Jump to content

Recommended Posts

Quote

U prijateljskoj utakmici iza zatvorenih vrata dvorane na Glifadi, crno-beli su izgubili od Anadolu Efesa sa 81:80. U meču punom preokreta, crno-beli su imali napad za pobedu, ali je lopta nakon akcije Brauna i Tajrika Džounsa ostala na "prvom obruču", pa je pobeda pripala timu iz Istanbula.
Dejvis 18, Lundberg, K. Džouns 13, Nilikina, Vašington 9, Koprivica 2, Nakić 2, Pokuševski, Sterling 2, Bonga 10, T. Džouns 24

 

image.thumb.png.2a7863a81b4129d3564c08abff90cf5a.png

Edited by Xpert
  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Nije igrao Poire ja mislim. 

Pretpostavljam da je to Poirier 🙂.

To bi se uklopilo u pricu o skokovima.

Vise sam mislio od nasih ko nije igrao posto se pisalo da idemo sa pola tima, a cini mi se da su samo Mike i Vanja odsutni (pored klinaca koji su pretpostavljam ostali da igraju za juniore)

Link to comment
Share on other sites

Tajrik bas brutalno deluje, raduje i Bonga koji promenom pozicije( realno je bio nisko krilo u Bajernu gro minuta) dobija veci prostor, dok sut ga i dalje fino sluzi.

 

 

Mozda je prerano ali nadam se da Tajrik moze imati ala Moneke sezonu, zbog toga Dejvis mora igrati nekih 7-10 min na 4 i otvoriti Tajriku 25 min na 5.

 

 

Dvejn i dalje za 2 je dobar, dok glavni forte igre ga koci taj sut za 3...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jedibojan said:

Ko fali osim Vanje i Mike-a?

Izgleda nas nisu strasno nadskakali i deluje da su Davis i Tyrique opet delili minute

Pre bih rekao da su nadskakali oni nas ali i mi njih, dosta nizak odnos odbrambenih i dozvoljenih ofanzivnih skokova obe ekipe.

 

Samo devet IL u ovoj fazi sezone, uz 15 asistencija dobro izgleda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu mi baš pozitivni utisci, moglo se ovo i dobiti sa obzirom da su bili bez 2 ponajbolja igrača. 

 

Ali ok, poraz kao poraz, znali smo da će ih biti sa novom ekipom, ali brine taj skok. Previše je 13 ofanzivnih skokova na 81 primljen, to je više od 30% pokupljenih promašaja. 

 

Naravno da će značiti Majk, iako nije spektakularan skakač, naročito u situacijama kada se Poku ovako raspadne. 

Za Bongu se polako potvrđuje ono što sam rekao - on na četvorci može da pokrpi mnogo toga, ali sa skokom će se itekako mučiti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

Vece su sanse da se vucara sa formom do februara zbog propustenih priprema, nego bilo sta drugo.

 

Ne mogu da predvidim kako će se snaći u EL, od početka govorim da mu neće biti lako, ali sa ovim nikako ne mogu da se složim.

 

Povreda od mesec dana pauze, gde se on vraća maltene na samom početku sezone. Pri tome momak sve vreme radi po posebnom pogramu i vidimo da je taj program sve ozbiljniji, jer on već nedelju dana radi gotovo sve vrste kretnji i skokova, samo bez kontakta.

 

Mislim da su samo u pitanju fobije od Smajlija na primer, gde je povratak u formu posle svake povrede, trajao 2 puta više nego sama pauza od povrede.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...