Jump to content

Recommended Posts

39 minutes ago, Dzep said:

Bravo mi!

 

Ima neko link za celu utakmicu, da pogledam na miru, danas imam vremena

 

Sterling Brown neprimetno dve 20+...

 

 

 

Ovaj brat uvek ima, često mu YT skine ali tek posle nekoliko dana, nekad mu uopšte ne da ali samo ideš na Community deo na profilu i biće link za tekmu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Zadra Pokuševski, Nakić, Balša, Lakić uz Vašingtona i pomalo Majka da odigraju pristojan meč, imaće minute, i trebalo bi to da iskoriste. Pristup ozbiljan i neće biti problema. Tako se kupuju minuti za EL, tako se napreduje. Pa da u dobroj atmosferi dočekamo Bolonju za pozitivan skor! 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ScepanScekicSto said:


Karaicic o utakmici

 

vredi poslusati

 

Gotivan je Bogdan, na finjaka i naširoko je rekao isto ono što i ja mislim već dugo - ide mu na qrac srbovanje i pravljenje pametnim od strane mnogih common "navijaca" koji jedva da se mogu nazvati i amaterima u poznavanju kosarke.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Dzep said:

Sterling Brown neprimetno dve 20+...

 

Bo'me, ja njegovu igru i poene i te kako primecujem. Vec sam pred sezonu rekao da od njega napadacki mozda i najvise ocekujem. Doduse, nisam predvideo da ce starac Bonga i ne-mrtvak Frenk biti ovako efikasni (pu pu).

 

Doduse, svima nam je jasno da ce uslediti skoro pa siguran pad tih % za 3 obojici. Samo nek bude sto kasnije i/ili kada je najmanje bolno ekipi.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ScepanScekicSto said:


Karaicic o utakmici

 

vredi poslusati

Upravo odslušao, baš ima neki kul jednostavan a opet svestran pristup igri, baš je fin za slušanje i dijalog

 

Jako lep koncept, nadam se da će biti više ovakvih analiza kroz sezonu (teško da će ovo raditi posle poraza tako da nek ih bude što više 😁) i nadam se da će Bogdan napraviti lepu karijeru za sebe, baš se vidi njegova angažovanost i u toku same utakmice 

 

Kad se setim one legendarne scene sa markerom pa na sledećoj tekmi ne ispušta isti 😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel probao neko da kupi dodatne karte za Virtus a da je član kluba? Trebalo bi na Fancee stranici ispod natpisa "Budući događaji u sezoni 24/25" da postave link ka ovoj utakmici. Kod mene ga još nema.

 

Ipak sam lakše rešio preko eFinity 

Edited by ChrisJudd
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ChrisJudd said:

Jel probao neko da kupi dodatne karte za Virtus a da je član kluba? Trebalo bi na Fancee stranici ispod natpisa "Budući događaji u sezoni 24/25" da postave link ka ovoj utakmici. Kod mene ga još nema.

Za Bajern su slali mejl sa informacijama o kupovini karata za članove, ja bar nisam dobio isti za Virtus tako da cenim da će tad biti moguća kupovina.

Proveri spam 😁

Link to comment
Share on other sites

Iznenadjujuce dobri i raspolozeni poenterski Sterling i Frenk. S druge strane, Dejvis ni u naznakama ne pokazuje da moze biti koristan. Odbrana izuzetno losa, skoka nema ni za lek. Tu i tamo ubode po neki sut iz daljine i tu se sva prica zavrsava. Da li moze bolje od ovoga, ne verujem. Dolazimo do toga, da se nadamo da ce Tajrik uspevati da se sacuva licnih gresaka,i igrati na velikoj minutazi.  Bitne dve pobede, da bar ove ekipe priblizne nama, dobijamo u lepom procentu. 

Nizim pozicijama sam izuzetno zadovoljan. Lepo to izgleda. Kruzi lopta, sutira se u odlicnim procentima za sad. 

I naravno Bonga.Prebitan igrac, jos kad ubacuje ovako lepo za tri, milina za gledati. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Shikamaru said:

Za Bajern su slali mejl sa informacijama o kupovini karata za članove, ja bar nisam dobio isti za Virtus tako da cenim da će tad biti moguća kupovina.

Proveri spam 😁

 

Nebitno sad, eFinity radi dobro (traže samo broj članske karte), lakše je sada nama sezoncima uzeti dodatne karte nego prošle sezone zbog ovog prava preče kupovine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Nisam iz terajgaukuracposledvetekme shkvadre, ali Davies jeste jedini bas bas sumnjiv igrac u ovoj ekipi. Igracki, energetski, karakterno. Ako se do decembra nista ne promeni, razmislio bih ozbiljno o nekakvoj rokadi.

Mislim da se ovo (skoro) sigurno nece desiti, pogotovo sto mu je odmah dodeljena uloga zamenika kapitena.

 

Al stvarno bi morao da pocne da doprinese na bilo koji nacin. Trenutno je stetocina na obe strane parketa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dejvisa ne podnosim, ne svidja mi se njegov stav, i vise puta sam napomenuo jos kada je potpisao da je njegov zenit prosao i da je kanta od igraca, sto svojim igrama potvrdjuje trenutno…


Ali kada sam malo bolje razmislio nije Rambo bas toliko los koliko trenutno prikazuje na terenu. Odusustvom prve cetvorke je bio primoran da igra nesto sto ne ume ocigledno, povratkom Majka, Dejvis ce biti iskljucivo na 5, podici ce formu i verujem da ce doprineti posebno u nekim velikim pobedama.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Virtus je najozbiljniji ispit za ekipu do sada.

 

Zašto?

 

Evo zašto:

- Trent Forest je pogodio jednu trojku u EL do sada (znate koju i znate kako)

- Kampacu je suspenzija pomerena za jednu utakmicu (znate za koju i I znate epilog te u kojoj nije igrao)

- Nijedna ekipa nije počela sezonu u EL sa 0:5 (znate ko igra protiv nas a ima 0:4).

 

Ozbiljan ispit. Ovo ako dobijemo kao da smo poje*ali *iganku. Taj nivo sreće će nas pratiti do kraja EL.

 

Očekujem energiju na max, skraćenu rotaciju i punu arenu.

Edited by Patriota iz kauca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Virtus je najozbiljniji ispit za ekipu do sada.

 

Zašto?

 

Evo zašto:

- Trent Forest je pogodio jednu trojku u EL do sada (znate koju i znate kako)

- Kampacu je suspenzija pomerena za jednu utakmicu (znate za koju i I znate epilog te u kojoj nije igrao)

- Nijedna ekipa nije počela sezonu u EL sa 0:5 (znate ko igra protiv nas a ima 0:4).

 

Ozbiljan ispit. Ovo ako dobijemo kao da smo poje*ali *iganku. Taj nivo sreće će nas pratiti do kraja EL.

 

Očekujem energiju na max, skraćenu rotaciju i punu arenu.


A posle Bajerna, koji je bio najozbiljniji ispit do tad, dolazi Virtus koji je najozbiljniji ispit do sad, a nakon toga dolazi Monako, koji ce biti najozbiljniji ispit do tada.

 

 

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ako dobijemo Virtus, a hocemo, bice zanimljivo to sto u ovoj sezoni imamo 3 pobede u duelu sa ekipama od kojih smo prosle godine izgubili (Bajern kuci, Makabi u gostima, Virtus kuci), sto moze biti dobar znak da cemo pre svega biti dobri u duelima u kojima smo domacini. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...