Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

14 minutes ago, Боги said:

Ма какав Кек.. 

Не, мислим разумем и слажем се. Прошао је неки свој врхунац у Звезди, све то лошије и лошије изгледа, нарочито од пролећног дела прошле сезоне. Ја само причам о томе да нам се не деси ситуација да из лошег, одемо поново у нови амбис. И овако смо се из овог чупали 25 јебених година. О томе се ради 

 

Racionalno razmisljanje, nema sta

 

Ima dobrih trenera na tone, samo sto niko nece u ovaj mulj i da mu se prave spiskovi i radi kako drugi kazu

 

edit: A na ovaj komentar iznad... niko ne trazi da se rutiniraju Bajern i Totenhem, nego samo da se igra jebeni fudbal i ne pristupa svakom mecu jajarski

 

Mi pricamo o derbijima i mecevima u pingpong ligi gde na Marakani igramo bunker protiv Indjije. Ne mesaj babe i zabe

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SunZero said:

 

ma ne postoji niko, jedino je Miloje paranoid  trener a pocetnik Savo se sprda sa njim

 

mislim da je Zvezda prerasla Sisoja, pogledati samo kompoziciju tima, nepotrebna pojacanja Ivanic, Tomane, Ben, Garsija, koliko je to meleona van igre, a pozadi i na sredini duplo golo

 

ne pamtim losijeg trenera sa vise srece u prelomnim trenucima

 

 

 

 

Osim ako nije greška u kucanju, Ben nikako nije bio nepotrebno pojačanje. On je možda tek nepotrebno otpisan. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, prolup said:

Zvezda uopšte nije ušla kao favorit u utakmicu. Po kvotama kladionica Partizan je bio favorit, a oni su mi malo mjerodavniji od forumaša koji ne priznaju ništa ispod 3-0. Generalno se opasno potcjenjuje Partizan. Fina ekipa sa kojom je Milošević kliknuo i igraju dobar fudbal. Ne opravdava ovaj kriminal od igre naše ali generalno mislim da Partizan vrijedi više od onog što se piše ovde.

 

Kao tim koji igra LŠ, moramo biti favoriti u svakoj utakmici linglong lige. Naročito nakon sramote u posljednjem derbiju i i onakve pobjede protiv Inđije, ne bi trebalo da nam fali motiva. Svaka čast Partizanu na prikazanom, ali to njihovo ne bi smjelo biti dovoljno da imamo 0 šuteva u okvir gola.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PERICA!!! said:

Kako mozes da dozvolis toliki broj stranaca i da ih placas masno, a ne mogu da ti igraju. To mi nije jasno nikako. Razmislja li ko o tome u klubu?

 

Jesu li ti javili da je ograničen broj stranaca ili da ti pošaljemo specijalnu depešu?

 

edit: Činjenica je da se jebeno trpi zbog toga.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Prvo Milojevica traba da bude sramota ove izjave kao i cinjenice da 180 minuta njegova ekipa nije imala sut u okvir. 

Dalje, Kanjas na tribinama je toliko debilna odluka da prosto boli.

Pocecu redom, 

Borjan za njega nema sta da napisem.

Gobeljic kada je u igri em je igrac manje em ubija svakok u napadu svojim loptama koje su preciznosti na nivou skole fudbala, jos ga ovaj stavlja da glumi ofanzivno krilo, nidje veze.

Degenek,Pankov i Munovic, ogromne kante danas.

Zongler, kao sto i nadimak kaze mogao bi u cirkus, tamo mu je mesto.

Jovancic zreo za klupu

Vulic bez komentara

Marin vec neko vreme ne igra nista, ali nije on kriv nego cinjenica da u odbrani uvek oko njega budu dva igraca zato sto nasi protivnici uvek imaju lufta da nekog nasef ostave bez cuvara.

La para nit smrdi nit mirise, prepisujem to Gobeljicu koji mu je usrao par puta priliku da se pokaze ocajnim loptama.

Boaci/Pavkov, verovotno najgori najsporiji najtromiji.... tandem ikada, Sikira i Orlandinjo su delovali bolje.

Toliko.

I da, nabijem borjana zbog ovog kacenja na svakom derbiju, sagni glavu i gledaj u pod kad nas jebu a ne da se svadjas svaki derbi.

Edited by Igor028
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prolup said:

Viđenje ove i prethodnih utakmica je da smo očigledno u krizi igre i rezultata, Marin žestoko krizira što je izgleda grijeh reći glasno, a pošto nam je on 90% tima nije ni čudo što ličimo na ovo što smo gledali. A te duhovite opaske da je neko nekog poslao možeš sa ukućanima, ovde se valjda očekuje minimum pristojnog ponašanja,

 

1 hour ago, prolup said:

Ko je kriv što je genijalac kao Marin 90% ekipe, to pitaš? Privilegija je gledati njega u dresu Zvezdu ali je u padu forme i to se osjeti bruka na terenu. Miloje se danas pogubio sa rotiranjem i izašao na klaonicu i normalno da ima dobrim dijelom njegove krivice, ali čitati ovde Glavonja, Sisoja i ostala čašćavanja je bljutavo, nismo igrali protiv Borca Banja Luka nego protiv ekipe koja igra dobar i atraktivan fudbal i dobila nas zasluženo, šta sad.

