Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

10 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Ovo je teže promašiti,nego dati.

Isto me prati,prošle sezone čekam Brajton-Bornmut 1-1,Undav u jednom minutu promaši tri mrtve šanse.

Sve kao po običaju dodje i samo to padnem za 200000.

 

E bas zbog toga ni ne gadjam te 200k+ cifre. Da mi zbog krajnje nesposobnosti nekog lika koji zaradjuje milione propadne takva cifra, zbog penala u poslednjim minutima, zbog stvari koje se dese jednom u plavom mesecu ostanem bez dobitka koji se broji sa sest cifara, srce da me zaboli.

Msm, iako mi zbog trenutne finansijske situacije treba mnogo vise, mozda me bas taj imperativ zarade koji mi visi kao balast oko vrata, ucini takav pad mnogo stresnijim. Ne treba se ni kladiti kad si duzan preko glave. U kamen uklesano da te kocka nece kad ti najvise treba. Al' bolest ne bira, jbg.
Paradoksalno zvuci da sam znao i vece pare da izgubim za vece na aparate, ali dinamika kladjenja je drugacija, tkd je to drugi par rukava 😄 

Koliko sam samo puta pao tiket cekajuci poslednju utakmicu do duboko u noc za dobru lovu.
Penjarol daje pobedonosni gol u 97-om, izvari sudija ofsajd posle 5 minuta.
Junior, pocinje u 3:20 CET, sest minuta nadoknade, sudija izvari penal za Junior u 99-om, penal koji mi donosi 90k, ja cekam do sabajle i lik prebaci gol, a ja za pola sata krecem na posao. Pa ti radi, i budi pun entuzijazma taj dan, osmehuj se kolegama...
Sporting Kristal isto kao Junior. Jebeni Josimar Jotun.

Sve to u poslednjih par meseci, a i nabrojano je samo kap u moru.

 

10 hours ago, RatzenStadt said:

Ne igram kupove. Tesko mi je da pogodim. Necu ni da komentarisem ovaj tvoj predlog zato.
Danas bas mrsava ponuda u EU. Mozda AEK - PAO 1 @2.00

Kauno 1 (1,53) i Zalgiris 1 (1,40) 
na manji ulog povezati sa AEK-om 🤔

 

AEK - PAO 1 @2.00

Kauno 1 (1,53)

Zalgiris 1 (1,40

 

Naravno, jedan par. AEK lagano do pobede, Zalgiris jos laganije, a Kauno jos laganije do poraza.
Moja greska...
Najgori su ti timovi od kojih se uvek ocekuje da budu u vrhu, ali nikada to ne postignu, jer gube ovakve utakmice, i to se ponavlja zadnjih 20 godina.

Ajd' kao, AEK sam izdvojio kao tip dana, ali ja ih nisam singlirao. Spojio sa dunsterima nesposobnim.

 

Za veceras apsolutno nista primamljivo nema.
Santa Fe bi morao da pobedi i prodje drugoligasa Inter Palmiru (do ove sezone nastupali pod imenom Kortulua), al' kup je to...

Uacipato - D Strongest je gotovo preslikana utakmica kao pre dve nedelje Palestinjo - Bolivar, sto sam razmatrao kao solidnu opciju tipovanja na domacina, ali svoju nesigurnost obrazlozio neiskustvom domacina protiv veterana u Kopa Libertadoresu. I zaista, Bolivar ih je razvrnuo tada, 0:4 cini mi se. I ovde je Uacipato debitant, a i nista specijalno kvalitetan cak ni za cileanske uslove (tvrdim, i pored toga sto su uzeli titulu), a Bolivijci redovni ucesnici grupnih faza juznoamerickih kontinentalnih prvenstava (uz Bolivar, najveci bolivijski klub).

Ne znam pomocu kojih magija je Uacipato osvojio cetiri boda u prva dva kola protiv argentinskog Estudiantesa i u gostima protiv Gremija. Na 1,70 mozda ne bi bilo lose probati tu keca u nedostatku boljih parova.

 

 

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...