Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

На почетку се усрали јер је била лоша ментална припрема. Милуновић прича читав дан о Кејну а на крају га и не чува и примамо гол као на тренингу. Бекови ужасни, примили неке кикс голове али било је и фудбала, штета што нисмо метнули. Проблем је што је тренер имао све вријеме овог свијета да увјежбава Фудбал (са великим Ф) а то је мало теже против Тотенхема у Лондону. Да смо у домаћици играли најбољи фудбал сигуран сам да би данас и резултат био барем мало бољи. Како год, треба да наставимо да играмо фудбал и да напредујемо. Армирано бетонске бункере заборавити. Штета што су дебили испустили Гајића и Бена за ЛШ.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pokusali smo da igramo fudbal. To nije lako. Nismo jos ni propuzali a o hodanju da ne pricamo. Ovo smo trebali da radimo prosle sezone a ove da nastavimo.

 

Golove smo primili seljacki. Fali nam kvalitet pozadi. Gobeljic igra ligu sampiona. Treba ukinuti takmicenje. Milunovic prestar i prespor za penzije. SReamota ko je njega skautirao.

 

Zasluzili smo da damo jedan.

 

Uzecemo nesto u revansu.

 

Fudbalom nisam nezadovoljan ni rezultatom ali nacinom na koji smo primali golove i zalaganjem u odbrani jesam jer je to sramotno.

 

Ko god nas je fizicki spremao, davno je zasluzio otkaz. Sramotno fizicki izgledamo. 

 

Treba nastaviti igrati fudbal.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Rezultat odavno nije neko merilo u modernom fudbalu, petarde ne dobijaju samo male ekipe poput nas, vec i neke od najboljih. Tako da to nije nesto sto previse treba da opterecuje.

 

Ono sto brine jeste sto deluje da klub nema ideju kako da napravi iskorak u odnosu na ovaj nivo na kome se nalazimo. Ni klub ni trener. A iskreno mislim i da oni svi misle da je ovo neki plafon i da nema neke posebne ambicije sem da se odrade neki licni poslovi.

Link to comment
Share on other sites

Da smo ovako kao danas igrali od prosle sezone i da igramo 90 minuta u domacici i da skautiramo po potrebi a ne po procentima, napraviobi se odredjeni iskorak.

 

Gde ces s Gobeljicem, Rodicem i Milunovicem praviti iskorak?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Кренимо од ФСС-а и броја странаца. Да нам домаће играче чине само Борјан, Дегенек итд. вероватно би били много ближе у егалу против топ екипа. Овако са ЈСЛ ведетама, голоруки на тенк не иде 

Link to comment
Share on other sites

I da se odmah nastavim, ne mislim ni da je lako napraviti iskorak u igračkom smislu. Recimo pričamo o tome da su nam bekovi mnogo ispod nivoa LŠ, a Gobeljic i Gajic su u 3 najbolja domaca desna beka. Rodic uz Mladenovica u 3 najbolja leva beka. To je realnost. U ovim okolnostima luksuz je trositi strance na bekove.

 

Skauting ne poatoji, dovodimo igrače iz Grčke. Domace mlade igrace prodajemo na kilo, prakticno smo Joveljica zamenili za Tomanea, a Terzica za Žandera. VLP je tek posebna priča. 

 

I to što smo Degeneka vratili i sto je Marin želeo da dodje je čista sreća. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Cemu to nezadovoljstvo ? Stvarno ste ocekivali da ce ovi igraci nadigrati Sona,Lamelu,Kejna i kompaniju ?

 

To moze da se desi, ali u Mikijevom zabavniku.

 

Druga stvar, to stalno pljuvanje na Miloja.

Sta covek moze da uradi ? 

Da se nadigrava sa Gobeljicem koji ni sam nije svestan da 3g za redom igra Evropske utakmice, Vulkc koji je do juce tapkao loptu po Krusevcu,  Milunovic sa sumnjivimiskustvom, sa strancima koji ne mogu da skupe 2 dobra poteza, kao da su zalutali na utakmici ...

Ovde su samo Borjan,Rodic,Degenek,Marin i povredjeni Boace koji su fudbalski potkovani, ostali su amateri

 

Dobro je da sa ovakvim igracima uopste igramo ovu vrstu takmicenja

Rodic najgori  igrac danas i to ubedljivo.

