Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

ona je neki profesor engleskog negde u Washingtonu ili okolini, ako sam ja dobro ispratila. cesto objasnjava Amerima Srbe (posto je tog porekla) i politicku situaciju. ima u sebi malo nadmenosti i voli da "poducava" iliti drzi lekcije.

:classic_biggrin:

 

Spoiler

(ima jednu drugaricu koja se hvalila time kako jede pizzu rukama i kako su oni koji jedu pizzu priborom - balkanski seljaci :classic_rolleyes: ).

umirala sam od smeha kad sam citala to pre par godina

 

inace je par puta pisala za B92-tenis s nekih turnira u USA kad drugih predstvnika srpskih medija nije bilo tamo. sad je valjda imala akreditaciju za turnire u BG (da postavlja pitanja preko zooma ili sta su vec koristili).

 

blokirala je mnoge Novakove fanove (Srbe i ne-Srbe) na twiteru, hoce da se distancira od navijaca, jer sebe dozivljava kao nezavisnog novinara (licno nisam shvatila da je novinar, samo da je studirala, mozda i doktorirala, engleski) i autoritet.

Link to comment
Share on other sites

Jose Morgado (pogresno) preneo (zakljucio) da je Tsitsipas znao za smrt bake pre meca, i sad Viskovic i Govedarica to uzeli kao tacno i komentarisu sta se desavalo s Tsitsipasom u mecu.

Eto kako se lako pogresne vesti sire.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

ona je neki profesor engleskog negde u Washingtonu ili okolini, ako sam ja dobro ispratila. cesto objasnjava Amerima Srbe (posto je tog porekla) i politicku situaciju. ima u sebi malo nadmenosti i voli da "poducava" iliti drzi lekcije.

:classic_biggrin:

 

  Hide contents

(ima jednu drugaricu koja se hvalila time kako jede pizzu rukama i kako su oni koji jedu pizzu priborom - balkanski seljaci :classic_rolleyes: ).

umirala sam od smeha kad sam citala to pre par godina

 

Auuu, znaci da sam balkanski seljak... :s_d:

Edited by momohyoideus
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, wwww said:

Mislim da joj je filozofija da ih postidi zbog gluposti koje pisu.

Good luck with that. 

 

Mislim da ova Ana polazi od pogrešne premise. U prvom tvitu je tačno ono što Rotenberg želi, gomila reakcija, kvotova i retvitova na njegov tvit. Njega i ne zanima da te reakcije budu pozitivne, hoće samo da privuče pažnju.

S druge strane, nije ni loše kad se današnje politički korektno moralisanje okrene malo i na drugu stranu pa da se moralizatori tuku sopstvenim oružjem. 

Link to comment
Share on other sites

Šta bi tek bilo da je kao Cicipas uzeo MTO posle izgubljenog seta. A inače ni Cicipas niti iko drugi ne idu u WC, to samo Novak radi.

 

Kad smo kod toga, jesu li objavljene kazne s ovog turnira, zna li se je li Muzeti kažnjen što je predao bez povrede?

Ako je već neko kažnjen što nije otišao u WC kad je tražio toilet break, zaboravih sad ko, pa me podsetilo.

 

17 minutes ago, wwww said:

E34i-7CWEAQHsbq?format=png&name=small

:ajme:

Le Figaro

Francuzi (medija) bas mrze Novaka (a ne bi se reklo ni da su bas skloni Srbima generalno).

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Koliko god ovakvi komentari bili van svake pameti, mislim da ti i takvi komentari, kao i ponašanje publike na većini velikih turnira samo dodatno "pale" Novaka. Zamislite da ga svugdje hvale i publika navija za njega - ne znam baš koliko bi to išlo njemu na ruku, vjerojatno se ne bi probudio inat koji ga je toliko puta vadio iz provalije. Netko je pisao na RG temi da je Đoković najbolji sportaš ikada - ne bih išao tako daleko ali da je jedan od all time greats kad je u pitanju glava - to je 100% točno. Bez tog inata bi teško imao i takvu glavu.

Link to comment
Share on other sites

Treba tek sad da se spremi na pakao od publike na idućim slemovima jer se opasno približio pa će sad Rafini i Fedovi navijači da se udruže protiv zajedničkog neprijatelja :classic_smile:

Inače stvarno ne znam zašto prikupljati sve što svakom random idiotu padne na pamet da pljucne po Novaku. Ne vidim kako to može da poboljša nivo novinarstva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ovo cisto da uporedite s naslovima s one druge teme o naslovima po srpskim novinama. nekako blede u poredjenju s ovim gore. ovo gore je gadno i ljigavo i odvratno  i podlo i na svaki nacin fuj...

a nije da su to citati iz smeca tipa srpskog telegrafa ili slicno, to su zaboga ugledne novine iz doticnih zemalja.

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Treba tek sad da se spremi na pakao od publike na idućim slemovima jer se opasno približio pa će sad Rafini i Fedovi navijači da se udruže protiv zajedničkog neprijatelja :classic_smile:

Mozda ce shvatiti da se Novakove baterije pune kad navijaju protiv njega pa okrenu plocu  :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...