Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, NROX said:

nekim propisima

 

Kojim propisima?  Onim o verbalnom deliktu, o katodnim cevima ili o slobodi mišljenja?

 

 

Quote

On radi kako radi, to je jedna institucija i velicina

 

A vi obični smrtnici da ćutite i da pušite...  jer ko ste vi da smete jednu ovakvu gromadu u usta da stavljate...

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jonnhy Clash said:

1.Zenit

2.Ajax

3.Dinamo

4.Zvezda

 

Odličan žreb

 

Voleo bih da izbegnemo Dinamo i eventualne pizdarije. Samo da se ne ponovi slicna grupa kao prosle godine, dakle da izvucemo tipa Briz ili tako neki klub sa kojim mozemo da igramo. Ili Zenit kad bi nas usrao iz prvog.

 

Babic nije visak, jedino ako se planira Erakovic u prvi tim onda dizem obe ruke. Ali tesko. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Veliki navijač Crvene Zvezde, prijatelj kluba koga smo vodili u Kopenhagen, baca forice po internetu...

 

Otvarate na sopstvenu odgovornost.

 

Spoiler

EDCkI0hXYAAmiqU.png:large

 

Da staviš lice Milojevića umesto krvnika i ratnog zločinca.


Mamu li ti jebem bizonsku da ti jebem

 

  • Like 4
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

 

Voleo bih da izbegnemo Dinamo i eventualne pizdarije. Samo da se ne ponovi slicna grupa kao prosle godine, dakle da izvucemo tipa Briz ili tako neki klub sa kojim mozemo da igramo. Ili Zenit kad bi nas usrao iz prvog.

 

Babic nije visak, jedino ako se planira Erakovic u prvi tim onda dizem obe ruke. Ali tesko. 

 

 

Mislim da ne bi bilo pizdarija. UEFA bi to sprečila. Ne bi bilo gostujućih navijača a ne verujem ni da bi klubovi dozvolili da im milioni odu u vetar zbog budala.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

 Ali sad negde kad razmislim, vrv je tacno da je ima sukobe sa odredjenim igracima

nije kalina katovan zbog odnosa sa igracima

razlog je: 

nastupi u medijima, ukljucujuci tu i intervjue koje je davao na razlicite teme, i ovaj slucaj sa snimkom

 

prva ruka, ko hoce neka prihvati...ko nece, neka veruje da je naginjao neciju zenu/devojku ili sta vec

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NROX said:

NIsam ja ovde da glumim advokata Patrijarhu i da vi izbacujete klipove a ja da ih tumacim. On radi kako radi, to je jedna institucija i velicina, nezavisno od Irineja. Ovde stajem, ako treba da objasnjavam zasto ne treba vredjati Patrijarha i zasto ne treba podrzavati ljude koji sa onakvim podrugljivim komentarima vredjaju Crkvu i pomenutu instituciju ne znam sta bih dalje rekao. Ti mislis da je ok, ja mislim da je usazno i ruzno i  dalje necu na tu temu. 

 

Ruzno je i kritikovatii svaku vlast jer je ona data od Boga. Ruzno je kritikovati Pahomija, Kachavendu. Ako su crkveni velikodostojnici mogu da rade sta im se prohte bez ikakve kritike zar ne.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:

 

Ovo mange... ovo.

Samo da se sklanjamo i da pustimo ove što maltretiraju da nam kroje kapu i mišljenje....  i super... samo zastupaj te stavove, da se treba sklanjati i ćutati....  i objasni nama da je kalini pametnije da ćuti i da ga puši  umesto da se bori za bolje sutra u ovoj kloaci od teritorije koja se lažno predstavlja da je država republičkog uredjenja.

Probaću da budem malo detaljniji. 

Ne zastupam stavove da se treba sklanjati i pustiti bagri da nam kroji kapu. Opet, drugačije je i lakše "običnom smrtniku" iskazati stav nego javnoj ličnosti koja je pod lupom i pritiskom javnosti. Kod sportista je to još specifičnije iz 2 razloga.  

1. Kao prvo, sam sport (fudbal i košarka posebno) je okružen ljudima ekstremnijeg opredeljenja  i pritisak na igrače je u tom smislu veći nego na glumce ili pevače.

2. Sportisti se u generalnoj populaciji smatraju za glupane tako da se njihov stav i ne uzima za ozbiljno šta god rekli i napisali

 

Kalinić je mogao svoj stav o gluposti zvanoj "tenk" iskazati prikladnije. Bez pominjanja patrijarha, njegovog nježnika i umakanja. Degutantno je i kod dobrog dela ljudi koji se slažu sa Kalinom degradira poentu njegovog posta.

Ovako je sebe namestio kao metu mnogih koji će ga pljuvati, kritikovati, vređati. A njegov post neće promeniti ni za pedalj ništa u Srbiji. 

 

Inače ja imam jako loše mišljenje o twitter filozofima pa makar se sa njihovim stavovima i slagao.  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ruzno je i kritikovatii svaku vlast jer je ona data od Boga. Ruzno je kritikovati Pahomija, Kachavendu. Ako su crkveni velikodostojnici mogu da rade sta im se prohte bez ikakve kritike zar ne.

