presao granicu za jedan poen tako sto je bilo 2+1. Tuga kako propustam sanse. Cak na prethodnom laganini Midlton i Furnije minus izasli. Adebajor izasao i as i skokove i poene, Dankan poeni, Batler poeni, Dragic poeni, Oladipo poeni, TJ skokovi i poeni, Tarner skokovi a i poeni mana ne bi igrao poene na njega, Brogdon poeni i asistencije.

 

Nije mi sudjeno da budem bogat i to ti je:classic_mellow:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Lep tiketic, Konli nece ponoviti onakav mec sa trojkama. Dzamo dva meca ispod proseka, veceras bi morao vise. Laurijevi skokovi sigurica. Embid zeli da bude nepociscen i veceras ce da pokida. Samo ovaj duo iz Klipersa je sumnjiv, pogotovo sto jos nema vesti o Luki i ako bude igrao, na kom ce biti nivou uopste, jer se u proslom mecu bas tesko kretao. Mozda padne ciscenje Dalasa veceras. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...