Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

@advokat kuče, tečefon^Slobo, ti li si :classic_biggrin:

...Il samo fan...

12 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Henman, Aliz Liim i Barbara nemaju slemova pa njih  nije.

 

Elem...kad smo već tu. Jel  SK i dalje prenosi W ili da se odmah obesim ko siroče. 

Vimbldon i kad prenose, šugavo ga prenose-ne razumem nikako taj odnos, pošto ostala tri slema prenose u potpunosti.

Edited by Helena
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaže komentator SK : mislim da je ovo Vekićevoj prvo finale na travi. Msm povremeno i površno pratim WTA ali dovoljno da znam da ima jednu titulu , Nothingham pre par godina , i da ima još neko filale tu.

Zar je toliko teško informisati se ako se već govori o rezultatima na podlozi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/10/2023 at 10:49 PM, alcesta said:

Evo prvi put gledam SK studio ove godine i već mi Marija ide na živce :classic_biggrin:

 

Jedina dobra stvar sto sa smanjenjim interesovanjem gledam tenis je sto vise nju ne slusam :puke:

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2023 at 10:49 PM, alcesta said:

Evo prvi put gledam SK studio ove godine i već mi Marija ide na živce :classic_biggrin:

Stvarno je loša. Mada nekako mi se čini da se barem trudi pa joj opraštam i ne zameram mnogo.

 

Sa druge strane, onaj sedi, mršavi voditelj me strašno nervira. Pun je sebe (a prazan), kao stručnjak neki a često lupa gluposti, ne prati lepo šta se dogadja, previše priča i tupi o stvarima koje svi znaju kao da su kvantna fizika. Ne znam da li sam rekao (znam da jesam) da je pun sebe, a rupčaga obična, što meni jako, jako smeta, pun mi je kufer lažnih veličina... Ako čita forum... čoveče, smiri doživljaj, spusti se na zemlju....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...