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Vredni mrav said:

Rezultat odavno nije neko merilo u modernom fudbalu, petarde ne dobijaju samo male ekipe poput nas, vec i neke od najboljih. Tako da to nije nesto sto previse treba da opterecuje.

 

Ono sto brine jeste sto deluje da klub nema ideju kako da napravi iskorak u odnosu na ovaj nivo na kome se nalazimo. Ni klub ni trener. A iskreno mislim i da oni svi misle da je ovo neki plafon i da nema neke posebne ambicije sem da se odrade neki licni poslovi.

Svasta sam procitao ali da rezultat nije merilo u modernom fudbalu to jos nisam. Sta je merilo? Broj zutih kartona? Boja dresova? Broj pretrcanih kilometara? Suteva van okvira gola?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Svasta sam procitao ali da rezultat nije merilo u modernom fudbalu to jos nisam. Sta je merilo? Broj zutih kartona? Boja dresova? Broj pretrcanih kilometara? Suteva van okvira gola?

 

Je l tebi 2:7 merilo odnosa kvaliteta Totenhema i Bajerna? Pobede od 5:0 odavno nisu nikakve senzacije i nisu predvidjene samo za autsajdere.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

 

Je l tebi 2:7 merilo odnosa kvaliteta Totenhema i Bajerna? Pobede od 5:0 odavno nisu nikakve senzacije i nisu predvidjene samo za autsajdere.

 

 

Nije, ali je merilo toga da se Totenhem tu utakmicu doslovce raspadao kao tim. Mene malo brine i smeta mi sto i po stampi na forumu provejava neko zadovoljstvo igrom. Poraz od 5-0 je uvek bio i bice fudbalska katastrofa. Bilo da je od Barselone ili od nekog slabijeg. Nazalost, on jeste odnos kvaliteta u ovom slucaju. Prosto mislim da je Zvezda trebalo danas da igra agresivnije, sa mnogo vise faulova. Olako se uslo u nadigravanje sa mnogo jacom ekipom i kazna je stigla. U Beogradu mora i moze mnogo pametnije. Pa uz malo srece ko zna. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, tsva said:

Da smo ovako kao danas igrali od prosle sezone i da igramo 90 minuta u domacici i da skautiramo po potrebi a ne po procentima, napraviobi se odredjeni iskorak.

 

Gde ces s Gobeljicem, Rodicem i Milunovicem praviti iskorak?

Ako smo za Gobeljica mogli naci zamjenu u Gajicu ne znam koga za Rodica da nadjemo a da nije stranac. Tesko je sa nasim sredstvima parirati na ovom nivou. Prosto razlika izmedju Sona u brzini sa nasim igracima je takva da je potpuno nebitno dal ti igra Gajic ili Gobeljic. Covjek je kod drugog(?) gola protutnjao pored Kanjasa kao brzi voz. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, tsva said:

Da smo ovako kao danas igrali od prosle sezone i da igramo 90 minuta u domacici i da skautiramo po potrebi a ne po procentima, napraviobi se odredjeni iskorak.

 

Gde ces s Gobeljicem, Rodicem i Milunovicem praviti iskorak?

Tako je! 

Kasnimo godinu, ali smo, nadam se, krenuli

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, red_white said:

Ako smo za Gobeljica mogli naci zamjenu u Gajicu ne znam koga za Rodica da nadjemo a da nije stranac. Tesko je sa nasim sredstvima parirati na ovom nivou. Prosto razlika izmedju Sona u brzini sa nasim igracima je takva da je potpuno nebitno dal ti igra Gajic ili Gobeljic. Covjek je kod drugog(?) gola protutnjao pored Kanjasa kao brzi voz. 

kakve veze imaju sredstva s fizickom pripremom?

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze jedan moj prijatelj: "Gobelljic ima facu kao kelner iz kafane Vidovdan koji se vraca da pita jel dobro zapisao". Uzasan je, on nije ni LLSL nivo.

 

Jadno i bedno ovo, totalno sam ravnodusan.

 

Mentalitet danasnje Srbije i Srbina, kurcis se u svojoj rupi, cim predjes granicu puknu te kompleksi i manji si od makovog zrna.