 

Što se tiče prva dva posta;

 

😂

 

1 hour ago, prolup said:

Ne znam koliko vi matori imate godina i zašto uopšte mislite da je to bitno, kao da su godine dokaz poznavanja fudbala ili bilo čega.

 

Imamo dovoljno godina da umemo da prepoznamo šta je to igra koja se zove fudbal.

 

1 hour ago, prolup said:

Ima li neko od ovih što su skinuli glavu treneru neko normalno riješenje za trenera? Ne zajebancije tipa Lalatović ili neko ko je već bio i nije se proslavio(Grof, Robi), nego normalan prijedlog koga za trenera.

 

Niko od nas nema predlog za trenera, ne postoji na kugli zemaljskoj drugi do Sisoja.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barracuda said:

 

Jesu li ti javili da je ograničen broj stranaca ili da ti pošaljemo specijalnu depešu?

 

edit: Činjenica je da se jebeno trpi zbog toga.

Ne kontan sta hoces da kazes, al mislim na to cemu gomilas tolike strance ako ih ne mozes koristiti na 90% utakmica u sezoni zajedno u ekipa. Kontam kad dovodis stranca to treba da pravi razliku i da cini ekipu boljom, a mi nagomilali stranih igraca pa ne znam kako ih poslozimo, a ni kvalitetom ne odmicu od domacih igraca koje trenutno imamo.

Link to comment
Share on other sites



 
I za tu famoznu "viktoriju" su potrebni vrhunski igraci, nebitno o kojem nivou i ligi je rijec. Koji su to uopste timovi koji u danasnje vrijeme dominiraju "viktorijom"!? 
 



Ostatak posta sam preleteo na brzinu, nije vredno pomena ali da ti odgovorim na ovo. Da li su nam za dominantnu igru protiv Indjije, Javora, Surdulice, Lučana, Rada, Voždovca potrebni Kristijano, Mesi, Ćavinijesta i sličan tip igrača ili je dovoljno ovo što imamo? Po meni je sramota što se mi branimo u našoj ligi, koja je uzgred poluamaterska. Pogledaj bilo koji ligu osim PL i videćeš da top klubovi igraju viktorije protiv ovih manjih. Zašto mi držimo defanzivni blok protiv svih, to je već pitanje za Miloja.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Imamo dovoljno godina da umemo da prepoznamo šta je to igra koja se zove fudbal.

I onaj drugi smarač svaki drugi post počinje sa pričom kako se sjeća kako je to nekad bilo i kako ima dovoljno godina da se sjeća, pa reko možda su godine nešto posebno bitne. Ne znam kako da kažem da ne uvrijedim i tebe i njega, ali boli ljude k..a koliko vi imate godine, niti je to nešto bitno za raspravu da se naglašava. Rekao sam ranije i njemu a evo i tebi, nije Zvezda dužna da vam oživljava potrošenu mladost.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, prolup said:

I onaj drugi smarač svaki drugi post počinje sa pričom kako se sjeća kako je to nekad bilo i kako ima dovoljno godina da se sjeća, pa reko možda su godine nešto posebno bitne. Ne znam kako da kažem da ne uvrijedim i tebe i njega, ali boli ljude k..a koliko vi imate godine, niti je to nešto bitno za raspravu da se naglašava. Rekao sam ranije i njemu a evo i tebi, nije Zvezda dužna da vam oživljava potrošenu mladost.

E ako si im rekao, izbaci to iz sebe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, prolup said:

I onaj drugi smarač svaki drugi post počinje sa pričom kako se sjeća kako je to nekad bilo i kako ima dovoljno godina da se sjeća, pa reko možda su godine nešto posebno bitne. Ne znam kako da kažem da ne uvrijedim i tebe i njega, ali boli ljude k..a koliko vi imate godine, niti je to nešto bitno za raspravu da se naglašava. Rekao sam ranije i njemu a evo i tebi, nije Zvezda dužna da vam oživljava potrošenu mladost.

 

Dječarac, opet si omašio čitav fudbal (što s obzirom na stav o Sisoju nije čudno).

 

Ovi upisi kojih se groziš počeli su pre nekih godinu i po dana otprilike. To je približno vreme kada smo prestali da se bavimo ovom igrom. Vremenom Sisoizam® je eskalirao, pa danas imamo ovu gadost koju ponekad iz davno stečenih poriva (na žalost) gledamo.

 

Dakle, da ti nacrtam - ono što mi matore keše hoćemo je Sisoizam® out, fudbal in. 

 

Samo to i ništa više.

