Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

A.Barty - M.Vondrousova 2  @2.34  Ulog:1.5/10

Gledao sam kroz turnir i jednu i drugu i smatram da je ovo mnogo blize 50/50 mecu nego sto kvote sugerisu,pa mi kvota ima value,a pride mislim da mlada Cehinja ima dovoljno aduta da dobije finale. Uslovi ne odgovaraju bas Barti,Cehinja bolje prolazi na sljaci,a ni razlika u iskustvu nije sad neka enormna..Barti ima taj h2h na svojoj strani,ali obe pobede su sa vrlo brzih podloga.


 

Link to comment
Share on other sites

Sto ne rece odmah - da izbegnem :lol_2:

Sa ovim promasajem moj ucinak na ovom RG je -3 unita. Turnir je vrlo lepo poceo,ali onda sam se sredinom turnira nekako upleo u prerizicne opklade i upao u neki mali minus kojeg sam danas pokusao da nivelisem.
Nisam uspeo i na ovome se i zavrsava ovaj RG za mene.

Mnogo losiji od A.Opena.

Link to comment
Share on other sites

S.Sorribes Torno - S.Rogers  2  @1.78 
Selbi Rodzers se ovog proleca vratila tenisu nakon pauze uzrokovane povredom. Povratak se desio na sljaci na kojoj je imala sarene rezultate,ali je i u nekim porazima od boljih igracica uspevala da uzme set (Ostapenko,Garsija,Suarez-Navaro). Sada je dosla u Notingem,na travu,na podlogu na kojoj zna da igra (2017 je igrala R3 na Vimbiju i izgubila tesno od Kerber 1-2 npr).
Tu je vec par dana i imala je nekoliko treninga uprkos losem vremenu.
Soribes Torno je u nedelju kasno uvece zavrsila finale protiv Zidansek u Bolu na Bracu (na sljaci). U utorak je imala let iz Splita,ali ne direktnom linijom za Notingem (jer ne postoji). Trebala je da preseda i tek je juce popodne stigla. Pitanje je da li je uopste stigla da stane na travu i odrzi makar jedan trening. Ima dosta meceva na travi u karijeri,prosle godine je stigla do drugog kola na W,ali ovde su situacioni faktori ti koji govore protiv nje.

Ulog ne treba biti veci od 2/10

Link to comment
Share on other sites

Zbog loseg vremena,organizatori su poceli da sele meceve u dvoranu u Notingemu.
Za sada se to dogadja samo sa muskim turnirom,ali treba svakako imati u vidu. Za pretpostaviti je da ce isto uraditi i sa zenskim delom.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ljudi izasao je zreb za wimbldon, ima li nekih analiza sto se tice parova za prvo kolo ? 

 

 

jedna dugorocna opklada, djokovic osvaja 2.50... nakon ovakvog zreba, mislim da ce da se proseta do finala... nije neka velika kvota ali u krajnjem slucaju ako nesto krene po zlu moze i da se brani...

Link to comment
Share on other sites

Treci Grand Slam sezone je pred nama i odmah,na prvu mogu reci kako bih bio sokiran ako bi ga osvojio Rafael Nadal. Bio je prilicno los tokom ovih egzibicija koje je igrao,dobio je tezak zreb plus sto je njegovo zdravstveno stanje uvek diskutabilno kod ovih promena podloge u kratkom roku. Znam da je to bedna prognoza,ali eto - Nadal nece osvojiti W.

Kad sam vec kod toga..mislim da nema ko ni da ga osvoji osim dvojca Djokovic/Federer.
Jednostavno,ostatak konkurencije je bio prilicno neubedljiv u poslednje vreme i ja ne vidim ko bi zaista mogao da ih izazove. Neki igrac sa velikim servisom i jakim udarcima bi mogao da ih izbaci,jer takva je priroda travnate podloge,ali zaista ne vidim ko bi to mogao biti obzirom na formu i stanje pojedinih specijalista za travu.

Kod zena je zreb potpuno otvoren uprkos ocitoj dominaciji Ashleigh Barty. Ali pritisak na njoj ce biti veci nego ikada pa ne mislim da je kvota na nju bas realna, obzirom na duzinu turnira tokom kojeg svasta moze da se desi. Zao mi je sto je Kvitova blizu odluke da se povuce sa turnira..najavljena je neka konferencija za stampu, pa mozda treba ocekivati da to i saopsti.

Sto se tice meceva prvog kola i predloga - zaista je veliki izbor,ali ja tradicionalno povlacim rucnu kad je sezona trave u pitanju. Ako pronadjem neku kladionicu koja nudi specijal za pogoditi finale onda cu staviti nesto sitno na finale Djokovic - Federer.

Srecno svima i cuvajte se! :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Cilic - Manarino 2 @3.55 BB

 

Protiv Marina sam igrao na Kvinsu, necu propustiti ni ovu priliku. Tokom citave godine bez igre, bez rezultata, bez samopouzdanja, kompletan horor. 

Manarino osim sto gotivi travu, dolazi u London itekako u dobrom raspolozenju jer je osvojio titulu u Hertongenbosu. 

Link to comment
Share on other sites

Da probamo jedan live, mada pisem sam sebi jer nema nikoga 😄

 

Feliks - Pospisil 1.set 2 @3.60

 

Odlicna kvota ako imamo u vidu da je rezultat 3:4 za Pospisila. Vratio se posle pretrpljenog brejka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dorcol said:

Da probamo jedan live, mada pisem sam sebi jer nema nikoga 😄

 

Feliks - Pospisil 1.set 2 @3.60

 

Odlicna kvota ako imamo u vidu da je rezultat 3:4 za Pospisila. Vratio se posle pretrpljenog brejka.

 

Jeste. odlična opklada. Kvota nema veze sa situacijom na terenu. Vasek odlično returnira.

 

edit: svaka čast

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...