Link to comment
Share on other sites

Nezasluzeno smo izgubili ovolikim rezultatom. Konacno nismo izasli da jajarimo i bunkerisemo i to mi se svidja. Mnogo losije smo igrali protiv Bajerna, ali smo sad naleteli na brza krila i naravno da se pokazalo kolika tropa su nam bekovi. 

 

Druga stvar je sto je nama odbrana apsolutno nedorasla ovom takmicenju. Bila je i prosle godine, ali ove smo jos tanji tu. Meni je neverovatno da spickas tolike pare na 10 ofanzivaca, a da pustis da ti Gobeljic, Milunovic, pa i mrtvi Rodic cine veci deo odbrane. 

 

Napravljena je greska sto smo se tek tako odrekli Bena za igrace koji nisu bolji od njega. I sto je Gobeljic dobio prednost u odnosu na Gajica, mada ni on nije igrac za prvih 11 u LS. 

 

Mi sa domacim igracima tesko sta mozemo ozbiljnije da napravimo. Mora ono debilno pravilo da se ukine i da se ulozi ozbiljan novac u odbranu, jer dzabe je sto ovi napred ensto i pokusaju, kad mi nazad iz jedne sanse primimo gol.

 

Marin takodje slabo igra, mada je malo prebacen teret kreacije sa njega na druge igrace, sto mi se svidja.

 

Nije ovo nista strasno, nama je mec u Atini kljucan. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako im ne poklonimo 4 gola kao sinoc, uzecemo barem bobu.

 

Prvi gol ostavili coveka samog (Degenek) na prekidu.

 

Drugi gol ostavili coveka (Gobeljic) na drugoj stativi.

 

Treci gol, Marin malaksao i zaboravio lopru plus Kanjas odustao da isprati coveka

 

Cetvrti gol Rodicu mrsko da zivi a kamoli da pridje i spreci centarsut.

 

Peti gol Gobelja kao na rekreacijiplus okrenuo glavi ni u loptu ne gleda.

 

Na ovom nibou ne smes ni jednu ovakvu gresku da pravis a kamo li 5

 

Dzaba ti rad i trud kad pravis greske koje ne mogu da se isprave ni u petlicima.

 

Brotiv bajerna smo primili "samo" 3 a mogli smo i 10 a nismo postojali.

 

Da parafraziram nemackog komentatora, "Nije da Srbi nisu igrali napred i pokusavali al ne vredi kad ne igraju odbranu."

 

 

Nemam Milojevicu nista da zamerim za ovo veceras. Poraz igraca 1 kroz 1

Edited by tsva
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Del Piero said:

Burazeru odmori malo.

 

Ljudi nas nose u duelima, padamo kao debla pored njih, jos su duplo brzi. Nije isti sport, ali bar smo izasli da igramo fudbal, odigrali solidno vremena visok presing u prvom, pokusavali da iznosimo loptu i imali korektan period igre. Jednostavno brzina igre je neuporediva.

 

Zato ja kazem, da igraci moraju vise da treniraju kod nas, kako u FK tako i u KK timovima. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, vepar said:

 

Oli je za nas pojam... u bgu su dosli bez pola tima i odigrali nestvarno los mec

Protiv takvih kao sto su oni mozes barem sa igracem vise nesto. Protiv onih najjacih mi bismo i sa dva igraca vise bili mozda jedva ravnopravni.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Jonnhy Clash said:

Ono sto je porazavajuce na ovoj utakmici je da kad god je Zvezda pokusala da igra fudbal i napada Totenhem je iz kontre sa lakocom do gola dolazio. Ne znam koliko je pametno protiv ovakvih rivala igrati bilo sta osim bunkera. Opet je rezultat najbitniji. Izgleda da ce Atina i 6 kolo sve odluciti. Drugo mesto je ipak nerealno nazalost. 

 

Koliko sam ja vidio, počeli smo sa bunkerom i odma primili dva komada. Posle negde oko 20. minuta smo počeli da igramo fudbal i uz malo sreče mogli da smanjimo rezultat i vratimo se u igru. Jasno je da je rizik nadigravati se sa ovakvim ekipama. Ali pričati kako je bunker najbolji je smešno, jer si primio 2 komada u prvih 10 minuta sa svih 11 igrača u duplom bloku.

 

Drago mi je zbog tih 20 minuta u prvom poluvremenu kad smo odigrali baš dobro. Neka im to ulije samopouzdanja za naredne utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...