Edited by Laki21
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Dječarac, opet si omašio čitav fudbal (što s obzirom na stav o Sisoju nije čudno).

 

Ovi upisi kojih se groziš počeli su pre nekih godinu i po dana otprilike. To je približno vreme kada smo prestali da se bavimo ovom igrom. Vremenom Sisoizam® je eskalirao, pa danas imamo uvu gadost koju ponekad iz davno stečenih poriva (na žalost) gledamo.

 

Dakle, da ti nacrtam - ona što mi matore keše hoćemo je Sisoizam® out, fudbal in. 

 

Samo to i ništa više.

Matorac, 2019-a godina je. Rezultat je ispred svega, privatno, poslovno, u sportu, gdje god se okreneš bitno je ono što donosiš na svom polju. Milojević ima rezultate koje niko u 25 godina nije ni omirisao i ostaviće neuporedivo bolju startnu poziciju onom ko ga naslijedi nego što je njega dočekala. To ne može izbrisati ni poraz u derbiju ni Sisoizam kako duhovito kažeš.

Link to comment
Share on other sites

Ја немам година колико старија господа овде, али пратим и волим Звезду 30 и кусур година, био сам основношколац кад смо били најбољи на свету и кад су ме учили шта је Звезда, усвојио сам неке постулате како играмо, шта нас издваја од других и шта су нам обавезе као таквима. Једна од тих обавеза је да играмо фудбал и да се ни пред ким не повлачимо голману у крило 80 минута. Немам фудбал у ногама, физички сам онемогућен да га играм, али кад год је могуће, долазим на утакмице из Параћина, у младости сам чак неко време био и на северу, док момци са шипке нису почели да ми објашњавају шта је то Звезда и како треба да се воли. Ово све не пишем да би испало како сам, ето, ја велики навијач, нити да скрећем пажњу како упркос недостацима кад год могу долазим на утакмице иако удаљен 160 км, и лежим на ловорикама због тога. То није ништа специјално. Али, имам веома велики проблем кад год видим да су нарушени темељи игре Звезде и да није онако како сваки навијач осећа да треба да буде. Свако са два ока у глави и без менталних оштећења ко је одгледао довољан број утакмица (а ја вала јесам) види да нам игра не вреди ни пишљива боба, и да то није од данас, ни од прекјуче, ни од пре три месеца. Ми играмо антифудбал, Бата Ђора би га се постидео. Немојмо се, молим вас, крити иза флоскула - криза, умор, тешке ноге, положај Венере. Чињеница је да ми вечитог ривала нисмо способни да надиграмо већ дуже време, иако имамо по именима бољу екипу, и иако они нису, без увреде, ама баш ништа посебно. Мени само није јасно како није могуће пронаћи жељу, мотив, било шта, кад се игра против овог противника. Буквално да су до јутра радили на грађевини, кад играш против Партизана, брате мили, има да натопиш дрес, да гризеш, кидаш, да даш све од себе. Ко пуковник, ко покојник. Заиста не могу да се сетим ниједне епохе, ниједног тренера под којим смо на дербију овако бескрвно изгледали, кад се само сетим прве сезоне под Божовићем, док су људи имали кондиције, оно је била поезија. Номинално су нас водили и слабији тренери, али узећу 2009. са Пижоном сваког дана пре овакве игре, човек је бар знао да су му јаке стране тима Нинков и Лазетић и до изнемоглости је ишао преко њих. Осећај кад смо избацили Динамо Тбилиси је био као први секс, десет пута бољи него против Ливерпула. Неко рече Славиша слаб тренер, он је за мене једна од већих легенди новије историје Црвене звезде. Човек је освојио титулу са доста скромном екипом у тренутку када су апсолутно све полуге моћи биле на другој страни - али је знао да користи то што има, какви играчи му требају да оствари то што жели и како да до тога дође. И била је поетска правда да један од ретких људи који је показао звездаштво конкретним примером, наспрам милион букача, тату циркузаната и осталих - Милош Нинковић - освоји ту титулу. Немојмо се, молим вас, крити иза еуфемизама, ово што ми играмо је декадентан фудбал, не само вечерас, него месецима уназад, морало се једном обити о главу. 

 

Колико видим, нико са клупе нити из фотеља није преузео одговорност. Спаса нема, пропасти нећемо. Праштајте на дугом посту.

  • Like 24
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

 

8 minutes ago, Сандро Ђентиле said:

Ја немам година колико старија господа овде, али пратим и волим Звезду 30 и кусур година, био сам основношколац кад смо били најбољи на свету и кад су ме учили шта је Звезда, усвојио сам неке постулате како играмо, шта нас издваја од других и шта су нам обавезе као таквима.

 

Pa kud ćeš više, sinetm? Opušteno. :wink2:

 

@PERICA!!! Nisi ti kriv što ne kontaš jer nisi jedini kome je Zakon o ograničenju broja stranaca na 4 imbecilno bezobrazan. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...