Jump to content

Recommended Posts

Posted

Lando u najboljem slucaju podium tako da ovo nije laka pozicija ni najmanje.

Piastri pogresio dva puta u dva dana gore nego Lando ikad ali jebiga lakse je srati po Landu.

  • Like 1
Posted

LaNdO Je FaVoRiZoVaN

3 minutes ago, Hertzog said:

Treba Lec da mu vrati poziciju, da bude fer

 

Nema potrebe.

Posted

Onda nije trebao ni Oskar prosli put. 
 

jbt ja nisam siguran da cemo ikada docekati titulu u f1, necerovatno je koliko dugo budale vode ferrari

Posted
2 minutes ago, Hertzog said:

Onda nije trebao ni Oskar prosli put.

 

Takav je bio timski dogovor.

 

Lekler je uzasan u cuvanju guma.

Ok, smesno.

  • Ha-ha 1
Posted (edited)

Ocekivao sam mnogo vise preticanja danas.

Norris nemocan da obidje nominalno slabije bolide. Pritisak ocigledan na obojicu. Sada je 25 poena razlike, 7 trka do kraja. Sve je otvoreno.

 

Bravo Sainz!!!

Edited by JPM
Posted
1 minute ago, JPM said:

Ocekivao sam mnogo vise preticanja danas.

Bude uvek loša trka kad se trkaju ko može sporiji da bude a da ne izgubi mesto. Skroz su promašene gume ako je srednja mogla celu trku da ide

  • Like 3
Posted
1 hour ago, JPM said:

 

Takav je bio timski dogovor.

 

Lekler je uzasan u cuvanju guma.

Ok, smesno.

Nije uzasan vec bolid pocinje da proklizava kad je temperatura staze ispod 20 stepeni.Ne uspevaju da zagreju gume i da ih odrzavaju na optimalnoj temperaturi.

Posted
2 minutes ago, Iryna Zarutska said:

 

🤣

 

Ovo je smesnije od Norisa koji dobija +5s na vreme iz Kanade. 

 

Pa sta je kazna onda? Nista?

Posted
35 minutes ago, Nicklord said:

Bude uvek loša trka kad se trkaju ko može sporiji da bude a da ne izgubi mesto. Skroz su promašene gume ako je srednja mogla celu trku da ide

Ovo.

 

Po ko zna koji put ove sezone.

 

Ocaj.

Posted

Napokon Williams, Sainz je sve sa pravom rekao, a ja dodajem red je došao i na nas a tek će. 🙂

Bravo Max, vozačina. Pobeda je ostvarena još juče. 

Kako bi bilo dobro da uzme jos barem tri uzastopno pa kad se orandzastima počnu tresti gaće da vidimo šta će onda biti.

Mislim da je Singapur preloman. Ako tu RB bude mogao da se trka sa Meklarenom biće svega do kraja sezone.

Ako dobije Meklaren to je to. Onda im ostaje samo da se još dogovore kome će dati vozačku titulu ove godine. 

Posted

Izgleda da su “navijaci” prerano otpisali Landa. Za razliku od Piastrija, ovaj vozi glavom. Tacno da brlja, ali makar (do sada) je vadio fleke. Tehnicke kvarove i brljotine tima ne racunam, ali su uglavnom njega pogadjali. Ne znam zasto se uopste sada nesto spocitava kako Max treba da dobije ovu trku ili onu trku, jer Oskar ovo, Lando ono, MCL onako, zao mi je onih koji su propustili pocetak sezone. 

F1 sampionat je cela sezona. Konstantnost je bitnija nego trenutni rezultat. Lando i Oscar treba da voze svoju trku. Nezavisno od bilo koga drugog. Konstruktorski sampionat je resen, ne postoji prakticna sansa za bilo koga da ih ugorzi. Vozacka takodje, ako zavrsavaju u prvih 5. E to treba i da rade. Borba izmedju njih dvojice, a ne sa ostalima jer ostali nisu bili tu na prve 2/3 sampionata. Sada mogu samo da se zale upravi vodovoda. 

  • Thanks 1
Posted

Pa najdobri vizači ne prave greške na skoro svakoj utrci, nego kada je naprave, naprave je majstorski. 
Lando možda na krug je brži od Oscara, ali nije bolji vozač. Naročito ne pod pritiskom. 
Ako bilo koji od obe dvojice postane šampion, bit če to zbog bolida. Meni ni jedan ni drugi ne odskaču po svom vozačkom umeču. U tom bolidu dosta njih bi bilo u igri za naslov. Ali to i je zadača tvornice. Da napravi najbolji bolid na gridu. 

Posted

Pritisak je tek sad na Piastriu, nakon sto je Norris odustao u Holandiji, sanse Piastria su drasticno skocile. Tako da, polako sa time ko je bolji pod pritiskom. Ono sto smo sigurno videli do sada je da je Piastri umesniji vozac kad je obilazenje protivnika u pitanju, a da je Norris malo brzi kada je race pace u pitanju, ali to su bukvalno stotinke, najvise jedna desetinka prosecno po krugu...prakticno nista. Bolidi su isti.

Oskar je napravio dve pocetnicke greske ovog vikenda, nesto ne vidim kritike. Landu se odmah nakace ljudi na kitu kad pogresi. Tako da polako i sa time. Jedan Max Verstappen je zamalo flopovao titulu 2021 godine iako je imao dobru prednost 5 trka pred kraj. Zapravo tu titulu je Hamilton zasluzio ali je spletom nesrecnih okolnosti izgubio. Dominantno je vodio zadnju trku pre Latifievog ispada.

Naravno da ce biti zbog bolida, kao i uvek. Sumaher je dominirao u dominantnom bolidu, Fetel isto, Hamilton isto, Verstappen isto... nista cudno, ovo je sampionat tehnike i tehnickog usavrsavanja.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...