Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Meni je bila dobra fora kada je kamera prikazivala neku nasu devojcicu od 15-16 godina koja se raduje jer Novak servira za potvrdu brejka na 2:1 u petom setu, a Banjac u tom trenutku iz nekog razloga izgovara recenicu zabrinuto lice Timovog oca Volfganga?!

Edited by Borko
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo ispravili, pošto su im i u komentarima skrenuli pažnju :twak:

Inače, zaboravih ranije, izuzetno me nerviraju komentatori koji u prenosu Lajovića zovu Duci. Dušan je već sasvim dovoljno kratko po meni, a stvarno (na sreću) retko čujemo da Novaka zovu Nole, kao što ni Viktor nije bio Vića, Janko Jankela ili Đere Laci, ili kako već. Ako i jesu s njima bliski privatno, mene to ič ne zanima, a para mi uši baš.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
17 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jesam li ja jedini utiska da ovi magarci koji prenose meceve na Eurosportu (Pesikan,Banjac & co.) zapravo uopste ne prate turnir,meceve,desavanja oko terena,sem pukog pregleda rezultata i onoga sto moraju da vide - kad udju u komentatorsku kabinu?

Apsolutno. Banjac je više fokusiran na to što vodi sa Brakusom radio emisiju, ovo mu dođe kao zabava, malo pogleda tenis, nešto kaže, a još i dobije lovu. Neverovatno koliko nivoa ispod onoga što SK radi. Neverovatno mi je krivo što zbog ES, SK ne može da radi 3/4 GS-a, ljudi maestralan posao rade na Vimbldonu. Viško, a posebno Govedarica su enciklopedija tenisa. 

Edited by Green23
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milutinov Tata said:

Smiljan Banjac, sav smoren za vreme meca Busta - Sapovalov, skoro 3 sata igre, 3-3- u TB treceg seta: "Ne vidi se kraj ovog seta. Da je bar poslednji". :classic_biggrin:

Ko zna u koliko je to sati bilo :classic_laugh: ali opet, mogao bi te trenutke smorenosti da iskoristi da malo ćuti za promenu umesto da melje 300 na sat kao da ga plaćaju po broju reči u minutu :classic_tongue:

Jao, sad sam tek shvatila da praktično odmah ide RG i dupla porcija ES, a ove godine SK ništa od slemova nije mogao da prenosi :smiley7:

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovaj majstor što prenosi Olgin meč? Tvrdi da je vrlo neizvesno i kvalitetno :classic_biggrin:

Olga je samo jedan svoj servis u setu dobila, zaostajala je dva brejka pa vratila jedan i onda na 5:3 on spekuliše kako Olga može lako da se vrati u set jer je Tig, koja je napravila više brejkova, jako nestabilna :classic_laugh: naravno Tig odmah pravi još jedan brejk i završava set.

Mislim, lepo je navijati i sve to, ali ako neko može da gleda Olgu i ozbiljno misli da je stabilnija od protivnice, stvarno ne znam :smiley33:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...