Pahomije i Kačavenda su zlo,svetlosnim godinama veće zlo od Irineja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sprivel said:

Bog ne postoji. Idemo dalje...

 

Dobio bi cistu peticu kod Shimeta iz logike ili filozofije. Ja bas nisam hteo da se toliko ubutavam pa sam imao cetvorku.

 

Ajd sad malo na temu, sta se prica po carsiji jel ce neko jos da dodje u CZ ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Probaću da budem malo detaljniji. 

Ne zastupam stavove da se treba sklanjati i pustiti bagri da nam kroji kapu. Opet, drugačije je i lakše "običnom smrtniku" iskazati stav nego javnoj ličnosti koja je pod lupom i pritiskom javnosti. Kod sportista je to još specifičnije iz 2 razloga.  

1. Kao prvo, sam sport (fudbal i košarka posebno) je okružen ljudima ekstremnijeg opredeljenja  i pritisak na igrače je u tom smislu veći nego na glumce ili pevače.

2. Sportisti se u generalnoj populaciji smatraju za glupane tako da se njihov stav i ne uzima za ozbiljno šta god rekli i napisali

 

Kalinić je mogao svoj stav o gluposti zvanoj "tenk" iskazati prikladnije. Bez pominjanja patrijarha, njegovog nježnika i umakanja. Degutantno je i kod dobrog dela ljudi koji se slažu sa Kalinom degradira poentu njegovog posta.

Ovako je sebe namestio kao metu mnogih koji će ga pljuvati, kritikovati, vređati. A njegov post neće promeniti ni za pedalj ništa u Srbiji. 

 

Inače ja imam jako loše mišljenje o twitter filozofima pa makar se sa njihovim stavovima i slagao.  

 

kalina je zbog sebe i svoje porodice trebao da ćuti i puši jer se zna šta MI u ovoj državi radimo sa takvima... ja nisam od tih nego samo kažem... 

mange učiti, učiti i naučiti...   izvoli uči

Edited by Stondisha
typo
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Kad ste se vec dotakli teme gde joj mesto nije 😴 I treba da podjebava i osobe i "instituciju" koja podrzava pedofiliju, ratove i ratne zlocince, zivi i bogati se na grbaci naroda, prima donacije od drazave i vize "dzipove" od 80Ke, dok se deca lece sms porukama i zive u nehumanim uslovima po bolnicama...

 

Ali vi samo nastavite da ih branite, dok je ovaca bice i sisanja..

Jos samo ovaj post, otisli smo u off i to u najgoru mogucu temu.

Slazem se sa ovime sto si gore izneo, mozemo na nekoj drugoj temi da raspravljamo o tome sta ja mislim o veri kao izvoru najvecih podela i

najmonstruoznijih stvari koje su u njeno ime radjene, o bogacenju i pedofiliji.

Ova druga recenica mi nije jasna, ko smo to mi, ko su ovce i ko koga brani.

Izneo sam svoje misljenje o nacinu sprdanja koji je za mene neprikladan, ne coveka nego onoga sto na zalost taj covek predstavlja,

kao i o Kalini koji za mene nije nikakav borac za ljudska prava nego twiter prdonja. Takvo misljenje imam o njemu od ranije, nevezano za ovaj twit.

Necu da kvarim fenomenalan uspeh teskim tamama, o sad samo o fudbalu.

Moja zelja je Barsa i Mesi na Marakani, od ostalih ko god dodje.

Ne bih voleo ni tesku grupu kao prosle godine, gleda mi se takmicarski fudbal ove godine.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

kalina je zbog sebe i svoje porodice trebao da ćuti i puši jer se zna šta MI u ovoj državi radimo sa takvima... ja nisam od tih nego samo kažem... 

mange učiti, učiti i naučiti...   izvoli uči

Odustajem. Ne MI. Ti i ja sigurno ne, ali da ima budala koliko voliš ima. Drugo, jasno sam objasnio da je način na koji je to izrazio glup. Stojim iza toga. Nekada i kako nešto kažeš i napišeš doprinosi težini i vrednosti smisla onoga što pišeš. U tom smislu javne ličnosti imaju veću odgovornost od Jonnhy-ja Clasha, Stondishe ili Kinika. Pominjanje crkve i patrijarha u tom kontekstu i vezivanje za tenk je bilo nepotrebno. Ako smo mi anticivilizacijska kloaka ili šta god, šta misliš da li bi neki italijanski ili poljski sportista bio kritikovan kada bi u sličnu konotaciju stavio papu? Ja ne sporim njegovo pravo da iskaže svoj stav, niti podržavam da treba da mu se zabrani igranje u reprezentaciji ili da se sankcioniše na bilo koji način zbog slobode govora. 

Ali stojim da su njegovi javni nastupi glupi i da samo njemu stvaraju dodatni pritisak u životu i karijeri. 

Troll off 

Stvarno ne želim da budem trajno banovan zbog teme koju nisam započeo.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, dulematic said:

Želim Ajax, evropsko gostovanje u Amsterdamu bi bilo nešto savršeno, ostalo mi je potpuno svejedno.

LS je za uživanje, bilo kakav dobar rezultat je samo bonus.

Opa, evo novih momenata🙂

Opet, bolje biti fenjeras u Amsterdamu nego u grupi.

Edited by Cavani
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...