Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

Plavsic je bas pokretljiv za svoje gabarite ali je ispodprosecan defanzivac ako to ne unapredi ne vidim kako nam moze pomoci EL,vidim da se po treninzima vezba tajming za blokadu kao i na pripremnim utakmicama ali mu bas ne ide,uvek zakasni

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sve to stoji, ali 6mpg dauma u pripremnim utakmicama bas bode oci

Slazem se, ali nemamo nikakve informacije zasto je to tako. Mozda je decko nespreman u ovom momentu, mozda se ne daj Boze povredio... Nema sanse da je trener na osnovu nekoliko treninga i prijateljskih utakmica sa Jahorinom i Igokeom zakljucio da je ovaj promasaj i da ne moze da igra vise od 5 minuta na ozbiljnoj utakmici. Ja bih ipak sacekao malo da vidimo sta se stvarno desava.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Jbg, odosmo sad u neku bizarnu krajnost, kao mozda je Sferopulos pokusavao sa celavim igracem na 4...

 

Zaista se ne moze izvuci nista suvislo iz ove nistavne Daumove minutaze osim da je trener ekstremno nezadovoljan necim, pretpostavljam njegovom defanzivom jer je napadacki jedan od potentnijih igraca u rosteru. Ja sam se potajno nadao da ce Majk biti prijatno iznenadjenje i racunao na njegovih sigurnih 15-ak minuta. Zato sam do sad vise naginjao ka 5/4 igracu, koji bi pre svega pokupio ove kriticne minute na 5 kad Bolomboj odmara + mogao da pomogne i na 4. Medjutim, ako se na Dauma racuna k'o sto se racunalo na Tobija, onda nam definitivno treba primarno cetvorka...

 

Bice malo jasnija slika posle ovog VTB superkupa. Nema Rokasa, Kalina ce uzimati minute i na 3, ako se nastavi tendencija da Daum mase peskirima i posmatra Dedu kako statira po terenu, nesto je tu trulo...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Jbg, odosmo sad u neku bizarnu krajnost, kao mozda je Sferopulos pokusavao sa celavim igracem na 4...

 

Zaista se ne moze izvuci nista suvislo iz ove nistavne Daumove minutaze osim da je trener ekstremno nezadovoljan necim, pretpostavljam njegovom defanzivom jer je napadacki jedan od potentnijih igraca u rosteru. Ja sam se potajno nadao da ce Majk biti prijatno iznenadjenje i racunao na njegovih sigurnih 15-ak minuta. Zato sam do sad vise naginjao ka 5/4 igracu, koji bi pre svega pokupio ove kriticne minute na 5 kad Bolomboj odmara + mogao da pomogne i na 4. Medjutim, ako se na Dauma racuna k'o sto se racunalo na Tobija, onda nam definitivno treba primarno cetvorka...

 

Bice malo jasnija slika posle ovog VTB superkupa. Nema Rokasa, Kalina ce uzimati minute i na 3, ako se nastavi tendencija da Daum mase peskirima i posmatra Dedu kako statira po terenu, nesto je tu trulo...

Jeste, toliko je nezadovoljan, da ga drzi u igri 6 minuta protiv Igokee i Jahorine.. Siguran sam da je to razlog

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Igrali smo 4 pripremne utakmice i od svih igraca koji ce imati neku ulogu ili je bar tako planirano jedino on nije prebacuo 8 minuta ni na jednoj, mora da je slucajno

Nije slucajno, mozda vuce povredu neku, udje pa ako se pozali na bol, izadje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, elmulinho said:

Nije slucajno, mozda vuce povredu neku, udje pa ako se pozali na bol, izadje

Iskreno se nadam da je neka manja povreda razlog Daumovog dauna.

Izričita želja Sfera je bio i Dizzy...tako da, nie da nume da pogreši. Živ čovek. 

A i mi bi sve...da je dingospo, da ume sa različitim karakterima igrača, da mož da trpi Teču...da tresne Žoca 7 puta u nizu...sad još i da mu je skauting forte.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daum je od početka bio opcija,, jeftina a može da eksplodira" na tu poziciju je i doveden. Svakako nije bio u planu da bude prvi krilni centar. Ako ne daj Bože pokaže da nije to to, sa njim ćemo se lakše rastati nego li sa Tobijem koji je imao 1m platu. Da pustiimo Sferopulosa da iz momka izvuče maksimum, što Sferopulos zna da radi, pa će mu se  lako posle suditi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Daum je od početka bio opcija,, jeftina a može da eksplodira" na tu poziciju je i doveden. Svakako nije bio u planu da bude prvi krilni centar. Ako ne daj Bože pokaže da nije to to, sa njim ćemo se lakše rastati nego li sa Tobijem koji je imao 1m platu. Da pustiimo Sferopulosa da iz momka izvuče maksimum, što Sferopulos zna da radi, pa će mu se  lako posle suditi. 

A za to vreme, Davidovac laganih 20+ mpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

A za to vreme, Davidovac laganih 20+ mpg

Ne. Ko to kaže. Daum će imati svoje minute. Kao i Davidovac. Voleo bih i ja da nije ni u 12. ali to nećemo gledati. Ali neće ni imati 20+ minuta po utakmici. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wingwalker said:

Iskreno se nadam da je neka manja povreda razlog Daumovog dauna.

Izričita želja Sfera je bio i Dizzy...tako da, nie da nume da pogreši. Živ čovek. 

A i mi bi sve...da je dingospo, da ume sa različitim karakterima igrača, da mož da trpi Teču...da tresne Žoca 7 puta u nizu...sad još i da mu je skauting forte.

 

Evo nadimka za Dauma ako bude lose igrao

 

Mike Down - Majk Daun

Edited by LevonKendal
Link to comment
Share on other sites

Ja ću da krenem sa kontrapsihologijom. Dakle navijam iz sve snage da Davidovac bude ne samo važan deo rotacije, već starter na 4, čisto da bismo potvrdili da se drugačiji rezultati mogu postići ako si dovoljno uporan.

20 puta probaš jedno isto sranje, popušiš...ali već sledeći put možda bude drugačije.

Dakle, od danas norhing but love prema Dedi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Evo da se samo upišem.  Ove godine se nadam da ću redovnije pratiti omiljen klub, a samim tim i biti aktivna na ovoj temi.  Da ćemo imati više razloga za radost od prošle godine što se tiče evrolige. Ostalo nek ostane isto.😀

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...