Borca Posted Wednesday at 04:32 PM Posted Wednesday at 04:32 PM Justin Robinson i zvanicno novi igrac Pariza. Yoan Makoundou se i zvanicno vratio u Monako posle pozajmica u prethodne 2 sezone.
Borca Posted Thursday at 01:57 PM Posted Thursday at 01:57 PM 20-godisnji centar Mouhamed Faye i zvanicno novi igrac Pariza.
Elevator Operater Posted Thursday at 07:03 PM Posted Thursday at 07:03 PM LW4 u Makabiju. Do 1. avgusta ima nba out. Prastajte ako je neko vec pisao. 1
Čvarkov Posted Thursday at 08:38 PM Posted Thursday at 08:38 PM 1 hour ago, MC Thunder 2 said: LW4 u Makabiju. Do 1. avgusta ima nba out. Prastajte ako je neko vec pisao. Nije bilo nigde.
Christofer Moltisanti Posted Friday at 08:10 AM Posted Friday at 08:10 AM 18 hours ago, Borca said: 20-godisnji centar Mouhamed Faye i zvanicno novi igrac Pariza. Na osnovu čuvene nauke o imenima već je odličan 1
Estrella Roja Posted Friday at 08:18 AM Posted Friday at 08:18 AM Ajzea Koriander prešao iz Virtusa u Efes. Čudno da je sa 28 godina imao NBA aut klauzulu sa obzirom da tamo nikad nije ni igrao.
Čvarkov Posted Friday at 09:25 AM Posted Friday at 09:25 AM 1 hour ago, Estrella Roja said: Ajzea Koriander prešao iz Virtusa u Efes. Čudno da je sa 28 godina imao NBA aut klauzulu sa obzirom da tamo nikad nije ni igrao. Spoiler 2 5
Borca Posted Friday at 09:59 AM Posted Friday at 09:59 AM Urbonas prenosi da Isaia Cordinier i Efes finaliziraju dogovor oko saradnje za naredne 2 sezone. Encestando prenosi da Bruno Fernando ostaje u Realu i naredne sezone, a da za finalno pojacanje za narednu sezonu Real trazi igraca na poziciji beka sutera.
Chaos Is Me Posted Friday at 10:26 AM Author Posted Friday at 10:26 AM Sviđa mi se šta radi Efes, sa NWB i Cordinierom su dodali baš dosta defanzive i atletike u spoljnu liniju, a već imaju Doziera. Larkin ima da uživa pored svih tih telohranitelja. 4
СтелаРоса Posted Friday at 10:28 AM Posted Friday at 10:28 AM Kako vam za sada izgledaju na papiru ekipe u EL? Rekao bih da se Oly i Pao ponovo izdvajaju od ostalih. Asvel, Baskonija i Bajern mi za sada deluju kao klubovi koji nece mnogo moci u novoj sezoni gde su nikad veca ulaganja i konkurencija, a mislim da ce isto biti i sa Virtusom i Parizom. Za Makabi treba sacekati jos neko vreme da vidimo sta ce uraditi nakon sto su doveli Vokera. Za Real iskreno nisam siguran sta da mislim, verovatno dosta zavisi od tog novog beka kojeg treba da dovedu. Trenutno bih ovako rasporedio timove ako bih pravio sesire po kvalitetu: Oly, Pao Monako, Barsa, Efes, Fener, Hapoel, Armani Real, Partizan, Dubai Zalgiris, Zvezda, Valensija Pariz, Asvel, Baskonija, Virtus, Makabi, Bajern
