Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Vidim da me nisi razumeo.

 

Gobeljic je potpuni fudbalski analfabeta, trkacko grlo. Talenta nema ni malo. Ali je svojim radom odmakao vise nego Ivanic. To sto je Ivanic daleko talentovaniji igrac pa je i dalje daleko ispred Gobeljica, je druga tema. Ja ovde govorim samo o ulozenom trudu. Daleko veci put prevalio je Gobeljic, ali je svakako i dalje iza Ivanica.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Kanga? Da se ne lozim dzabe ako je novinarska patka...

 

Najbolji stranac koji je igrao u Zvezdi, nadam se da cemo ga opet gledati...

Ako su se dogovorili za platu, onda nije patka. Tražio je nešto preko jedne milke.  Iskreno, imajući u vidu da smo na razne vedete potrošili milione, to i nije loša investicija, ali videćemo. Sa Kangom, Kataiem, i sa novim centarforom, imamo dosta solidnu sredinu i napad.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

Vidim da me nisi razumeo.

 

Gobeljic je potpuni fudbalski analfabeta, trkacko grlo. Talenta nema ni malo. Ali je svojim radom odmakao vise nego Ivanic. To sto je Ivanic daleko talentovaniji igrac pa je i dalje daleko ispred Gobeljica, je druga tema. Ja ovde govorim samo o ulozenom trudu. Daleko veci put prevalio je Gobeljic, ali je svakako i dalje iza Ivanica.

Ne zameri matorom džangrizalu što nije odmah provalio šta si hteo da kažeš, ovako napisano već ima smisla i podseti me na moje nekadašnje saigrače iz mlađih dana dva brata su u pitanju gde jedan ima talenat i flegma je a drugi drvo ali bi trenirao ceo dan i izginuo za klub. kaže ovaj rad(t)nik  bratu " da imam tvoj talenat već bi igrao za hajduk":wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apropo Gobeljica, on se ozbiljno proseljacio van terena, bas ga je ponela slava, a i gasiraju ga ovi ex gardisti da je mnogo bitniji nego sto jeste. Tako da mi je sve grdji sto ga vise srecem, gledam i slusam sta prica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Apropo Gobeljica, on se ozbiljno proseljacio van terena, bas ga je ponela slava, a i gasiraju ga ovi ex gardisti da je mnogo bitniji nego sto jeste. Tako da mi je sve grdji sto ga vise srecem, gledam i slusam sta prica. 

 

Ovo je tačno, Žule vol. 2. Ono sto sam ja cenio kod Gobelje je vera u sebe. Secam se protiv Kelna sam mislio da cemo primiti par komada preko njega, ali on je muski izasao i cepao se sa njima. Taj stav mu je mnogo doneo u karijeri. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, aj ovako. Ako prodamo Degeneka i Gavrica, jel cete slaviti Kangu?

 

 

16 minutes ago, Borivoje said:

 

Ovo je tačno, Žule vol. 2. Ono sto sam ja cenio kod Gobelje je vera u sebe. Secam se protiv Kelna sam mislio da cemo primiti par komada preko njega, ali on je muski izasao i cepao se sa njima. Taj stav mu je mnogo doneo u karijeri. 

 

Zalosno je sta se Zuletu desilo...

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dragan Mićić said:

Stigo Kanga. 
 

Daj neko da objasni Mrkeli da ima pravo da dovede igraca koji nikad nije igrao u Zvezdi

Bedno je kad vraca razne Simice... a za Kangu ne postoji navijac koji ne bi voleo da ga vidi ponovo u Zvezdi, bar tako mislim. 

 

Glupo je da poredim, ali kada bi me neko pitao da biram, da se vrati Kanga ili Marin, prednost uvek ima Kanga. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dragan Mićić said:

Stigo Kanga. 
 

Daj neko da objasni Mrkeli da ima pravo da dovede igraca koji nikad nije igrao u Zvezdi

Kakve je sve dovodio, mogao bih da zažmurim na jedno oko kad bi vratio Marina i Krstičića, npr 😉...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki John Terry said:

Ok, aj ovako. Ako prodamo Degeneka i Gavrica, jel cete slaviti Kangu?

Pa realno jedno sa drugim nema veze. Kanga je dobro pojačanje, pa je dobro pojačanje. Svakako bi bila tragedija da prodamo Gavrića, ali izgleda sve ide ka tome. Degenek ako želi da ide, tu se ništa ne može.

