Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

7 hours ago, Indig0 said:

Medjedovic @2.1

Lilov @2.8

Landaluce @1.7

 

Mozda probati Colsona protiv Rincona kvota je oko 4.5 i da Fruhvirtova uzima set Svitolini oko 2.3

 

Mali ulog naravno, sve je ovo predosecaj 😅

 

Medjedovic je odigrao (po meni malo neočekivano) odlične kvalifikacije. Ali je Kudla ipak jedan od zajebanijih protivnika na travi na tom challenger nivou.

Link to comment
Share on other sites

Možda probati na Sakellaridisa, kvota je oko 3.5

 

Mladi Grk, 18 godina.

- ima dugu kosu

- otac mu je trener

- zove se Stefanos

- brat mu igra tenis profesionalno

Nije Tsitsipas ali može da prodje. 😃

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pozdrav braco svima, sutra pocinje wimbldon, hajmo malo da se aktiviramo, narocito ovih prvih dana dok je velika ponuda meceva ova prva dva kola. sto se tice dugorocnih opklada djokovic da osvaja je 1.7 mislim da je to mala kvota i da to kroz singlove moze da se naplati od cetvrtfinala.. sto se tice zena, bice neizvesno vidim bar 3-4 njih sto mogu uzeti.. hajmo svakako da sastavimo neke predloge pre svega za sutra a onda i za ove ostale dane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam uspeo da pronadjem nista dovoljno zanimljivo, dakle nesto sa vecom kvotom i verovatnocom koja je iznad pola pa da se singlira ili neki jaci dubl, premalo se igralo na travi da bi se uhvatio neki sablon.

 

Mozda odigram rekreativno nesto za prvi dan, Gaske, Bublik i Lajovic su mi prilicni favoriti, a kvota na svakog je oko 1.5 pa ima smisla igrati, a od malo rizicnijih Sapovalov 36.5+ (drugim recima da ce mec otici bar u 4 seta), Lojd Haris (ali ja sam na njega bas slab, posebno na travi tako da to treba uzeti sa velikom rezervom), a plus gemovi su mi i Gojo na visokih 42.5 (dakle bar 4 seta uz dva tajbrejka) i Hurkac na 33.5+ (to moze da dodje i u 3 sa dva tajbrejka).

 

Za Djokovica i Rubljeva ne znam sta da mislim, to ima argumente i za ubedljive pobede favorita (Djokivic minus gemove, Rubljev 3:0), ali posto je prvo kolo mozda i za nesto teze meceve (Pursel hendikep gemove) tako da cu verovatno obojicu preskociti.

Edited by Romantik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Bublik Mekdonald je meni 4-5 setova, a ako negde treba tražiti iznenađenje, nije isključeno da je ovo pravi par. Bublik je previše udaren mokrom čarapom da bih bio siguran da će dobru formu iz Halea preneti u London 

 

Mislim da sam negde zasledio i neku random statistiku, gde je pobednik Halle-a u zadnjih 5-6 godina uvek ispao u prvom kolu Wimbledona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Romantik said:

Ja nisam uspeo da pronadjem nista dovoljno zanimljivo, dakle nesto sa vecom kvotom i verovatnocom koja je iznad pola pa da se singlira ili neki jaci dubl, premalo se igralo na travi da bi se uhvatio neki sablon.

 

Mozda odigram rekreativno nesto za prvi dan, Gaske, Bublik i Lajovic su mi prilicni favoriti, a kvota na svakog je oko 1.5 pa ima smisla igrati, a od malo rizicnijih Sapovalov 36.5+ (drugim recima da ce mec otici bar u 4 seta), Lojd Haris (ali ja sam na njega bas slab, posebno na travi tako da to treba uzeti sa velikom rezervom), a plus gemovi su mi i Gojo na visokih 42.5 (dakle bar 4 seta uz dva tajbrejka) i Hurkac na 33.5+ (to moze da dodje i u 3 sa dva tajbrejka).

 

Za Djokovica i Rubljeva ne znam sta da mislim, to ima argumente i za ubedljive pobede favorita (Djokivic minus gemove, Rubljev 3:0), ali posto je prvo kolo mozda i za nesto teze meceve (Pursel hendikep gemove) tako da cu verovatno obojicu preskociti.