Dzo23 Posted Friday at 10:36 AM Posted Friday at 10:36 AM Gabriele Procida 3 godine u Realu. @СтелаРоса Partizan ispred Barse, Hapoela i Armanija. Virtus mi je bolji od 16.mjesta sigurno. Ostalo se manje više slažem. 3
Chaos Is Me Posted Friday at 01:11 PM Author Posted Friday at 01:11 PM 2 hours ago, СтелаРоса said: Kako vam za sada izgledaju na papiru ekipe u EL? Rekao bih da se Oly i Pao ponovo izdvajaju od ostalih. Asvel, Baskonija i Bajern mi za sada deluju kao klubovi koji nece mnogo moci u novoj sezoni gde su nikad veca ulaganja i konkurencija, a mislim da ce isto biti i sa Virtusom i Parizom. Za Makabi treba sacekati jos neko vreme da vidimo sta ce uraditi nakon sto su doveli Vokera. Za Real iskreno nisam siguran sta da mislim, verovatno dosta zavisi od tog novog beka kojeg treba da dovedu. Trenutno bih ovako rasporedio timove ako bih pravio sesire po kvalitetu: Oly, Pao Monako, Barsa, Efes, Fener, Hapoel, Armani Real, Partizan, Dubai Zalgiris, Zvezda, Valensija Pariz, Asvel, Baskonija, Virtus, Makabi, Bajern Teško je reći u ovom trenutku. Po meni svaka ekipa osim Asvela i Baskonije ima čemu da se nada i razlike u klasi uopšte nisu ogromne. Oly i Pao jesu 1st tier, Monako je još jači, Barsa se malo popunila, Efes mi se sviđa, Fener je za sad značajno slabiji ali oni tek treba da povuku poteze, Hapoel ima dobar roster, Milano standarno ima dobar roster, Partizan mi se sviđa i mogu mnogo ako sve klikne (samo su se nadogradili i to sa 2 klasna igrača), Real je Real - ne mogu da zamislim da oni nešto značajno zglajznu. Ostali su nešto slabiji ali ima i tu dobro skockanih ekipa (imho Žalgiris), Dubai mi se ne sviđa previše, Valensija mi se sviđa bekovski a ne sviđa centarski, Zvezda može da bude šesnaesta ali i šesta ako se haos malo organizuje, Virtus dosta bolji nego prošle sezone, biće i Makabi jači, Bajern nije loš, a i Pariz ima zanimljivih igrača mada teško da dve godine za redom tako iznenade...
Borca Posted Friday at 02:40 PM Posted Friday at 02:40 PM Bryant Dunston i zvanicno novi igrac Armanija. 1
Bogoljub Gagic Posted Friday at 03:05 PM Posted Friday at 03:05 PM 25 minutes ago, Borca said: Bryant Dunston i zvanicno novi igrac Armanija. Иначе типс први најавио док су сви причали да иде у Пао.
Elevator Operater Posted yesterday at 08:14 AM Posted yesterday at 08:14 AM 21 hours ago, Dzo23 said: Gabriele Procida 3 godine u Realu. @СтелаРоса Partizan ispred Barse, Hapoela i Armanija. Virtus mi je bolji od 16.mjesta sigurno. Ostalo se manje više slažem. Armani apsolutno prejak i preiskusan, mada ih 2 povrede dele od caozdravo. Hapoel je brutalan, pa se ne bih slozio da je KKP ispred, ali nije ni daleko iza.