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

3x500k godisnje i bonus od 300k za potpis.

Nismo lose prosli ovde.

spica terzicu spica sada juri

Pristao je na 500k?

 

Onda nije baš dobar pregovarač.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Pa realno jedno sa drugim nema veze. Kanga je dobro pojačanje, pa je dobro pojačanje. Svakako bi bila tragedija da prodamo Gavrića, ali izgleda sve ide ka tome. Degenek ako želi da ide, tu se ništa ne može.

 

Kako nema veze? Ako sad moramo da nadjemo te pare za Kangu, a sve izgleda da je tako, to ce biti od prodaje ove dvojice. A meni to onda nije dobar potez.

 

Degenek sigurno nece da ide, ni Gavric. Za Degeneka i ima neke logike prodati, ako neko ponudi recimo 4-5 miliona. A Gavrica prodati pre bilo kakvog jasnog pokazivanja potencijala je cist kriminal. Decko ima i sitnu platu u odnosu na ostale. On mora bar jos godinu dana biti ovde. Odavno se nije pojavio igrac jaci 1-1 od njega. Katai jeste jaci ali nije vise klinac.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Kako nema veze? Ako sad moramo da nadjemo te pare za Kangu, a sve izgleda da je tako, to ce biti od prodaje ove dvojice. A meni to onda nije dobar potez.

 

Degenek sigurno nece da ide, ni Gavric. Za Degeneka i ima neke logike prodati, ako neko ponudi recimo 4-5 miliona. A Gavrica prodati pre bilo kakvog jasnog pokazivanja potencijala je cist kriminal. Decko ima i sitnu platu u odnosu na ostale. On mora bar jos godinu dana biti ovde. Odavno se nije pojavio igrac jaci 1-1 od njega. Katai jeste jaci ali nije vise klinac.

Mi moramo da prodajemo igrače da ne bi izgubili licencu, pošto nam je produžen rok za mesec dana, a  čini mi se da je nešto preko milion evra.  Ovo što je Kanga potpisao, ako je potpisao za taj iznos, je smešno, i sigurno neće prodati Gavrića zbog Kange, ako to kažu - lažu.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Kako nema veze? Ako sad moramo da nadjemo te pare za Kangu, a sve izgleda da je tako, to ce biti od prodaje ove dvojice. A meni to onda nije dobar potez.

 

Degenek sigurno nece da ide, ni Gavric. Za Degeneka i ima neke logike prodati, ako neko ponudi recimo 4-5 miliona. A Gavrica prodati pre bilo kakvog jasnog pokazivanja potencijala je cist kriminal. Decko ima i sitnu platu u odnosu na ostale. On mora bar jos godinu dana biti ovde. Odavno se nije pojavio igrac jaci 1-1 od njega. Katai jeste jaci ali nije vise klinac.

Degeneku prija interesovanje Spartaka i nema nista protiv da ode u Rusiju. Mnogo se velica Degenek, nije je toliko kvalitetan stoper da ne mozemo bez njega. Istina, bio je najbolji jer su ostali stoperi u timu prosek(Milunovic nije ni prosek). Dovesti stoper tipa Le Talek i upariti ga sa Erakovicem... 

 

Slazem se za Gavric... Zlocin je prodati takvog igraca...

Link to comment
Share on other sites

Izgleda dovodimo i onog Makedu, sto igrao kratko u Mancesteru.

 

Place mi se.

11 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Degeneku prija interesovanje Spartaka i nema nista protiv da ode u Rusiju.

 

Da, samo je pitanje da li je to nastimovan odgovor ili stvarno hoce da ide. Secas se proslog odlaska. Cim je dosao izjavio je da nije svojevoljno otisao iz Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Bedno je kad vraca razne Simice... a za Kangu ne postoji navijac koji ne bi voleo da ga vidi ponovo u Zvezdi, bar tako mislim. 

 

Glupo je da poredim, ali kada bi me neko pitao da biram, da se vrati Kanga ili Marin, prednost uvek ima Kanga. 

Ja ne mogu da budem zadovoljan Kangom kad znam da ce prodati Gavrica. I sta ce biti kad Mekela ispuca sve Grofove igrace sa vracanjem? Koga onda da vratimo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...