Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Da imamo normalnog igraca u vezi on bi poslao pas na levu stranu koja je bila potpuno prazna i otvorio nam napad, a umesto toga smo dobili gol iz kontre. Vadi ga vise da ga ne gledam.

 

Njegosa pre Vulica razumem, ali po kom jebenom osnovu Jovancic igra pre Kanjasa? Da bolje branimo kornere?

 

Odvratno poluvreme sa nase strane.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Koja je fora da nam u veznom igraju spor i još sporiji. Pa Petrović i Jovančić ne bi mogli da igraju zajedno ni u LLSL.

Brate mili fora je sto imaju Ndomelea i Sisoka na sredini uz Dajera koji su fizicki mnogo jaki. Pokusava bar fizikom da im parira. Brzinom ne mozemo, vidjeli smo u Londonu da je Kanjas brz kao kornjaca. 

 

Da je Pavkov ono pogodio mec bi otisao mozda u pravcu u kojem je otisao mec sa Liverpulom. To je fudbal, takticki sasvim ok mec dosli smo do dva zicera a njima omogucili 1-2 dobre kontre. Mi svoje nismo iskoristili oni jesu i to je sustina prvog poluvremena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Sta da naplacuje crni Totenhem? Igraju briljantno dva meseca u top formi pa im se vraca sreca ih gleda. Nemoj da zezas. I ovako kako smo igrali zasluzili smo da damo izjednacujuci gol.

 

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pricam o ovoj utakmici, mozes da pomenes i srecu protiv Bajerna 91 kad si vec krenuo. Iz slucajne sanse kao nase oni su dali gol a do tad koliko sansi? Mi iz te dve stativa i precka i ne smem da kukam na srecu? Dobro i na Jovancica.

 

Kako se sami javljate... :cigar:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Pricam o ovoj utakmici, mozes da pomenes i srecu protiv Bajerna 91 kad si vec krenuo. Iz slucajne sanse kao nase oni su dali gol a do tad koliko sansi? Mi iz te dve stativa i precka i ne smem da kukam na srecu? Dobro i na Jovancica.

Imaš 30% loptu u svom posedu pred svojim navijačima. Uz sve to 30 minuta smo bili sabijeni u svojih 20 metara. Kad se pojavi snimak ti mi nađi na tom istom snimku 5 situacija kad smo mi kroz pas izneli loptu, ako to uspeš ja ti platim ručak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jovančić da ostane u svlačionici na poluvremenu, neka uđe ko hoće, može i Popović. 

 

Boaći će sigurno ući u drugom, videćemo umesto koga.

 

Nadam se da će Garsija izdržati, dva puta se žalio fizio terapeutima na levo koleno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezda sasvim ok odigrala prvo. 1:1 je trebalo da bude. Boaci ako je zdrav nek udje u drugom i morace neki gol da padne. Jos kad bi i Dajer zviznuo nekoga laktom ponovo puna kapa. 

Ovi sto pricaju o posedu lopte su dosadni. Pogledajte Slaviju, Lokomotivu, Briz, Genk. Sve ekipe Zvezdinog ranga protiv favorita imaju oko 30, 35 posto poseda. Jednostavno su brzi, bolje igraju pas igru, tehnicki su bolji. I ne treba da juri Zvezda posed jer ne moze vec da otvara kontre i polukontre. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Imaš 30% loptu u svom posedu pred svojim navijačima. Uz sve to 30 minuta smo bili sabijeni u svojih 20 metara. Kad se pojavi snimak ti mi nađi na tom istom snimku 5 situacija kad smo mi kroz pas izneli loptu, ako to uspeš ja ti platim ručak.

Kakvih 5 puta, ako smo jednim izneli loptu pod pritiskom seci me ovde.

 

Kako neko iz Tottenhama pridje tako se lopta ispucava, niko ne zeli da preuzme odgovornost, mada ko nam igra na sredini mozda i bolje da se sakriju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Kako da je iznesemo kroz pas kad su nas ljudi pojeli na sredini terena. Sa jedne strane Njegoš i Jovančić sa druge Ndomebele i Lo Celso. Ne postoji magija kojom Milojević tu može iznivelisati stvar.

 

Vidi, Njegoš i Jovančić nisu N'Dembele i Lo Celso, ali nisu ni za Zvezdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...