Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

13 hours ago, Barracuda said:

 

Negde se osećam "prozvanim", s obzirom da sam i ja napisao da je Milojević "možda pokušavao da sakrije karte". Isto su napisali još neki forumaši, ali nijedan da su "namerno odigrali loše da bi sakrili karte". So, za "kvocijent inteligencije" ćemo se napraviti da nismo videli a ti više nemoj da spinuješ i utrpavaš ljudima nešto što nisu napisali. 

 

I ja sam rešio da ignorišem, ali ajde sad. Niko ne kaže da krijemo svoju fantastičnu igru, ali sigurno smo bolji od HJKa za više od jednog gola. Mnogo veći problem u revanšu je bio pristup igri, otaljavanje obično, a odmah po primljenom smo dali gol i vratili se otaljavanju.

 

Ne kažem da je ovo tačno, verovatno i nije, ali Milojeviću sigurno više odgovara da igra iz pozicije autsajdera. Čak se i na Mozzartu kroz svaki tekst od revanša provlače sintagme bledo izdanje, nezadovoljstvo i bojazan navijača i sl.

 

Jednostavno, priprema se PR teren da je Kopenhagen favorit i da prolazak dalje može da se predstavi kao veliki uspeh. Što se mene tiče, to i jeste veliki uspeh, obezbeđene bi bile grupe LE, što je u odnosu na sveukupno stanje kluba uspeh (s obzirom ko se najviše pita).

 

Da ponovim, frustracija forumaša ide iz toga što bi danas trebalo da budemo bolji nego pre godinu dana, a zapravo smo slabiji. To ide na dušu Terziću prevashodno, ali po sopstvenom priznanju ide i Milojeviću koji je u intervjuu rekao šta mu se dešavalo sa ekipom tokom proleća.

 

I pored svega, imamo dobre šanse protiv Danaca, jer imamo dobre individualce, a oni iako su favoriti nisu ni blizu Salcburga, a uz to su prodali ponajboljeg igrača i možda prodaju i desnog beka u Milan narednih dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Te autsajder pozicije Miloje je hedlovao dobro prethodne dve sezone, u ovom sistemu kvalif to i jeste relevantan momenat.

S druge strane, evidentno je da ekipa ne deluje naspanovano i igracki spremno, mnogo je drugacije sa aspekta taktike u ovim mecevima imati jedno-dva brza krila koja utrcavaju na lopte iz veznog reda u odnosu na ovu "Marin nam je sve" taktiku...

 

Svakako ocekujem da na Marakani ekipa izadje spremna da igra i bori se protiv jakog protivnika, to je preduslov da ostvare ok rezultat pred revans.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Azazelkg said:

Ne opravdasmo ulogu favorita...

 

Jel si gledao utakmicu?

 

Nista specijalno nismo odigrali, a opet smo dali gol i imali 2 stopostotne koje su Piplica i Tejic (sto li smo ovog doveli, ubedljivo najgori na terenu) promasili. Partizan ukupno 1 sut na gol, sve pretnje iz prekida imali. Bolji smo bili poprilicno. 

Link to comment
Share on other sites

Daleko smo mi od bilo kakvog autsajdera u ovom mecu, pre bi rekao da smo bili autsajderi  protiv Sparte koja je tada samo pre mesec i po dana igrala zavrsnicu LE.

 

Milojevicu se moze svasta zameriti ali ono sto je zanimljivo da mi nijedan mec u ovih preteklih 3 godine nismo odigrali defanzivno na Marakani, ajde protiv onog Salzburga moze da se tolerise onakva igra, jbg prazan stadion , azdaja za protivnika , igralo se kartu samo da ovde prezivimo pa u revansu pred publikom sta se uradi.

Edited by Berlin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Berlin said:

Daleko smo mi od bilo kakvog autsajdera u ovom mecu, pre bi rekao da smo bili autsajderi  protiv Sparte koja je tada samo pre mesec i po dana igrala zavrsnicu LE.

 

Milojevicu se moze svasta zameriti ali ono sto je zanimljivo da mi nijedan mec u ovih preteklih 3 godine nismo odigrali defanzivno na Marakani, ajde protiv onog Salzburga moze da se tolerise onakva igra, jbg prazan stadion , azdaja za protivnika , igralo se kartu samo da ovde prezivimo pa u revansu pred publikom sta se uradi.

 

Protiv Salzburga smo izasli sa najofanzivnijom postavom otkako je Milojevic trener.  Radonjic, Ben i Kafu činili su ofanzivnu trojku u sredini terena. Zbog praznog stadiona odigrali smo sa 50% manje energije i kreativnosti.

Link to comment
Share on other sites

Toliko ulaganja i uzimanja svega najkvalitetnijeg po Srbiji i opet se raspadamo u mladjim kategorijama.

 

Ili se cekaju tek kadeti? I koja generacija nam je talentovana uopste? Ili se meni cini da je uz godine u godinu sve gore.

Link to comment
Share on other sites

Mlađe kategorije se ogledaju u Filipu Stevanoviću, Strahinji i Lazaru Pavloviću, Milenkoviću i Markoviću itd.

Njima u finalu kupa i Le igraju deca od 16 godina. 

