Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Iz iste kujne tj istog novinara...

Tačno dozvoliti igračima da ignorišu ovakva pitanja ili da im odgovre kako zaslužuju...

Možda ne bih imala ni komentar da ih tim tonom ne izgovara devetnaestogodišnjaku...ne znam...

On se brani da treba čuti celo pitanje, ali mu ne verujem.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo celo pitanje na 4.50, ne zvuči mi mnogo bolje. Je li to Rotenberg?

 

Prvo, niko nema titulu kad dođe na turnir pa da je izgubi, sve i da je branilac, a ni Sunshine Double ne može da izgubi kad ga nije ni imao. Kakva gomila gluposti. Ovako nešto da pitaju Osaku digla bi se frka neviđena, doduše i s pravom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koliko me nervira ovaj komentator što prenosi BL i stalno govori "sudinica" :frusty:

 

"Prvi set je pripao u njegovu korist" :classic_rolleyes:

 

Edit: sa SK:

Quote

U četvrtfinalu prvi na ATP listi sastaje se protiv pobednika meča Lajović – Barer.

Ima li više igde iko pismen da je ostao da sastavlja vesti? :cry:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
15 hours ago, Drug Crni said:

Kad god neki igrač pruži jak otpor Novaku,naši nemušti komentatori izvode zaključak da "igraju set ili meč karijere". :lol_2:
Posebno ovi izvan Sportkluba.

Nemaš mogućnost da odaberes engleski ton? Meni nije jasno kako neko može da gleda tenis na Eurosportu uz naše komentatore. To je bukvalno mentalna tortura. Ti komentari su najbolji primer nekoga ko ne ume da radi svoj posao i ne želi da nauči. Ja me znam postoji li lakši sport da se komentariše, ali ne lezi vraže. Rekao bi čovek da imaju zadatak da nerviraju ljude jer je nemoguće da su toliko nesposobni.

 

Sve u svemu, pre bih isključio ton ili TV, a najrazumnije rešenje je neki stream.

Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2023 at 11:24 AM, Drug Crni said:

Meni je svaka operacija na televizoru koja podrazumeva ulazak u meni komplikovana. Stoga i ne pokušavam da promenim jezik komentatora..

 

Drug Deka Crni :classic_biggrin:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...