Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, suptil said:

Sto jaci Partizan jaca je Zvezda, dobri igraci u Partizanu garantuju da ce Zvezda odreagovati na trzistu i dovesti nekog igraca, ali ovog puta pravog.

 

To se narocito pokazalo u prethodne dve sezone. Partizan nikad jaci i zato smo i mi bili nikad jaci.

Edited by goldberg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

To se narocito pokazalo u prethodne dve sezone. Partizan nikad jaci i zato smo i mi bili nikad jaci.

Naprotiv, kad imas izbusen sistem protiv tebe ne obracas paznju, sada je dodatni motiv, komsiluk okruzenje prica o nekim dobrim igracima Partizana, pa cekaj gde je tu Zvezda, daj da dovedemo jos jednog dobrog, taj neki fazon. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo svoje najbolje rezultate ostvarili u vreme kada je Partizan bio jedva drugi i treci. Uopste, ideja da treba da postoji proporcija izmedju jacina sastava mi nikad nije bila jasna (a ocigledno je da je u kosarci to slucaj). Zvezda je igrala grupu LE i grupu LS, uzela velike pare i zato smo imali jake sastave.

 

Ovo sto sada imamo je posledica domacinskog poslovanja u klubu, nikako posledica toga sto je Partizan bio treci na tabeli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo ste dosadni sa Partizanom i njihovim pojačanjima. Neka im je sa srećom, šta koji moj ima da se ravnamo po njima i kakvi su oni. Bitno je kakvi smo mi.

 

I jebote odigrali smo dobar meč u utorak, nije bilo sreće i pravde, ali to je fudbal, videćemo revanš. Pojedini postoju kao da smo izgubili od predstavnika Malte na svom terenu. Ne razumem. 

I taj lik koji je postao član, pa šta me boli ona stvar ko dobija članske karte i zbog čega je to. Pravi se neverovatno loša atmosfera bez razloga.

Kanjas opljuvan, a čovek je imao sasvim solidan meč u utorak, odlično odradio defanzivno, možda je mogao bolje u napadu, ali hej ovo mu je tek treći meč, i totalna je nebuloza da se zove promašaj, a ja bih samo da podsetim da su se iste ovakve stvari, ali iste, pisale i za Degeneka kada je došao.

Ima još forumaša koji su se odrekli Zvezde iz ovog ili onog razloga, pa ok je momci, niko vas ne tera da gledate, ima toliko klubova liga, sportova....Ja sam rođen kao Zvezdaš i umreću kao Zvezdaš, i ne postoji sila koja će to promeniti. Padnu i meni crne misli na pamet, razočaran sam i ja često i igrom i nekim ljudima u klubu, ponašanjem navijača...ali da se odreknem Zvezde - nema te cene. Sa druge strane sasvim je legitimno da se neko drugi odrekne. I ta mantra Kokeza, sudijska organizacija, klasičan primer namernog podizanja tenzija na temi, bez ikakvog razloga.

Edited by DonJuan
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Večeras kad se okupi 3000 zvezdaša pa kad se zaigra samba, pa kad se zapeva o KiM, pa malo udarimo po Hrvatima, isprozivamo Haradinaja, a u loži Vesa, Neda, DEA&Sarapa.

Idemoooo bree.

Svi na stadion svi na stadion svi na stadion.

 

Predlažem informer uz kartu da se dobija.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milijaš #10 said:

Večeras kad se okupi 3000 zvezdaša pa kad se zaigra samba, pa kad se zapeva o KiM, pa malo udarimo po Hrvatima, isprozivamo Haradinaja, a u loži Vesa, Neda, DEA&Sarapa.

Idemoooo bree.

Svi na stadion svi na stadion svi na stadion.

 

Predlažem informer uz kartu da se dobija.

Sad kad je Nedic udario Undo na aplikaciji za prijavu, vracas li se i ti na stadion?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Sad kad je Nedic udario Undo na aplikaciji za prijavu, vracas li se i ti na stadion?

 

Ne. Ne mogu više.

Skupilo se mnogo gluposti za ove dve godine.

Sa setom se sećam mobilizacije i toga šta je klub tad bio.

Opet osvajam Miloja i igrače od ove bagre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mister-no said:

@pop konstantin

Da, nisi, to je bilo ironično jbt. I posle ja ne komuniciram.. Napisao si kao je li ovo košarkaški pdf, koliko je Pavkov dobio vazdušnih duela, da nije centar.. Ja repliciram da ne kenjas po momku bezveze tako su i Žigari kenjali pa im odgovorio na terenu.

Ako nisi tako mislio lepo reci a nemoj neki spin da prodajes.

 

 

Ајд више не сери, треба ваљда 10 пута објашњавати о концепту скок игре и прескакању исте. Јбт...

 

5 hours ago, berti said:

 

Madridski.mediji naklonjeni Realu razapinju ih cim zatreba. Nekada i preteraju, ali drza tenziju stalno i ne daju opustanje. Kod naa nema niti jednog novinara sa mudima koji ce Terzu priupitati zasto je doveden taj Vidic, zasto onog idiota uclanjuju u klub...

Наравно.

Код нас је некада барем стадион пратио фудбал па је редовно звиждано антифудбалу.

Данас по форумима имаш ликове који скачу као опарени када се критикују ствари које нису могле некад под руку са Звездом. О бурегџијама који су и добили надимак јер пишу за бурек и јогурт да не причамо. Пала тарифа јбг још ако се огребу за неки пут...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Ne. Ne mogu više.

Skupilo se mnogo gluposti za ove dve godine.

Sa setom se sećam mobilizacije i toga šta je klub tad bio.

Opet osvajam Miloja i igrače od ove bagre.

Sta mi da kazemo koji se secamo igraca kojima je sada neko zabranio prilazak Marakani.
Danas ce kao sever da peva pesmicu protiv Nedica a nijedan od vidjenih generala iz njihove grupe se nije oglasio ni na jednom forumu u vezi Nedica a znali su da budu vrlo bucni kada ih semenkari napuse za Omica, kada ih ne jebu ni dva posto za LIngo Ligu. Tako da pusti to sto ce oni da pevaju pesmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...