Kraj diskusije o mlađim kategorijama.

 

Nacitao sam se priča kako je Eraković Ramos za Pavlovića. Mogu samo da kažem hahahahahhahahahahaha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu cega baziras svoje misljenje?

 

Kakve su sanse da i jedan od tih kadeta zaigra u prvom timu direktno iz omladindke skole. 

 

Dok je Milojevic trener zvezdina deca iz omladinske skolenece dobiti sansu. Njegov prioritet su igraci od preko 300 tisuca sa procentom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milijaš #10 said:

Mlađe kategorije se ogledaju u Filipu Stevanoviću, Strahinji i Lazaru Pavloviću, Milenkoviću i Markoviću itd.

Njima u finalu kupa i Le igraju deca od 16 godina. 

Kraj diskusije o mlađim kategorijama.

 

Nacitao sam se priča kako je Eraković Ramos za Pavlovića. Mogu samo da kažem hahahahahhahahahahaha

 

Erakovic je u mladjim kategorijama bio Ramos X2 za Pavlovica... E sada, pitanje za struku i Milojevica zbog cega nisu imali onu stvar da ga forsiraju i pruze sansu, kao sto to radi FKP sa igracima iz OS.

Link to comment
Share on other sites

Kadeti su nam bas bas dobri. Ja ih nisam previse gledao prosle sezone, ali stvarno ovo sto su danas odigrali je vrhunski bilo. 

 

Stankovic razbio, svi nasi opasni napadi isli od njega. Bacanin ako ne bude dobar senior, ne znam ko ce biti od tog godista, mali vec sad  sve ima.  Dobri i Miletic i Knezevic. Hvale i te Mituljikice, danas bio bolji onaj sto vazi za goreg i sto je usao s klupe. Mali  Laazetic bas lep gol dao, ali jbt, on je najkrupniji i kad igra sa godinu dana starijim igracima. 

 

Graficar danas 0:0 igrao protiv Zlatibora u gostima. Erakovic na klupi dinamicnom duu porodicnih prijatelja Mrkela-Marjanovic. Lakrdija.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Da su im igrali Pavlovići i Fića Stevanović razneli bi nas.

 

Sto nas nisu razneli prosle godine s njima? 

 

Sad je i Lazar Pavlovic top talenat. 😄

 

Edited by Markoss
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Na osnovu cega baziras svoje misljenje?

 

Kakve su sanse da i jedan od tih kadeta zaigra u prvom timu direktno iz omladindke skole. 

 

Dok je Milojevic trener zvezdina deca iz omladinske skolenece dobiti sansu. Njegov prioritet su igraci od preko 300 tisuca sa procentom.

Baziram na osnovu vidjenog i na osnovu toga sto ce se na kraju sezone trener koji mnogim ne odgovara otici dalje. Da vidimo tu renesansu Zvezde sa Zvezdinom decom iz kadeta u LŠ. Nikako da napravimo neki balans, da i klinci dobiju sansu a da igramo redovno Evropu i posle 1.septembra. Slusam ih redovno sta pricaju, mislim na Miloja i Kosana i rezultati kazu da imaju pravo. Mi smo internet strucnjaci. Bacanin top talenat. 

Link to comment
Share on other sites

Niko ne trazi da imas klince za nosioce ali niko ne moze da me ubedi da Erakovic nije mogao biti 4 stooer, Terzic drugi bek, Joveljic drugi dpic itd... 

 

Trener ziheras ce i na 3:0 protiv Surdulice u 80 minutu radhmje uvesti nekog proverenog balvana nego dati klincu iskustva. To je protuv svakog intresa kluba. Non stop kenjaju o fomacim igracima al za njih ni Joveljic ni Erakovic, ni Terzic ni Nikolic nisu domaci igraci. Domaci igrac je kategorija koja pocinje sa 300 tisuca i 30 procenata. Cist kriminal. Al vazno je samo da smo oderali Helsinkija i prosli dalje.

 

Milojevicu da dovedu nelog novog Piksija ili Robija u njihovim godinama, ne bi mu nikad teren videli. Dzaba mu svi rezultati. Dmfudbal koji on neguje je destruktivan, dosadan i negledljiv. To je okay ako si ooceo gledati Zvezdu od Lukiceve ere. Onda je stavise super. Medjutim, vecina navijava Zvezde onih neprofesionalnih zele da 90 minuta imaju bogat sadrzaj. A mi nakon 60og minuta ako imamo rezultat, cekamo kraj. Bez sadrzaja nema ni publike. Dzaba mobilizacije.

Edited by tsva
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ako Degenek bude igrao beka, to znači da je Jevtović viđen desno kao pomoćni bek. Onda bi verovatno Ben igrao po sredini, a Marin levo. To znači i da Ivanić ne počinje.

 

Borjan, Degenek, Milunović, Babić,Rodić, Kanjas, Jovančić, Jevtović, Ben, Marin, Boaći.

 

Stojković, Pankov, Žander, Ivanić, Vukanović, Pavkov.

 

Jevtović bi trebao da glumi Srnića. Iz aviona se vidi da fale vezni i krilo, ali ozbiljni igrači.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...