Christofer Moltisanti Posted yesterday at 11:01 AM Posted yesterday at 11:01 AM On 7/25/2025 at 12:28 PM, СтелаРоса said: Kako vam za sada izgledaju na papiru ekipe u EL? Rekao bih da se Oly i Pao ponovo izdvajaju od ostalih. Asvel, Baskonija i Bajern mi za sada deluju kao klubovi koji nece mnogo moci u novoj sezoni gde su nikad veca ulaganja i konkurencija, a mislim da ce isto biti i sa Virtusom i Parizom. Za Makabi treba sacekati jos neko vreme da vidimo sta ce uraditi nakon sto su doveli Vokera. Za Real iskreno nisam siguran sta da mislim, verovatno dosta zavisi od tog novog beka kojeg treba da dovedu. Trenutno bih ovako rasporedio timove ako bih pravio sesire po kvalitetu: Oly, Pao Monako, Barsa, Efes, Fener, Hapoel, Armani Real, Partizan, Dubai Zalgiris, Zvezda, Valensija Pariz, Asvel, Baskonija, Virtus, Makabi, Bajern Na osnovu čega misliš da će Dubai imati dobru sezonu? Dva glavna igrača, Musa i Bejkon, igraju na istoj loziciji, obojica egomanijaci i upitne glave, posebno ovaj drugi. Dodaj tu Petruševa sa njegovom glavom, koju smo ovde na forumu izanalizirali i mnogo više nego što je normalno. Glavni bek Avramović, koji nikad u karijeru nije imao tu ulogu na tom nivou. Nema tu nekog ekstra kvaliteta ni dubine rostera, a ni domaćeg terena. Veoma će me začuditi ako se Dubai dokopa Top10 i ako završi ispred Zvezde i Žalgirisa na tabeli. 3
GameChanger Posted yesterday at 12:34 PM Posted yesterday at 12:34 PM 1 hour ago, Christofer Moltisanti said: Na osnovu čega misliš da će Dubai imati dobru sezonu? Dva glavna igrača, Musa i Bejkon, igraju na istoj loziciji, obojica egomanijaci i upitne glave, posebno ovaj drugi. Dodaj tu Petruševa sa njegovom glavom, koju smo ovde na forumu izanalizirali i mnogo više nego što je normalno. Glavni bek Avramović, koji nikad u karijeru nije imao tu ulogu na tom nivou. Nema tu nekog ekstra kvaliteta ni dubine rostera, a ni domaćeg terena. Veoma će me začuditi ako se Dubai dokopa Top10 i ako završi ispred Zvezde i Žalgirisa na tabeli. Plus Jurica koji je radio dobar posao kao underdog ali je verovatno top3 najneiskusnijih i najslabijih trenera u EL. Za njega ce biti izazov da pre svega ne izgubi kontrolu nad timom i svlacionicom. Ima dosta boljih i iskunsijih trenera koji bi mu rado seli na klupu ako im se ukaze prilika za to, iz glave: Sale Obradovic, Trinkijeri, Paskval, Radonjic, Djordjevic... 4
Borca Posted yesterday at 08:25 PM Posted yesterday at 08:25 PM Urbonas javlja da su Evan Fournier i Olimpijakos produzili saradnju za naredne 3 sezone.
Borca Posted 17 hours ago Posted 17 hours ago Nikos Rogkavopoulos navodno blizu prelaska u Panatinaikos koji finalizira dogovor sa Baskonijom.
Christofer Moltisanti Posted 10 hours ago Posted 10 hours ago Janakopoulos potvrdio dolazak Rogkavopoulosa (ovu rečenicu je teško napisati a još teže izgovoriti). Tom prilikom izjavio da je blizu potpisa i centar koji, u mom približnom prevodu sa grčkog, odgovara renomeu kluba. Znači jure neko ime i zverku. S’obzirom da su prvo jurili Valačijunasa, a sad ova najava, izgleda da definitvno Lesora sledeće sezone vide kao backup opciju. 1
Chaos Is Me Posted 6 hours ago Author Posted 6 hours ago Makabi potpisao izvesnog Shanea Huntera koji je prošle sezone igrao u Švedskoj.
GameChanger Posted 5 hours ago Posted 5 hours ago Sta na kraju bi sa Grigonisom? Rogavopulos ispade zamena za Papapetrua, mada nisam siguran da je to sto im treba. Svakako ce im gro minuta igrati 3 beka.
Borca Posted 3 hours ago Posted 3 hours ago 6 hours ago, Christofer Moltisanti said: Janakopoulos potvrdio dolazak Rogkavopoulosa (ovu rečenicu je teško napisati a još teže izgovoriti). Tom prilikom izjavio da je blizu potpisa i centar koji, u mom približnom prevodu sa grčkog, odgovara renomeu kluba. Znači jure neko ime i zverku. S’obzirom da su prvo jurili Valačijunasa, a sad ova najava, izgleda da definitvno Lesora sledeće sezone vide kao backup opciju. Eurohoops i Sportando prenose da je Thomas Bryant navodno u pregovorima sa Panatinaikosom.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now