 

Lajovića ja kao favorita izbegavam u širokom luku. A pogotovo sam ga na grand slamovima uhvatio nekoliko puta bez volje za život, a kamoli za tenisom. Još trava... Za Shapovalova se apsolutno slažem. On trenutno nezna gde se nalazi. Ne voli brze podloge i da se ga požuruje u udarce. Albot limitiran ali neeugodan igrač koji se odlično prilagodjava situacijama, traži šta protivniku smeta i onda to maksimalno eksploitiše. Tu možda na kraju bude i upset.

 

Gojo-Marterer jeste dosta visoko postavljeno, ali verovatno če svejedno doči taj over. Obojica serviraju bombe, a na returnu nisu baš nešto. Dok bi kod Hurkacza bio oprezan sa plus gemovima. Nije Ramos bio za travu ni u najboljim danima, a kamoli sad. Tu može Hubi da ga lagano ometla u tri seta.

 

On 7/2/2023 at 10:28 AM, jcn said:

pozdrav braco svima, sutra pocinje wimbldon, hajmo malo da se aktiviramo, narocito ovih prvih dana dok je velika ponuda meceva ova prva dva kola. sto se tice dugorocnih opklada djokovic da osvaja je 1.7 mislim da je to mala kvota i da to kroz singlove moze da se naplati od cetvrtfinala.. sto se tice zena, bice neizvesno vidim bar 3-4 njih sto mogu uzeti.. hajmo svakako da sastavimo neke predloge pre svega za sutra a onda i za ove ostale dane.

 

Ja sa od dugoročnih bacio neku siću na Medjedovića. Ima dosta težak žreb, ali ono što je igrao u kvalifikacijama je bilo jako jako dobro. Kada neko sa toliko snage i mogučnosti da servisom i forehandom ostvari lagane poene, još ume i da drži loptu u igri i ne pravi neiznudjene... To je onda to. Jako nezgodan protivnik. Videčemo samo dali može one igre iz kvalifikacija da prenese u main draw.

21 hours ago, sassha said:

ja sam odigrao za sutra sistem 4/6

Barrios Veta

Lokoli 4-5 setova

Marterer

McDonald

Etchevery

Evans

 

ulog nizak 1/10

 

Ja sam isto dugo gledao Barrios Veru ali pala mu je kvota previše. Igrač sa dosta atipičnom igrom, jako ravnim udarcima koji su izuzetno nezgodni na travi. Baez na drugoj strani više šljaker... Ali kao što sam rekao, premala mi je kvota da tu ganjam iznenadjenje.

Za Lokolija nisam siguran koliko može ovde. Solidno on igra, ali mu fali upside-a da iznenadi te neke velike favorite. Drugi servis mu je takodje dosta ranljiv.

 

Evansa ču i ja verovatno igrati. Buy low situacija. Nije u dobroj formi, ali je uvek jako nezgodan na travi. Posebno za ove velike udarače kao što je Halys, koje on onda šeta slajzovima svukuda po terenu i baca iz ritma.

 

Ja bi od svojih predloga možda dodao i Friedsam. Ova Parks mi ne uliva nikakvo poverenje. Ok, devojka dosta snažno udara, ali bez ikakve ideje u igri. Grozan body languge. Nema energiju i mentalitet da se borbom vadi iz loših situacija. Friedsam ima solidnu igru za travu i trebala bi ovo da dobije.

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih predloga na brzinu - Tompson - Nakasima mozda nije lose probati dvojku, kvote su egal, Nakasima vodi 3-1 u H2H. Na travi Tompson jeste bolji, ali Nakasima je pre par dana malo prebacivao sa Djokovicem, mozda mu je rekao neku caku 😄

 

Ako bas hocete da probate ultra iznenadjenje - Museti - Variljas 2. Variljas nije dobio mec na travi NIKAD, a Museti je prvi mec na travi ikad dobio ove godine 😄 ali osim BAguta, nijedan ozbiljan igrac. Naravno, ultra mali ulog, kvota na Musetija je tipa 1.05.

 

Baez - Vera bi trebalo da bude 1 na oko 1.75 kvotu, H2H je 4-0. Vera je prosao kvalifikacije, za mene jako iznenadjujuce. Obojica su ultra sljakasi, ali obicno kad jedan jako dominira i izgradi taj mentalni edge na jednoj podlozi to se prenese na drugu. Inace zajedno nemaju 20 meceva na travi za 15+ godina na turu.

 

Izner - Munar mi je 4+ setova, tu ce biti bar 2 tajbrejka (mozete i to da probate)

 

Izbegao bih 1 na Volfa protiv Kakadua jer mi je i dalje neiskusan na podlozi, iako top 50 igrac, bas ne volim da igram na takve kad su favoriti.

 

Gaske bi trebalo da dobije Mutea na oko 1.55 kvotu prilicno mi je sigurno.

 

Svakako izbegnite Lajovica, na ovu kvotu trebalo bi da igra sa igracem koji je van 300 bukvalno da bih ga igrao. Mada ovaj lik ima 2-10 u karijeri na travi, i dalje je to Lajovic.

 

Ote je favorit protiv Kepfera iako je skoro 200 mesta nize rangiran, bolji je na travi, ali na ovu kvotu mozda moze da se proba i kontra na manji ulog. Svakako G+, mislim da je prilicno siguran.

 

Imera izbegnite ili kontra na Molcana na manji ulog.

 

Solidna kvota na Frica protiv Hanfmana (1.30), mada je Nemac solidan na travi, trebalo bi ovo da dodje bez vecih problema.

 

Jaka kvota na Evansa protiv Halija (1.75), on je u poprilicnom bunaru trenutno, ali na ovu kvotu vredi odigrati.

 

Rusuvori je preveliki favorit protiv Vavrinke IMO, mozda G+ tu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

ali osim BAguta, nijedan ozbiljan igrac.

 

Može se reči da je bio bolji dva seta od Tiafoa u Stuttgartu (Tiafoe kasnije osvojio), pa se onda raspao u trečem setu. Nije pobeda, ali mu ja to priznajem kao kvalitetnu predstavu na travi.

 

6 minutes ago, McLeod said:

Vera je prosao kvalifikacije, za mene jako iznenadjujuce. Obojica su ultra sljakasi, ali obicno kad jedan jako dominira i izgradi taj mentalni edge na jednoj podlozi to se prenese na drugu.

 

Ako budeš u prilici, upali danas da pogledaš par poena taj meč. Vera nije ni blizu nekog ultra šljakaša. Fora je što ti igrači iz južne amerike kad se probijaju kroz ITF i challenger tour igraju pretežno na šljaci, jer nemaju mnogo drugog izbora. Ali Vera ima igru koja dobro funkcioniše na brzim podlogama. Zato i ne čudi što je dosta uspeha pravio baš na onim challengerima po mexicu gde se igra na velikoj nadmorskoj visini.

Ali imaš point što se tiče mentalnog edga. Ovi igrači što su plasirani bolje na ATP rankingu su tu sa razlogom, jer su mentalno čvršči i znaju da se prilagode bolje i da se izbore iz teških situacija.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da igra ravno, udarac je, mozda malo podseca na BAguta. Nisam ga puno gledao, priznajem.

 

Za Musetija, naravno, bukvalno neki ludi osecaj da bi mozda moglo da se desi iznenadjenje, ili bar G+.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2023 at 1:53 PM, jcn said:

juce lose bas.. imamo li nesto za danas? ova nasa protiv pliskove deluje mi da je to 2-0 po 1,4 lagano..

 

ijao kakav promasaj, boze sacuvaj:).. ubila nas ova kisa nacisto.. imamo li nesto za sutra bilo sta:)? ili su svi digli ruke? ja sam blizu da odustanem do druge nedelje..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jcn said:

 

ijao kakav promasaj, boze sacuvaj:).. ubila nas ova kisa nacisto.. imamo li nesto za sutra bilo sta:)? ili su svi digli ruke? ja sam blizu da odustanem do druge nedelje..

jbg

evo nemam neku ideju malo slusam ovo pa igram neki sistem 3/4 ulog laganese

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao neka sredstva zarobljena jer su mečevi krenuli prvog dana a tek juče završili. Bukvalno gubim volju da igram bilo šta kad se tako nešto dešava. Alli ajd, kažu danas neće biti kiše pa ću nešto da probam. Vidim gomila mečeva koji mole da se igra 4-5, samo treba izabrati dva ili tri koja neće zajebati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...